Okula Gitmemek İçin Söylenen En İyi 10 Yalan

Okula gitmemek yada okulu asmak için çeşitli yalanlar ve bahaneler klasik haline gelmiş durumda. Bu yazıyı okurken muhtemelen, “aa evet, bende bunları yapmıştım” diyebileceğiniz bahane ve yalanlar olacaktır eminiz. Okulu asmak bazen keyifli olmuş bazen ise sonuçları üzücü olmuştur yapanlar için. Kimi eğlenmiş, kimi ise arkasına saklandığı bahane ve yalanların gün yüzüne çıkmasıyla cezalar almış olabilir. Ama sonuç itibariyle bunlar okul zamanlarının birer güzel hatıra olmuştur bize. Bizde sizler için bir araştırma yaptık ve okul yıllarına söylediğimiz yalanları ve inandırmaya çalıştığımız bahaneleri listeledik.

İşte okula gitmemek için söylenen en iyi 10 yalan..

Karnım Ağırıyor


Karnım ağırıyor yalanı her zaman tutanlardandır. Biraz karnınızı tutmanız ve ara ara lavaboya gitmeniz, ailenizi ikna etmek için en iyi yöntemlerden biridir hiç kuşkusuz.

Yarın Önemli Bir Sınav Var, Ona Çalışacağım


Yarın sınav var bahanesi, aslında en yersiz olan bir bahane türü fakat ilginç bir şekilde tutulan bahanelerden biri. Çoğu zaman işe yaramıştır. Fakat ders çalışmak bir yana dursun, oyun oynamaktan, internete girip gerekli gereksiz herşeye bakarken akşam olduğunu fark ediyorsunuz.

Bugün Önemli Dersler Yok


Öğrencilerin kendilerince karar verdiği bir ders önem puanlaması diyebiliriz. Hatta ogün Matemaik dersi bile olsa, önemsizdir.

Konular Bitti, Ders İşlemiyorlar Artık

Okulun son dönemlerinde kullanılan en popüler bahanedir. Deneyebilirsiniz 🙂

Bugün Dersler Boş, Kimse Gelmeyecek


Arkadaşlarımızıda içine dahil ettiğimiz, bahane türü 🙂

Bugün Hava Yağışlı, En İyisi Ben Okula Gitmeyeyim


Soğuk kış günlerinde öğrencilere okula gitmeyi pek istemez, heleki biraz kar yağsın, o gün okula asla gidilmez 🙂

Arkadaşlarımın Gitmiyor, Bende Gitmeyeceğim


Arkadaşlarınında okula gitmeyeceğinden haberiniz varsa, bu da aileyi ikna etmek için iyi bir bahane olabiliyor.

Hocanın Çocuğu Hastaymış, Gelmeyecek


Hocannın çocuğu hasta bahanesi biraz geçmiş dönemlerde kalsa da halen işe yaradığı konuşuluyor.

O Hoca Derste Yoklama Almıyor


En sevilen hoca türü, aileler tarafından hoş karşılanmasa da.

Sınavlar Yaklaştı, Ders İşlenmiyor Artık


İşte Liseli gençlerin popüler bahanesi. Sınavlar yaklaştı ve artık ders işnemiyor. Bu bahane uzun yıllar tutacak gibi..

Mehmed Râgıf, daha sonra Mehmet Âkif Ersoy , Türk şair , veteriner hekim , öğretmen , vaiz , hafız , Kur’an mütercimi ve siyasetçi.

Mehmet Âkif Ersoy, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin   ulusal marşı olan İstiklâl Marşı ‘nın yazarıdır. “Vatan Şairi” ve “Milli Şair” unvanları ile anılır. İstiklal Marşı’nın yanı sıra Çanakkale Destanı, Bülbül ve 1911-1933 yılları arasında yayımladığı yedi şiir kitabındaki şiirleri bir araya getiren Safahat en önemli eserlerindendir. II. Meşrutiyet döneminden itibaren Sırat-ı Müstakim dergisinin başyazarlığını yapmıştır. Kurtuluş Savaşı sırasında milletvekili olarak 1. TBMM ‘de yer almıştır.

  • Bizde sizler için bir araştırma yaptık ve okul yıllarına söylediğimiz yalanları ve inandırmaya çalıştığımız bahaneleri listeledik. İşte okula gitmemek için söylenen en iyi 10 yalan ..
  • Sizlere Okula Gitmemek İçin Söylenen En İyi 10 Yalanı Derledik İyi Seyirler  okula gitmemek için nasıl hasta oluruz, okula gitmemek için ne yapılır, okula gitmemek .
  • silah sistemlerine en yakın mühendislik dalı 10 . doksanları en iyi ifade eden otomobil 82.  okula gitmemek için söylenen yalanlar . şükela: tümü | bugün.
  • 1. +baba ben okula gitmiceeeeeeem! oğlum, ilk bahane 2. Anne niye uyardın, bugün tatil..
  • Bu videoda çocukken söylenen yalanları bir araya getirdik.
  • You don ' t watch any video. Please Add Videos To Your Favourite videos. Okula Gitmemek İçin Aileye Söylenen En İyi 10 Yalan .
  • Evet Arkadaşlar Bu Videomuzda Sizlere Okula Gitmemek İçin Söylenen En İyi 10 Yalanı Derledik İyi Seyirler 🙂 Video  oluruz, okula gitmemek için ne yapılır, okula gitmemek .

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir