Okan Bayülgen’in Programında Şok Protesto

Okan Bayülgen’in programında çıplak protesto! Beyaz Show’dan sonra bu hafta da Okan Bayülgen’in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı. Yayının ortasında stüdyodaki genç bir kadın ayağa kalktı. Ve soyunmaya başladı. Okan Bayülgen, programında kıyafetini çıkararak eylem yapmak isteyen genç kadını canlı yayını kesmeden konuşarak eyleminden vazgeçirdi.

İşte o anlar;

Okan Bayülgen’in dikkati ve soğukkanlılığı sayesinde henüz başlamadan biten eylemde, Okan Bayülgen eylemciyi konuşarak ikna etti.

Reklam arası verilmeden çözülen sorundan sonra yayın kaldığı yerden devam etti.

BEYAZ’IN YAŞADIKLARINI ÖRNEK GÖSTERDİ

Beyazıt Öztürk’ün programda yaşadığı talihsiz anların aksine ünlü şovmen Okan Bayülgen, kanalı ve kendisi adına bir kriz yaşanmadan sorunu çözdü. Bayülgen’in sözlerinin ardından eylemci özür diledi.

Kaan Okan Bayülgen, ya da bilinen adıyla Okan Bayülgen , Türk gösteri adamı, oyuncu, tiyatro ve klip yönetmeni, yapımcı, seslendirme sanatçısı ve fotoğrafçıdır.

  • Okan Bayülgen ’ in programında çıplak protesto ! Beyaz Show’dan sonra bu hafta da Okan Bayülgen ’ in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı.
  • Okan Bayülgen ' in sunduğu "Dada" programında seyircilerin arasından sahneye fırlayan bir eylemci, protesto gerçekleştirmek istedi.  Can Dündar'a bir şok daha geldi.
  • Okan Bayülgen ' in sunduğu "Dada" programında seyircilerin arasından sahneye fırlayan bir eylemci, protesto gerçekleştirmek istedi.
  • Beyaz Show'un ardından bu hafta da Okan Bayülgen ' in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı.
  • Ünlü şovmen Okan Bayülgen ' in sunduğu "Dada" programında seyircilerin arasından sahneye fırlayan bir eylemci, çıplak protesto gerçekleştirmek istedi.
  • Okan Bayülgen ' in Dada programında bir seyirci soyunarak protesto yapmaya kalktı!  ekrana gelecen eğlence programı Dada programında çıplak protesto şoku yaşandı.
  • Beyaz Show'un ardından bu hafta da Okan Bayülgen ' in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı.
  • Beyaz Show'un ardından bu hafta da Okan Bayülgen ' in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı. CİHAN, 7 Şubat 2016 Pazar.
  • Burada Laf Çok'a Okan Bayülgen , konuk oldu. Ünlü showmen, geçtiğimiz günlerde sunduğu Dada isimli programda yaşadığı eylemci şokuyla ilgili konuştu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir