“Öğretmen Facebook’u”nda Olmazsa Olmaz 10 Ortak Özellik

Kafamızdaki öğretmen profili hepimiz için az ya da çok aynıdır. Araştırmalara göre sadece kafamızda değil Facebook hesaplarında da öğretmenlerin ortak özellikleri oldukça fazla. İsterseniz birlikte bakalım. İşte Öğretmen Facebook’undaki benzerlikler;

Özellikle Bayan Öğretmenler Sevimli Bebek Resimleri Paylaşmayı Çok Severler

 

Erkek Öğretmenler İse Memleketlerinin, Köylerinin Resimlerini Paylaşmaya Bayılırlar

 

İzledikleri Bazı Klipleri Beğenmemeye Dikkat Ederler

 

Zaten Genel Paylaşımlarını Öğrencilerden Saklar

 

Meslekleriyle Alakalı Karikatürler İlgi Alanlarındandır

 

Öğrencilerini Arkadaş Olarak Ekleyenler Düzgün Türkçe Kullanmaya özen Gösterir

 

Dinledikleri Müzikten İzledikleri Filmlere Kadar Öğrencilere Kişilikleri Hakkında İstemeden de Olsa Bilgi Verirler

 

Arkadaş Listelerindeki Öğrencilerine “Derslerine İyi Çalış”, “Saat Kaç Oldu. Yarın Okul Var, Hadi Yat” Tarzı Tavsiyelerde Bulunurlar

 

Vesikalık Fotolarını Profil Fotosu Yapan Hocaların Sayısı Hiç de Az Değildir

 

Eski Öğrencilerinin Fotolarının Altına “Kocaman Olmuşsun”, “Çok değişmişsin” Tarzı Yorumlar Yazmaya Pek Bayılırlar

 

NOT: Öğretmenlerimizin yüksek affına sığınarak paylaştık 🙂

“Öğretmen Facebook’u”nda Olmazsa Olmaz 10 Ortak Özellik

ABD$12,466

milyar

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım sitesidir . 4 Şubat[2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri ‘ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

“öğretmen Facebook’u”nda Olmazsa Olmaz 10 Ortak Özellik Özet Bilgiler

  • İsterseniz birlikte bakalım. İşte Öğretmen Facebook ’undaki benzerlikler; 10 Özellikle Bayan Öğretmenler Sevimli Bebek Resimleri Paylaşmayı Çok Severler.
  • “ Öğretmen Facebook ’ u ” nda Olmazsa Olmaz 10 Ortak Özellik .  göre sadece kafamızda değil Facebook hesaplarında da öğretmenlerin ortak özellikleri oldukça fazla.
  • Hem elektrik hem de su tasarrufu yapmanın en kolay 10 yolunu sizin için araştırdık…  Önceki Haber“ Öğretmen Facebook ’ u ” nda Olmazsa Olmaz 10 Ortak Özellik .
  • tribini yiyip dırdırını çektiğimiz kadınlarımızın belirli ortak özellikleri de olmasın.  Facebook 'ta Paylaş Tweetle.  Her Türk Erkeğinde Olan Olmazsa Olmaz 8 Özellik .
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. 90'lı Yıllarda İmrenerek Baktığımız O Popüler Kızların 29 Ortak Özelliği .
  • 8. Oğullarının odalarına genelde kapıyı çalmadan fuhuş baskını yapar gibi girmeleri. 9. “Paran yoksa söyle evlat” deyip 10 lira çıkarıp vermeleri.
  • Bu madde aslında yukarıda bahsettiğimiz 1 ve 4. maddeyle oldukça ilgili. 10 .
  • Kadınların olmazsa olmaz 11 özelliğini göreceğiz hepbirlikte efenim , saygılar. : D.  yıllardır arşivde ilk günkü gibi tertemiz. Kız = Problem beyler. . 10 . Anne olmaları.
  • çok para kazanırlar. havadan para kazanırlar, yalan söylemek bir kısmı için olmazsa olmazdır . yine bir kısmı için çalmak, aldatmak olmazsa olmazlarıdır. bkz: olmaz olsun.
  • Bu fikrin ilgi göreceğinden şüpheliyim. Olmazsa olmaz Windows 9 özelliği No. 1: Ve en acil özellik talebim … … Start menüsünü geri getirin. Tamam, yalan söyledim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir