Öğrenciler İçin En İyi Kredi Kartları

Bankacılık ürünlerinin belki de en çok kullanılanlarından bir tanesi olarak Kredi Kartları, geçtiğimiz dönemde pek az insana verilebilir haldeyken, günümüzde istenilen herkese çıkartılabiliyor ve herhangi bir zorunluluk da taşımıyor. Bankalar, kredi kartlarını son dönemde öyle fazlalaştırdı ki, pek çok insan hangi kartı alacağı konusunda kararsızlıklar da yaşayabiliyor. Bu insan gruplarının bir kısmı da, öğrenciler olarak belirebilir elbette. Pek çok öğrenci, kredi kartı konusunda sıkıntı yaşamaması bir yana, hesaplı ve akıllı kullandığında oldukça avantajlı konuma da çıkabiliyor. Bugünkü yazımıda, öğrenciler için en iyi kredi kartı ürünlerini sıralayacak ve hangi bankadan, hangi kredi kartının alınması gerektiğine değineceğiz.

Üniversiteb

Türkiye Ekonomi Bankası’nın en nitelikli kartlarından bir tanesi olan ve üniversite öğrencileri için kredi kartı kategorisinde en başa yerleşmeyi hakeden Üniversiteb, hem yüksek limiti hem de ödeme avantajları ile pek çok öğrencinin gözdesi olmayı başarmış durumda. Cepteteb ile birleştirildiğinde pek çok avantajı bulunan kartın aynı zamanda Bonus markası altında olduğunu ve geniş taksit seçeneklerinin bulunduğunu da belirtelim. Cepteteb’e internet üzerinden direkt form doldurarak başvurabilmeniz mümkün.

İş’te Üniversiteli

İş Bankası’nın en güzel kartlarından bir tanesi olan ve Üniversitelilere hitap eden kredi kartları içerisinde “en çok kullanılan kredi kartı” ünvanını kazanan İş’te Üniversiteli; geniş kampanyaları ile İş Bankası’nın öğrencilere verdiği en güzel hediye. Cinemaximum sinemaları içerisinde avantajlı olmak bir yana, bu kartla aynı zamanda müzelere de bir yıl boyunca ücretsiz giriş yapabiliyorsunuz zira İş’te Üniversiteli aynı zamanda bir Müzekart olarak görev yapıyor. Kültürel alanda sizi oldukça yukarı taşıyacak bu karta hemen İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz.

Play Card

Yapı Kredi’nin geçtiğimiz yıllarda öğrencilere sunduğu Yapı Kredi Play Card da oldukça avantajlı ve kampanyası bol kredi kartlarından bir tanesi ancak öğrenciler genellikle bu kartı, ödeme avantajları için tercih ediyorlar. Özellikle, öteleme özelliği bulunan bir kart olarak Yapı Kredi Play Card’ın bunun dışında müşteri hizmetleri de oldukça başarılı bir biçimde hizmet verdiğinden; kısacası kart öğrenciyi sıkmadığından genelde Yapı Kredi Play, tercih edilen kredi kartları arasında ilk sıralarda bulunmayı hak ediyor.

Pek çok kredi kartı mevcut ancak yukarıdaki üçü hiç şüphesiz dönemin en başarılıları. Bunun yanında, kredi kartının akıllı ve sorumluluğunu bilerek kullanmanız halinde “doğru” bir ürün olabileceğini; bu sebepten sakınmanız gereken durumlarda, kendinizi de; kredi kartınızı da sakınmanız gerektiğini unutmayınız.

Öğrenciler İçin En İyi Kredi Kartları

Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur. Ziyaretçiler bir web sitesine, HTTP veya HTTPS protokollerinde aşağıdaki bileşenlerden oluşan benzersiz bir adresi kullanarak erişirler:

 • www : World Wide Web
 • alanadi : Domain Name
 • com : TLD Top Level Domain yani üst seviye alan adı

Bu adres gerekli dosyalara ulaşımı ve sergilenmesi sağlanarak ziyaretçiye görsel sunum şeklinde hizmet verir. Ayrıca web siteleri çok güncel kullanılmamasına rağmen özel bir ip adresinden de sergileme hizmeti verir.

Web siteleri 1991’de geliştirilmeye başlandı. Daha sonra 30 Nisan 1993’te CERN tarafından WWW ön eki ile internet kullanıcılarının ulaşabileceği şekle getirildi. 12 Nisan 1993 tarihinde ODTÜ ‘den Ankara-Washington arasında kiralık hat ile Türkiye’de ilk internet bağlantısı gerçekleşti.

öğrenci kredi kartı iş bankası, öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri, öğrenci kredi kartları, en iyi öğrenci kredi kartı ekşi, öğrenci kredi kartı limitleri, teb öğrenci kredi kartı, ziraat öğrenci kredi kartı, yapı kredi play kart başvuru

Öğrenciler İçin En İyi Kredi Kartları Özet Bilgiler

 • Garanti'den öğrencilere özel kredi kartı Bonus Genç. Kart ücreti yok
 • Cepteteb Şubesiz Bankacılık TEB CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı
 • Böylece kredi kartınızı seçerken en iyi olanı kendiniz belirleyebileceksiniz.  Öğrenciler için kredi kartı başvurusu yapacağınızdan, bankalar sizden öğrenci kimlik kartınızın
 • Öğrenciler için en iyi kredi kartları Öğrencilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kartına ihtiyaç duymaktadır. Ancak bilindiği gibi kredi kartı başvurusunda kredi kartının
 • Öğrenciler içinde durum bu şekilde elbette, ayrıca okumak sanıldığı kadar kolay değil, bunu çok iyi biliyoruz ve sizler için en iyi kredi kartlarını içeriğimiz de paylaşıyoruz.
 • ForumBu Bölümde Ara. Öğrenci için en iyi kredi kartı .  bu arada en iyi öğrenci kartı kesinlikle ama kesinlikle YAPI KREDİ PLAY KART .
 • Öğrenciler için avantajlı kredi kartları listesine ulaşabilir, öğrenci kredi kartı başvuru koşulları ve evrakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • Arkadaşlar, kredi kartı almayı düşünüyorum sizce en iyisi hangisidir?  Biri Play kart diğeri Ziraat'in burs kartının yanında bizim iznimiz olmadan bize çıkarttığı kredi kartı .
 • Bu yazımızda; sizin için en uygun, en avantajlı kredi kartının hangisi olduğunu bulmanıza yardımcı olacağız.  Öğrenciler İçin En İyi Kredi Kartları .
 • Öğrenciler kredi kartı alırken nelere dikkat etmelidir?  Yukarıda sıralanan kredi kartları öğrenciler için en uygun avantajları sunan en iyi kart listesi şeklinde hazırlanmıştır.
 • Anasayfa > Banka Haberleri > Öğrenci İçin En İyi Kredi Kartı Hangisi?  Aile çevresinden uzakta yeni bir hayata başlayan öğrenciler için , kredi kartlarının önemi büyüktür.
 • Haliyle kredi kartlarında tecrübesizim. Size göre öğrenci için en uygun kredi kartı hangisidir ve neden?   İşbankası da iyi ama kurumsal takılıyolar.
 • Harcadıkça Kazandıran Kartlar için Ayrıcalıklı Kredi Kartına Başvurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir