Ofis Stili İçin Spor Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı alırken, spor ayakkabı rahatlığı ve artık şıklığı ile ilk seçenek olmaya başladı. Bir çok alanda rengarenk modelleri ile kombinlerimizin vazgeçilmezi oldu. Eğer sürekli toplantı yapan ve iş yemeklerine çıktığınız bir işiniz yok ise spor ayakkabılarınızı ofiste de kullanabilirsiniz. Alacağınız ayakkabı da bulunan bazı özellikler olduğu sürece iş hayatınız da rahatça kullanabilirsiniz. Örneğin iş hayatınızda giymek için seçeceğiniz ayakkabı tek renk olmalıdır. Şık bir siyah spor ayakkabı ile kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ofis stili için spor ayakkabı kombinleri yazımızın detayında görebilirsiniz..

Kapri Pantolon ve Blazer Ceket

Bileklerde biten güzel bir siyah pantolon ile üzerine giyeceğiniz yarı spor blazer ceketinizin altına, düz bir spor ayakkabı harika olur.

Elbise

Yine düz (desenli olmayan) bir elbise altına elbisenizin rengi ile uyumlu minik desenleri olan bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Elbisenizin yırtmacı yanlarda olursa daha bi spor hava katacaktır.

Mini Etek

Diz üstü giyeceğiniz tek renk eteğinizin üzerine yarı spor ve biraz uzun olacak şekilde bir ceket ile spor ayakkabıyı kombinleyebilirsiniz.

Kalem Etek

Şık ve sade bir kalem etek (krem rengi) üzerine giyeceğiniz siyah düz bir t-shirt ve siyah deri ceketinizin altına siyah düz bir spor ayakkabı gayet güzel olur.

Jean + Gömlek + Ceket

Eğer kot pantolon giyebiliyorsanız, üzerine siyah beyaz ince çizgili salaş bir gömlek ve onun üzerine giyeceğiniz düz siyah bir ceket ile beyaz bir spor ayakkabıyı kombinleyebilirsiniz.

Kazak + Gömlek

Canlı renk bir kazak ve içine giyebileceğiniz beyaz bir gömlek ile (yakasını dışarı çıkarırsanız daha şık olur) içinde kazağınızın renklerini barındıran bir spor ayakkabı işle gayet şık olabilirsiniz.

Kısacası ofis te şıklık artık spor ayakkabıdan geçiyor. Erkekler için de bu geçerli, örneğin;

Artık kanvas pantolonlarınızın altına şık spor ayakkabılar giyilebiliyor. Yine Blazer ceketler ile yada şık kazaklar ile spor ayakkabınızı kullanabilirsiniz. Dışarı çıkarken alacağınız güzel fularlar yada atkılar da size ayrı bir hava katacaktır.

Spor, önceden belirlenmiş kurallara göre bireysel veya takım halinde yapılan, genellikle rekabete dayalı yarışma ve kişisel eğlence veya mükemmelliğe ulaşmak için yapılan fiziksel veya zihinsel aktivite. Kişilerin yaptıkları hareketlere ek olarak top , hayvan gibi birtakım objelerle yapılan hareketlerin tümünü kapsamaktadır. Bazı kesimler, yalnızca zihinsel yeteneklere dayalı bazı masa oyunlarını da spor olarak kabul edilmektedir. Günümüzde, kendine has kuralları ve oynayış biçimi olan yüzlerce spor bulunmaktadır. Bilinen en eski spor dalı atletizmdir .

  • Şık bir siyah spor ayakkabı ile kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ofis stili için spor ayakkabı kombinleri yazımızın detayında görebilirsiniz..
  • Kim demiş ofiste yalnızca klasik giyinmek gerekli diye! Ofis stilinizde spor ayakkabılar tercih ederek hem sağlığınıza hem konforunuza hem de görünümünüze artı katabilirsiniz.
  • tek parça elbiseler ile olan uyumu oldukça rahat ve şık kombinler arasında yer alıyor.  ile spor ayakkabıları tamamlayabilir hem şık hemde rahat bir ofis stili elde edebilirsiniz.
  • Ofis İçin Spor Ayakkabı Kombinleri . Ocak 18, 2016.  Ofis şıklığına spor ayakkabıları nasıl uyarlayacağınızı bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız ipuçlarından faydalanabilirsiniz.
  • Tütü eteklerle bile sneakers giyebileceğinizi biliyor muydunuz? Ofis Kombinleri .  beyaz ya da farklı renkte bir spor ayakkabı ile kombinleyerek stilinizi ortaya koyabilirsiniz.
  • Midi yada kalem etekler ile spor ayakkabıları tamamlayabilir hem şık hemde rahat bir ofis stili en güzel spor ayakkabı ile ofis kombinleri .
  • Bu trendi stiline taşımak isteyenler için ofise giderken giyinebilecekleri spor ayakkabı kombinleri hazırladık.
  • Sezonun ofis trendlerini yakala!  Stil Rehberi Kombin yap Koleksiyon yap.  Spor Ayakkabı .  OFİS KOMBİNLERİ .
  • stil ile de sokak modasının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran spor ayakkabılar , tüm kombinleri en iddialı şekilde tamamlıyor.  Spor Ayakkabı ve Ofis Kombinleri .
  • Maskülen şık kombinler ile ofiste farklılık yaratabilirsiniz. Yelek, pantolon, ceket veya ayakkabı bu stil için kullanabileceğiniz ana parçalardan.