O Ses Türkiye Kim Kazandı?

2016 yılı O Ses Türkiye birincisi kim oldu, şampiyon olan yarışmacı hangi jürinin takımından çıktı?  Tv 8 kanalındaki “O Ses Türkiye” finalini kim kazandı sorusunun cevabı belli oldu. Şampiyon Gökhan ve Hakan kardeşlerin takımındaki Emre SertKaya oldu.

Emre Sertkaya

Finalde “Saçlarını Yol Getir” türküsünü söyleyen Emre, SMS oyları sonrasında mutlu sona ulaştı.

Emre Sertkaya kimdir?

Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alan Emre Sertkaya sıradışı yorumu ile dikkat çekti. Daha önce Minnet Eylemem Türküsünü söyleyen Sertkaya, Batmanlı.

O Ses Türkiye 5. sezon şampiyonunun ararken bugüne kadar 4 birinci çıkardı. Peki O Ses Türkiye birincileri kimlerdi?

O SES TÜRKİYE 2012 BİRİNCİSİ

Jüri : Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar

O Ses Türkiye 1. sezon şampiyonu : Oğuz Berkay Fidan

O Ses Türkiye’nin ilk sezonu 2012 yılında show TV kanalında ekrana gelmişti. Hadise’nin yarışmacısının dördüncü olduğu ilk sezonu Murat Boz’un yarışmacısı kazanmıştı. İlk sezonda diğer iki jüri üyesi Hülya Avşar ile Mustafa Sandal’dı.

O SES TÜRKİYE 2013 BİRİNCİSİ

Jüri : Murat Boz, Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar

O Ses Türkiye 2. sezonu şampiyonu Mustafa Bozkurt oldu.

Murat Boz ile Mustafa Sandal’ın yarışmacıları 2013 yılında birinciliğin adayları olmuştu. Finalde ipi göğüsleyen Mustafa Sandal’ın yarışmacısı olmuştu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ 2014 KİMDİ?

Jüri : Murat Boz, Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş

O Ses Türkiye 3. sezonu şampiyonu : Hasan Doğru

O Ses Türkiye jürisi değişirken 3. sezonda bir ilk de yaşandı. O Ses Türkiye 2014 yılı finaline kalan 4 isim de Gökhan Özoğuz’un takımından çıktı. Böylece Gökhan O Ses Türkiye’nin tüm dünya formatları içinde bir ilki oldu ve final dörtlüsünü tek bir jürinin yarışmacılarından oluştu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ 2015 YILI KİMDİ?

Jüri : Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson-Özkan Uğur

O Ses Türkiye 4. sezonu şampiyonu : Elnur Hüseynov

O Ses Türkiye 5. sezonunda jüriden ayrılan Murat Boz’un yerine Mazhar Alanson ve Özkan Uğur katıldı. 2015 yılının O Ses Türkiye şampiyonu Ebru Gündeş’in takımından çıktı. Azerbaycanlı Elnur eşsiz sesi ve eğitimiyle daha ilk günden yarışmayı kazanmayı garantilemişti. Haliyle 2015 sezonu O Ses Türkiye için bilinenin tescil edildiği sezon oldu.

 • O Ses Türkiye ’yi kim kazandı ?  Acun’un O Ses Türkiye ’de şampiyon olan Emre Sert Kaya’nın adını söylemesinin ardından stüdyodan inanılmaz bir çığlık yükseldi.
 • O Ses Türkiye birincisi 2016 yılında kim oldu, O Ses Türkiye yarışmasını kim kazandı ? O Ses Türkiye finali saat 20.00'da TV8'de canlı olarak izleyici ile buluştu.
 • O Ses Türkiye 'yi kim kazandı ? O Ses Türkiye birincisi kim oldu sorularının cevabı bu gece. O Ses Türkiye finali Aziz, Tankurt, Emre Sertkaya ve Türkan Kürşat arasında geçti.
 • Yazarlar. Ana SayfaMedya.
 • Tv 8 kanalındaki “ O Ses Türkiye ” finalini kim kazandı sorusunun cevabı belli oldu.  O Ses Türkiye 5. sezon şampiyonunun ararken bugüne kadar 4 birinci çıkardı.
 • O Ses Türkiye yarışması daha önce olduğu gibi 2017'ye girerken yine özel bölümle ekranlarda.
 • O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya oldu. Milyonlarca seyircinin merak ettiği ' O Ses Türkiye şampiyonu kim olacak?'' büyük final canlı yayınında belli oldu.
 • O ses türkiye yılbaşı özel programını hangi jüri kazandı .
 • O Ses Türkiye 'nin kazananı belli oldu. O Ses Türkiye 'yi yarışmanın 1.si ilk günlerinden beri damga vuran Elnur Hüseynov oldu.
 • Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının finali 18 Şubat 2015 Çarşamba akşamı gerçekleşti.  O Ses Türkiye kim kazandı ve detaylar haberimizde..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir