Nurgül Yeşilçay’a Dava Açılıyor!

Ünlü dizi oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın başı bu aralar dertte. Bugün Hürriyet Gazetesi’nde çıkan röportajının sonrasında Paramparça dizisinin yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’den şok bir açıklama geldi. Nurgül Yeşilçay için yasal işlem başlatılacağı haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Paramparça dizisinde başrol paylaşan Nurgül Yeşilçay, diziden ayrıldıktan sonra “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” sözlerini sarfederken ayrıca Erkan Petekkaya’nın kendisine mobbing uyguladığını açıklamıştı. Dizinin şu anki yapım şirketi Endemol Shine Yeşilçay’ın bu açıklamalarına yönelik bülten hazırlayıp kamuoyuna sunarak ünlü oyuncu hakkında yasal işlem başlatılacağını duyurdu. Bu haber sektöre adeta şok etkisi yarattı.

Dizinin yapım şirketi bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasından bazı açıklamalar : ‘Paramparça’ dizimizin 52 bölüm boyunca Erkan Petekkaya ile başrollerini paylaşan Nurgül Yeşilçay’ın, medya aracılığıyla yaptığı açıklamaları üzülerek takip etmekteyiz.Türkiye’de 57. bölümü yayınlanan, dünyada onlarca ülkeye satışı gerçekleştirilen ve her gün yeni ülkelerde yayına girip gün birincisi olan dizimiz ‘Paramparça’ üzerinden, özellikle bu başarıda büyük emeği olan Yönetmenimiz Altan Dönmez ve tüm ekip arkadaşlarımızın motivasyonlarını kırıcı ve gerçek dışı cümleler duymak, Endemol Shine Türkiye yönetimi tarafından bir açıklama yapmak zorunluluğu doğurmuştur.’ denildi.

Yapım şirketi Nurgül Yeşilçay’ın diziye son derece büyük katkılarının olduğunu da belirtmesi gözlerden kaçmadı. Yeşilçay’ın Erkan Petekkaya ile aralarındaki tatsızlık basına çarpıtılarak yansıtıldığını ifade ettiler. Daha sonra Nurgül Yeşilçay ile diziyle ilgili sözleşmenin yenilememe kararı alındığı söylendi. Nurgül Yeşilçay’ın basına yaptığı açıklamaların tüm ekip olarak ve kadın haklarına yapılan saygısızlıktan dolayı yasal işlemin başlatılacağını resmen açıkladıar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir