Nurgül Yeşilçay Hapse mi Girecek?

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya kavgası büyüyor! Yeşilçay’ın Cep telefonu mesajlarıyla Petekkaya’ya “hakaret” ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. İşte detaylar…

Oyuncu Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya dizi setinde tartışmış ikilinin kavgası mahkemelere kadar taşınmıştı.

Nurgül Yeşilçay’ın Erkan Petekkaya’ya cep telefonu mesajlarıyla “hakaret” ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

İddianame Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Sarıyar tarafından hazırlandı. İddianamede Erkan Petekkaya’nın, Nurgül Yeşilçay’ın bir gazeteye verdiği röportajda ve cep telefonuna attığı mesajlarda kendisine hakaret ettiğini iddiasıyla şikayetçi olduğu anlatıldı.

Erkan Petekkaya:“Nurgül Beyonce mi ki nesini taciz edeyim?”

Soruşturma kapsamında alınan Yeşilçay’ın ifadesine yer verilen iddianamede, Yeşilçay’ın “Dosyadaki telefon mesajlarını Petekkaya’nın sette yaptığı davranışları nedeniyle attım. ‘Erkekliğini kadınlığım üzerinden taçlandırmazsın’ sözünü bana söylediği beyanlar dolayısıyla söyledim. Yazdığım mesajlar bana yapılan davranışların karşılığıdır. Hadsiz birine ancak bu şekilde cevap verebilirim. Ben kendimi savunmak zorunda kaldım. Aslında hakarete uğrayan benim. Benim hakaret kastım yoktur.” ifadelerine yer verildi.

Şüpheli Nurgül Yeşilçay’ın şikayetçi Petekkaya hakkında gazete röportajında sarf ettiği sözlerin basın özgürlüğü kapsamında değerlendirildiği kaydedilen iddianamede, Yeşilçay’ın attığı cep telefonu mesajlarında ise “hakaret” suçunu işlediğini aktarıldı.

İddianamede, Nurgül Yeşilçay’ın “hakaret” suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması isteniyor. İddianame Bakırköy 44. Asliye Ceza Mahkemesinde değerlendirme aşamasında bulunuyor.

Nurgül Yeşilçay , Türk oyuncu. Sanatçı özellikle 2000’lerde rol aldığı rollerle tanınmaktadır.

  • Ana Sayfa Magazin Nurgül Yeşilçay Hapse mi Girecek ?  Oyuncu Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya dizi setinde tartışmış ikilinin kavgası mahkemelere kadar taşınmıştı.
  • Paylaşım. Tweet. Paylaşım. Paylaşım. Email. Yorum. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay için Erkan Petekkaya’ya hakaretten 2 yıla kadar hapis cezası istendi.
  • Duruşmaya Kösem'in çekimleri yüzünden gelemeyen Nurgül Yeşilçay hakkında Erkan   Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.
  • Etiketler: Nurgül Yeşilçay . Cevabı iptal etmek için tıklayın. Yorumunuz.  Aslıhan Güner Söz Vermiştin Ağlamak Yok. Tuğba Ekinci Hapse Girecek mi .
  • Nurgül Yeşilçay 'ın Suçu Ne ?  İddiаnаmede, Nurgül Yeşilçay 'ın" kötü söz" suçundan 3 aydan 2 seneye kadar hapis cezasına çarptırılması isteniyоr.
  • Hapis mi yatacak?/Kimdir?  evilen dizisi Paramparça oyuncularından Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasındaki kavgaya yapımcı şirket Endomol Shine'de dahil oldu.
  • birden fazla kez uçak bileti satın aldıkları iddiasıyla 4 yıldan 9.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.  Eminönü'nde alışveriş yapan Nurgül Yeşilçay 'a kimse dönüp bakmadı.
  • Oyuncu Nurgül Yeşilçay 'ın, oyuncu Erkan Petekkaya'ya cep telefonu mesajlarıyla "hakaret" ettiği  Nurgül Yeşilçay ’ın hapsi isteniyor! 05 Kasım 2016 Cumartesi.
  • hapis istenmesini, ‘Pornocu Nurgul Yeşilçay ’a hapis şoku’ başlığıyla duyurdu.
  • Nurgül Yeşilçay İsler Gucler 33.  Miras için gittiler hapse girdiler . Radyo frekans tanıma çipleri Brüksel ofislerinde.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir