Nöbetçi Eczanelerde Yeni Dönem Başladı

Soygunlarla başı belada olan nöbetçi eczaneler artık kepenk arkasından hizmet verecek. İstanbul eczacı odası dün aldığı kararı hayata geçirdi. Nöbetçi eczanelerdeki ‘kepenk’ uygulaması başladı!

İstanbul’daki eczanelerde son günlerde artan soygunların önüne geçmek isteyen eczacılar önemli bir karar aldılar. İstanbul Eczacı Odası nöbetçi eczanelerin gece 00:00’dan sonra Kepenk arkasından çalışması kararını almıştı. Bu kararın ardından uygulama başladı. Dün gece bazı eczaneler kepenk arkasından hizmet verdi.

Nöbetçi eczaneye gelen vatandaşlar ise ilaçlarını kepenk arkasından aldı. Vatandaşlar durumu biraz tuhaf karşılasa da eczacıların güvende olması gerektiğini söylediler. Kepenk uygulamasına geçen eczaneler kadar ‘kepenk’ önlemi almayan eczaneler de vardı. Can güvenliğimiz yok, güvende olmak istiyoruz diyen eczacılar, tedirgin yaşamak istemiyoruz dediler. Son zamanlarda artan soygunları hatırlatan eczacılar, panik butonu istediklerini ve polisin gece boyunca daha sık devriye ile denetimler yapması gerektiğinin altını çizdiler.

Son bir ayda İstanbul Sultangazi’de 2 eczane soyuldu. Eczacılar odasının bu kararından önce bazı eczaneler ise “kepenk arkasından satış” uygulamasına günler öncesinden geçmişti.

  • Ana Sayfa Yasam Nöbetçi Eczanelerde Yeni Dönem Başladı .  İstanbul Eczacı Odası nöbetçi eczanelerin gece 00:00’dan sonra Kepenk arkasından çalışması kararını almıştı.
  • Eczanelerde yeni dönem başladı . İstanbul Eczacı Odası, nöbetçi eczane soygunlarının artması üzerine saat 24.
  • YENİ ASYA Gerçekten haber verir   İstanbul’da nöbetçi eczaneler , can güvenliği gerekçesiyle saat 24.00'ten sonra kepenk arkasından hizmet verecek.
  • Eczanelerde yeni dönem başladı . tarafından zeyno · Mart 5, 2016.  arkasından hizmet verme kararı sonrasında nöbetçi eczaneler kepenk arkasından hizmet vemeye başladı .
  • İstanbul Eczacı Odası, yaptığı açıklamada güvenlik önlemleri kapsamında nöbetçi eczanelerin saat 24.  DİĞER HABERLER. Sosyal medya operasyonu başladı .
  • Nöbetçi Eczanelerde Yeni Dönem ! Tarafından İkdam Haber . 5 Mart 2016.  Nöbetçi eczaneler saat 00.00’dan sonra kepenk arkasından hizmet verecek.
  • Bunun için yeni bir döneme ihtiyaç var. Hastalık yükümüz toplamda yüzde 4 azaldı ama hastalık yükümüzün şekli değişti."  NÖBETÇİ ECZANELER . ×Kapat.
  • Nöbetçi eczanelerde yeni dönem .. Nöbetçi eczaneler saat 00.00'dan sonra kepenk arkasından hizmet verecek.
  • Paylaşım. Tweet. Paylaşım. Paylaşım. Email. Yorum. İstanbul Eczacı Odası’ndan yapılan açıklamaya göre artık nöbetçi eczaneler saat 24.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir