Netflix de Hangi Kanallar ve Diziler Var?

Netflix; yeni nesil dizi platformunda hangi dizi ve kanalların olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz..

130 ülkede yayın yapan Netflix, artık Türkiye’de. Yeni nesil internet televizyonculuğunu üstlenene Netflix, gitikçe ağını genişletiyor. Smart TV’lerin bir çoğunda Netflix özelliği bulunuyor ve bu da yaygınlaşmasının en büyük özelliklerinden biri. Peki Netflix hangi kanalların yayınını veriyor? Netflix hangi dizileri yayınlıyor? tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşte Netflix de yayınlanan dizi ve kanallar..

Netflix de Hangi Diziler Var?

Mad Men

Breaking Bad

House of Cards

Bloodline

The West Wing

Bates Motel

Heroes

Daredevil

Better Call Saul

Sense8

New Girl

Unbreakable Kimmy Schmidt

Bob’s Burgers

Family Guy

Sons of Anarchy

Yayınladıkları dizleri bir hayli fazla ve en çok popüler olan dizileri bunlar..

Netflix de Hangi Kanallar Var?

Netflix, dünyada yayın yaptığı ülkelerin hemen hemen her kanalını bünyesinde barındırıyor. İçeriğinde olmayan kanallar özel paralı ve spor yayın hakkı bulunduranlar. Mesela Türkiye’de Digitürk, Tivibu ve Dsmart paralı kanallarını barındıramıyor. Çünkü bunlar özel ve paralı kanallar.

Netflix, Kuzey Amerika , Güney Amerika ve Avrupa ‘nın bir kısmında izleyicilere İnternet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Şirket 1997 yılında kurulmuş olup, merkezi Kaliforniya’daki Los Gatos şehridir. 1999 yılında abonelik sistemine geçen şirket, 2009 yılı itibariyle 100.000 farklı medya içeriğine ve 10 milyon abone sayısına ulaşmıştır.

Netflix, 25 Şubat 2007 tarihinde 1 milyarıncı DVD’sini teslim etmiş ve 2011 Nisan ayında ABD’de 23 milyon, dünya çapında ise 26 milyon abone sayısına ulaşmıştır. Netflix’in elde ettiği toplam dijital gelir 1,5 milyar dolara ulaşmıştır. 2014 yılının ikinci çeyreği verilerine göre küresel olarak 50 milyondan fazla abone sayısına sahiptir.

20 Ocak 2015 verileri itibariyle, ABD’deki abone sayısı 39 milyona, küresel abone sayısı da 57,4 milyona ulaşmıştır. 19 Ekim 2015 itibarı ile 70 milyon aboneye sahiptir.

  • Peki Netflix hangi kanalların yayınını veriyor? Netflix hangi dizileri yayınlıyor? tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.
  • Netflix , televizyon izlemenin yeni bir yolunu sunuyor.  Yeni Netflix Orijinal dizi ve filmleri, tüm dünya ile aynı anda ve tüm bölümleri aynı gün yayınlanıyor.
  • Bildiğiniz gibi Netflix bir süredir Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Biz de diziseverler olarak hangi dizilerin Netflix Türkiye‘de boy gösterdiğine göz atıyoruz.
  • Uzun zamandır konuşulan şey oldu ve Netflix , dünyaya açılma kararı aldı. Netflix , Türkiye’nin de dahil olduğu 130 ülkeye girdi.
  • Tamindir › Haber › İnternet › Netflix Türkiye’de Kaç Film Ve Kaç Dizi Var .  Netflix ABD’de 1.157 TV dizi ve şovu yayınlarken, Türkiye’de bu adet şimdilik 188 olarak sınırlı.
  • giren online dizi ve film izleme servisi Netflix , yükselişine devam ederken, NBC ve HBO gibi ABD’nin dev televizyon kanalları durumun ciddiyetini yeni yeni kavramaya başladı.
  • aboneye hizmet veren seçkin yabancı dizi ve filmleri abone olarak izleyebileceğiniz küresel Netflix de yayınlanan dizilerin bir  Netflix Dizileri . 10. Between IMDB:5,7.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir