Negatif SEO Durumunuzu Takip Edebileceğiniz 10 Araç

Google’da SEO durumunuzu ve negatif etkilenmelerinizi takip edebileceğiniz 10 kullanışlı aracı tanıtacağız. Seo ile iç içe olanlar bazı seo araçlarını bilirler. Ama en son gelişmeleri ve yeni araçları da bu yazımızda tanıtacağız.

 

Google Webmaster Tools

Sitenizdeki hatalarınızı Google webmaster tools ile düzenli olarak takip edin. Google webmaster tools daki uyarı maillerini dikkate alın ve gerekli düzeltmeleri yapın.

Backlink Monitor

Sitenizi Backlink monitörü ile izleyerek kaliteli backlinklerinizi koruyup kalitesizleri kaldırabilirsiniz.

 

CognitiveSEO

Eğer zaten web sitenizin backlink profilinde kötü bağlantıları bir koleksiyona sahip olduğuna dair korkularınız varsa, CognitiveSEO  hızla size yardımcı olacaktır.

 

Authority Labs

Bu araç ile kayıp backlinklerinizi görebilir. Baclinklerinizin sitenizin trafiğini nasıl etkilediğini görebilirsiniz.

 

Trackbacks

Çalıntı içerikler sitenize zarar verebilir. Özellikle çok fazla kopya içerikten kaçınmak zorundasınız. Hangi içeriklerinizi hangi sitelere eklendiğini takip edin ve gerekli işlemleri yapın. Daha sonra Google şikayet aracını kullanın

 


Ubersuggest

Meraklı insanlar işinizle ilgili ne arıyor? Adınızı, işletme adı, ya da benzersiz ürün adları için arama seçeneklerini kullanın. Böylece farklı ve özel içerikler oluşturabilirsiniz.

 

Google Alert


Yeni gelişmeleri ve ilgilendiğiniz anahtar kelimeleri Google Alert (Uyarı) sistemi ile takip edin ve pozisyon belirleyin.

 

Cyfe

Cyfe ile Google Analytics, Google Web Yöneticisi Araçları, ve anahtar kelime sıralaması araçları ile sitenize giriş panosundan çok detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Rival IQ

Rakip IQ  web sitenize trafik sağlayan anahtar kelimeleri ve arama konumunuzu izlemeye olanak sağlayan bir rakip araştırma aracıdır. Anahtar kelimeye oynuyorsanız mutlaka kullanmanızı öneririz.

Google Penalty Checker

Fruition Google Penaltı Checker ile Google Algoritma güncellediğinde sitenizin trafik ve genel durumunu inceleyebilir ve önlemler alabilirsiniz.

 

 • Google’da SEO durumunuzu ve negatif etkilenmelerinizi takip edebileceğiniz 10 kullanışlı aracı tanıtacağız. Seo ile iç içe olanlar bazı seo araçlarını bilirler.
 • Google’da SEO durumunuzu ve negatif etkilenmelerinizi takip edebileceğiniz 10 kullanışlı aracı tanıtacağız. Seo ile iç içe olanlar bazı seo araçlarını bilirler.
 • Negatif seo analizi Google Alert Kullanarak Sahte İncelemeler Olup Olmadığını Takip Edin Negatif SEO saldırısı  Mobil İyileştirmelere Önem Verme9. Site Hızını İyileştirme 10 .
 • Negatif SEO ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?  iyi linkleri Monitor Backlinks gibi araçlarla takip edebilirsiniz.  Sitenizi Kontrol Edecek Birini Bulun.  2014 10 23.
 • Negatif SEO ’lara dâhil olanlar  Bu iki durumda da markanızın itibarı kötü yönde etkilenir.  10 .  Facebook Sayfamızı Takip Edin .
 • 2012/ 10 /17 Link İnşaası.
 • silinebilir ve bu tip bir durumda bir şey yapamazsınız.  Negatif SEO ‘nun Etkilerinden Nasıl Kurtulurum?  Bu aracı kullanırken aktif olun.  Gelen linkleri takip edin .
 • Ana Sayfa / Seo / Negatif SEO Nasıl Önlenir?  için geliştirilmiştir fakat ne yazık ki bu her zaman işe yarar bir durum olmamıştır.  25 Şubat 2014 at 10 :17. Teşekkür ederim .
 • Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için sürekli olarak takipte olmalısınız.  Anti seo korunma ve tespit etme yöntemleri nelerdir ?  Negatif seo için analiz araçları   Tasarım ( 10 ).
 • Linkleri Reddetme Konusunda Aktif Olun. Google’ın link reddetme aracını kullanarak negatif SEO ile mücadele edebilirsiniz.  Gelen linkleri takip edin .
 • SEO ile arama motorlarında zirvede yer alın. Daha fazla müşteriye ulaşın.
 • Kurumsal SEO Danışmanlığı ile satışlarınızı arttırın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir