Ne Kadar Dikkatlisiniz? Fotoğraftaki Gizli Nesneyi Bulabilir misiniz?

Ne kadar dikkatlisiniz? Cevabınızı vermeden önce isterseniz bu yazımıza göz atın! Bu bir dikkat oyunu… Hadi bakalım gözler açılsın, bakalım fotoğraftaki gizlenmiş nesneyi bulabilecek misiniz!

İp ucunu ben vereyim. Bu bir zeka ve dikakt bulmacası… Fotoğrafta gizli bir telefon var. Dikkatli bakın! İlk anda kimler bulacak merak ediyorum. Ne kadar sürede bulduğunuzu da yorum kısmına yazarsanız sevinirim.

Hadi bulun da bir görelim 🙂

Hadi ama artık bulun!

İşinizi biraz daha kolaylaştıralım 🙂

Hadi biraz daha kolaylaştıralım 🙂

İşte orada… Hala ‘göremedik!’ diyecek haliniz yok herhalde 🙂

Ne Kadar Dikkatlisiniz? Fotoğraftaki Gizli Nesneyi Bulabilir misiniz?

Yazılım test etmede , test otomasyonu önceden tahmin edilmiş sonuçlarla gerçek sonuçların karşılaştırılması ve testlerin koşulmasını kontrol etmek için belirli yazılımın kullanılmasıdır. Test otomasyonu tekrar eden fakat çoktan test etme süreçlerinde yer almış gerekli testlerin otomatikleştirebilir veya manuel olarak koşulmasının zor olacağı testleri de içerebilir. Test otomasyonları sürekli paket dağıtımı veya sürekli test etme için kritik öneme sahiptir.

Ne Kadar Dikkatlisiniz? Fotoğraftaki Gizli Nesneyi Bulabilir Misiniz? Özet Bilgiler

  • Ne kadar dikkatlisiniz ?  Hadi bakalım gözler açılsın, bakalım fotoğraftaki gizlenmiş nesneyi bulabilecek misiniz !  Fotoğrafta gizli bir telefon var.
  • Son dönemin sosyal medya fenomeni: Görseldeki gizli nesneyi bulabilir misin ?  Ne kadar sürdü kadını bulman? Sonucu Göster.
  • gerekenler sadece şunları yapı.Farenizin sol tuşunu kullanarak geziniz boyunca karşınıza çıkan mekanlardaki gizlenmiş nesneleri bulun ve ne kadar dikkatli olduğunuzu kanıtlayın.
  • Gözlem yeteneğinizi geliştirecek oyunda ne kadar dikkatlisiniz görelim!  Gizli Nesne Bulma ile süper bir eğlenceye adım atın. Gizli nesneleri bulup bir sonraki seviyeye geçin.
  • Yanıtınız evet ise Gizli Notu Bul oyunu size harika zaman geçirtecek!  Her mekandaki gizlenmiş nesneleri bulun ve ne kadar dikkatlisiniz herkese gösterin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir