NBA’de Geceye Damga Vuran Hareketler!

NBA’de Pazar gecesi de zevkli maçlarla geçti. NBA, youtube hesabından bu muhteşem gecenin en iyi 10 hareketini yayınladı.

İşte “Böylesi Yok” dedirten o anlar;

Geçen haftanın en iyi 10 asisti:

En İyi 10

Geçen haftanın en iyi 10 smacı:

Geçen haftanın en iyi 10 hareketi :

https://www.youtube.com/watch?v=YIt4LxeC-cc

Pau Gasol, İspanyol basketbolcudur . NBA ‘deki en etkili uzun forvetlerden birisidir. NBA ‘e 2001 yılında adım atmıştır. Draftlarda 3. sıradan seçilmiştir. 2 metre 15 santim boyunda 116 kilogram ağırlığındadır. Oynadığı takım Chicago Bulls ‘tur. Mevkisi power forvet olan Gasol, Avrupa’nın gelmiş geçmiş en iyi uzunlarından biri olarak gösterilir. 2002 yılında NBA’de yılın çaylağı ödülünü almıştır. NBA ‘e gelmeden önce İspanya ‘nın Barcelona takımında oynamaktaydı. Forma numarası 16’dır.

2006 yılında Japonya da yapılan Dünya Basketbol Şampiyonasında final maçında -sakat olduğu için oynamamasına rağmen MVP ödülünü almıştır. Ardından Polonya’daki 2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası ‘nda İspanya’nın şampiyon olmasını sağlarken aynı zamanda MVP seçilmiştir.

2016 Temmuz’uda San Antonio Spurs takımına geçti.

  • NBA All Star'da Geceye Damga Vuran Hareketler NBA All Star'da geceye damga vuran en iyi 10 hareket bu videoda derlendi.
  • NBA ' de Geceye Damga Vuran 10 Hareket . 3 yıl, 10 Ay önce.  Bayanlar Futbol Maçına Damga Vuran Hareket ..
  • NBA ' de pazartesi gecesi muhteşem maçlarla geçti. O maçlardan en güzel hareketleri NBA sizin için derledi.
  • Çok Özel Hareket Klip 12142 izleme. 1:19. Asansörde Cinnet Dakikaları 5178 izleme.  Cok Güzel Hareketler Bunlar Hıyarlı Baba 25707 izleme. 3:10.
  • Ana Sayfa Spor NBA ’ de Geceye Damga Vuran Hareketler !  NBA , hesabından bu muhteşem gecenin en iyi 10 hareketini yayınladı.
  • NBA ' de dün gece oynanan maçlarda birbirinden güzel hareketler vardı. İşte TOP 10   Gecenin hareketleri . Editörün seçimi. NBA Dünyası.
  • HAFTANIN GOLÜ. Spor Haberleri > NBA Haberleri >.
  • NBA ' de çarşamba gecesi oynanan karşılaşmalarda yine birbirinden güzel hareketler vardı.  Etiketler : video, nba , asist, smaç, blok, izle, En güzel hareketler .
  • NBA " de geceye damga vuran mucize basket ! 23.374 İzlenme.  Ali İhsan Varol"un Kelime Oyunu"na Damga Vuran Soruları 30.371 İzlenme.
  • NBA ' de 27 Mart gecesi oynanan en güzel 5 hareketi izliyoruz.  Orlando Magic'den Hido'ya vefa gecesi . 14 yaşındaki Ali NBA yıldızını yendi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir