Nazlı Çelik HDP Milletvekilinin İddialarına Tokat Gibi Cevap Verdi!

Gazeteci Nazlı Çelik HDP milletvekilinin iddialarına tek tek cevap verdi. Eleştirenlere de gazetecilik dersi verdi. Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis’e taşıyan HDP Milletvekili Abdullah Zeydan’a canlı yayında sert bir dille cevap verdi.


Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, Hakkari Yüksekova’ya gidip Mehmetçiğin PKK’lı teröristlerle mücadelesini ekranlara taşımıştı.

Bu görüntüler hem sosyal medyada hem mecliste çok konuşuldu. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, gazeteci Nazlı Çelik’in Yüksekova haberini Meclis’e taşımıştı.

HDP’li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde “6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari’nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir” diyen HDP’li Zeydan, “Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır.” ifadelerini kullanmıştı.

HDP’Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT


Nazlı Çelik, HDP’li vekilin bu önergesine canlı yayında cevap verdi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP’li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi.

“ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL”

Çelik, görüntüleri tekrar ekrana getirirken, “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi.” ifadelerine yer verdi.

Ayşe Nazlı Çelik , Türk haber sunucusu. Doğuş Holding’in yöneticilerinden Yücel ve Semra Çelik’in kızıdır.

  • haberini Meclis’e taşıyan HDP Milletvekili Abdullah Zeydan’a canlı yayında sert bir dille cevap verdi .  Nazlı Çelik , HDP ’li vekilin bu önergesine canlı yayında cevap verdi .
  • Meclis’e taşıyan HDP ’li vekilin iddialarına sert bir dille yanıt verdi .  verildiğini iddia etti.  Nazlı Çelik , Star Ana Haber’in canlı yayınında Zeydan’a tokat gibi cevaplar verdi .
  • Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik , kendisini elelştiren HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'a canlı yayında cevap verdi .
  • Çelik , canlı yayında Zeydan’ın iddialarına cevap verdi , herkesin işini yapması gerektiğini söyledi. Nazlı Çelik , HDP ’li Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan’a cevap verdi .
  • Nazlı Çelik 'ten HDP 'ye yanıt Nazlı Çelik , Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP 'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi .
  • HDP Hakkari Milletvekili Ab   Çelik , Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP 'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi .
  • HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik 'i Meclis gündemine taşıyınca kıyamet koptu.
  • mecliste kendisini eleştiren HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'a tokat gibi cevap verdi .  Nazlı Çelik 'ten HDP 'li vekilin bu önergesine görüntülü ve sözlü yanıt verdi .
  • Debka'dan bomba iddia .  HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, konuyla ilgili soru önergesi sundu. Nazlı Çelik ise HDP 'li vekile tokat gibi bir cevap verdi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir