Mustafa Denizli’nin Galatasaray Dönemi Resmen Sona Erdi!

Galatasaray’da Denizli dönemi sona erdi. Galatasaray Teknik direktörü Mustafa Denizli, bu sabah başkan Dursun Özbek ile görüştü. Ve istifa kararını açıkladı. Başkan Özbek, Denizli’nin istifasını kabul etti. Ve Sarı Kırmızılılar’da Denizli dönemi resmen bitmiş oldu.


Sabah saatlerinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşen tecrübeli çalıştırıcı istifasını sözlü sundu. Özbek, Mustafa Denizli ile göürştükten sonra ynetim kurulu’nu topladı. Ve toplantı sonrasında da Denizli’nin istifası kabul edildi.

Galatasaray bu ayrılığı resmi sitesinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

 

İşte o açıklama;

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 1 Mart 2016 tarihi itibariyle görevinden istifa etmiştir. Türk futbolunun yaşadığı büyük dönüşümün temel taşlarından olan Sayın Denizli’ye, yeniden görev almayı kabul ettiği dönemde kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Gs Yönetim Kurulu

Takımın başına Taffarel ve Orhan Atik Geçiyor


Yeni teknik direktör belirlenene kadar, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında alt yapı teknik direktörlerinden Orhan Atik ve Taffarel takımın başında yer alacak.

Galatasaray kulubü, yaptığı açıklamada, “yeni bir dönem başladığını ve geçiş döneminde, Galatasaray formasını giyen herkesin, üzerine düşen görevi dünden çok daha büyük bir sorumluluk duygusuyla yapması bir fedakârlık değil profesyonelliğin doğal bir parçası olan iş ahlâkının en temel gereğidir”. ifadelerine de yer verdi.

  • Galatasaray 'da Mustafa Denizli dönemi 3 ay sürdü. Sarı Kırmızılı kulüp ayrılığı resmi siteden de duyurdu.
  • Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray ’da, teknik direktör Mustafa Denizli ile yollar ayrıldı.
  • Home / Haber / Türkiye / Galatasaray / Galatasaray ’da Mustafa Denizli dönemi resmen sona erdi .  Bugün, Galatasaray için yeni bir dönemin ilk günüdür.
  • Galatasaray ’da Denizli dönemi sona erdi . Galatasaray Teknik direktörü Mustafa Denizli , bu sabah başkan Dursun  Ve Sarı Kırmızılılar’da Denizli dönemi resmen bitmiş oldu.
  • Galatasaray 'da Mustafa Denizli dönemi sona erdi .  Galatasaray 'da beklenen gelişme Mustafa Denizli ' nin istifası kabul edildi.
  • Tecrübeli çalıştırıcının Galatasaray 'ın başındaki ilk dönemi , 1988 89 sezonunun tamamlanmasıyla sona erdi .  Mustafa Denizli dönemi resmen sona erdi .
  • Galatasaray Kulübü, futbol takımı teknik direktörü Mustafa Denizli ' nin görevinden istifa ettiğini resmen açıkladı.  Son Güncelleme: 01.03.2016 17:34.
  • Galatasaray 'da Mustafa Denizli ' nin istifası kabul edildi. Sarı Kırmızılılar resmi sitesinden, deneyimli teknik adamla yolların ayrıldığını resmen açıklarken, ön.
  • Galatasaray Kulübü, futbol takımı teknik direktörü Mustafa Denizli ' nin görevinden istifa ettiğini resmen açıkladı.
  • Galatasaray ile teknik direktör Mustafa Denizli ' nin yolları ayrıldı. Galatasaray 'da Mustafa Denizli dönemi resmen sona erdi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir