Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak!

Mustafa Ceceli 61 gün oruç tutacak! Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, sosyal medya üzerinden kendisi hakkında ‘ oruç tutmuyor’ diyenlere isyan etmiş ve sert bir dille cevap vermişti.

Sanatçı Mustafa Ceceli bir anlık öfke ile attığı tweet’ler yüzünden pişman oldu. Ceceli, yazdıklarından dolayı orucunun bozulduğunu ve Hac sonrası 61 gün oruç tutacağını açıkladı.

Ünlü şarkıcı kişisel sosyal medya hesabından; ‘Ramazanın son günü.. dönüp baktığımda, atılan iftira sonrası hakaret ettiğim için orucum bozuldu.. 61 gün tutacağım Hac sonrası…’ açıklamasını yaptı

Mustafa Ceceli ‘oruç tutmuyor’ diyenlere şu sözlerle karşılık vermişti…

“Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana ‘ oruç tutmuyor ‘ demiş. Allah’ından bul soysuz! Yazdım anlamadınız bir daha yazayım, bunlara hayvan demek hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar cehennem çukurunun misafiri… Kurtarıcısız. Gözünüz dönmüş kansızlar!”

Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak!

Bu madde kaynağı bir müzisyen hakkındadır. Aynı adı taşıyan albüm için Mustafa Ceceli ve diğer albümler için Mustafa Ceceli diskografisi sayfasına bakınız.

Mustafa Ceceli , Türk şarkıcı , aranjör , albüm yapımcısı .

Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007-2008 yıllarında iki şarkı seslendirme ile başlayan Ceceli ” Limon Çiçekleri ” isimli ilk single ve kendi adını taşıyan ” Mustafa Ceceli ” albümünü 2009 yılında yayımlar ve albüm MÜ-YAP ‘tan altın plak ödülü alır. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü “Es”i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik ‘te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan “Sevgilim” şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli’nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014’te üçüncü stüdyo albümü ” Kalpten “i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları ” Al Götür Beni ” şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak! Özet Bilgiler

  • Şarkıcı Mustafa Ceceli yaptığı paylaşımda " 61 gün oruç tutacağım " diyerek takipçilerini şaşırttı.
  • Mustafa Ceceli , Hac dönüşü 61 gün oruç tutacağını açıkladı.  “Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana ' oruç tutmuyor ' demiş.
  • Şarkıcı Mustafa Ceceli yaptığı paylaşımda " 61 gün oruç tutacağım " diyerek takipçilerini şaşırttı. Ramazan ayında en çok konuşulan ünlülerden biri de Mustafa Ceceli oldu.
  • bulunan Mustafa Ceceli , atılan iftira sonrası hakaret ettiğini ve bu yüzden orucunun bozulduğunu belirtti. Ünlü sanatçı, bu yüzden Hac sonrası 61 gün oruç tutacağını yazdı.
  • Ramazan ayında en çok konuşulan ünlülerden biri de Mustafa Ceceli oldu.  Ceceli , Hac sonrası 61 gün oruç tutacağını yazdı.
  • "Bayramdan sonra 61 gün oruç tutacağım " şeklinde tweet atan şarkıcı Mustafa Ceceli , "Gıybet yaparsan oruç bozulur. Orucu yemiş olursun. Ben de bunu yaptım" dedi.
  • ortaya atanlara sert bir üslüpla yanıt veren Mustafa Ceceli attığı tweette söyledikleri yüzünden orucunun bozulduğunu ve Hac sonrası 61 gün oruç tutacağını yazdı.
  • Geçtiğimiz günlerde bir takipçisi tarafından ' oruç tutmuyor' iddiasının yöneltildiği ve bu iddiaya sert tepki veren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli , 61 gün oruç tutacağını açıkladı.
  • Şarkıcı Mustafa Ceceli yaptığı paylaşımda ' 61 gün oruç tutacağım ' diyerek takipçilerini şaşırttı.
  • Şarkıcı Mustafa Ceceli yaptığı paylaşımda " 61 gün oruç tutacağım " diyerek takipçilerini şaşırttı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir