Muhteşem Pasta Dekorasyon Aletleri

Pastalar, mutlu günlerimize eşlik eden çok güzel bir unsurdur. Hele ki o pastaları kendi ellerimizle yaparsak, sevdiklerimiz ile çok daha muhteşem bir mutlu gün yaşayabliriz. İşte bu konuda size yardımcı olacak aletler

Buzlama ve süsleme çantaları

Eski moda kumaş boru torbalarını hem hijyenik hem de can sıkıcı buluyoruz, çünkü bunları kullanmanız için doğru boyutlu birleştirici ile kullanmanız gerekiyor. Bulaşık makinesinde iki veya üç kez yıkanabilirler, bu yüzden bir kullanımdan sonra atmak zorunda değilsiniz.

Wilton 1M Piping Nozzle

Boru ağızları dekorasyon denemenin gerçekten kolay ve oldukça ucuz bir yoludur. Bunları, kupalelerin üstündeki girdapları veya gülleri borusuna veya daha büyük keklere süsleme ve süsleme eklemek için kullanın.

Pasta Eşitleyici

Buzlanma öncesi düzensiz bir yükselişi düzeltmeniz veya bir büyük süngeri doldurmak için birkaç kat halinde kesmeniz gerekiyorsa, bir seviye göstericisi bunu yapmanıza yardımcı olur. Bıçağı istediğiniz yüksekliğe ayarlayın ve hafifçe kesme hareketi ile kestirin, böylece düzleyicinin ayağı düz iş yüzeyinizde kalır. Tala’dan bir tanesi 5 cm yüksekliğe kadar kesebilir ve 25 cm genişliğinde kek konabilir.

Cake Boss 1-Piece Döner Tepsi

Bir döner tabla bir zorunluluk değildir, ancak dekorasyon işini çok daha kolay hale getirir. Bir pastanın her tarafında, kekinizi en üste yerleştirip gerektiğinde döndürerek kaldırıp döndürmeden (veya sadece kendiniz hareket ettirmeden) çalışın. Özellikle döner kilitleri ve kenarında kauçuklanmış halka için Kek Boss versiyonunu seviyoruz, böylece pasta kaymıyor.

PME Veined Yaprak Şeklinde Kesici

Gül yaprakları çok yönlü bir seçenektir: Dairesel bir kesicinin kenarını veya kenarında bir boru ağızlığının arka ucunu kutsal yapraklara dönüştürmek için kullanın veya daha tropik bir yaprak için damar kenarlarını ve damla saçaklarını atlayın.

TinkerTech Kesiciler

Kendi şeker pürenizle çiçek yapmak isterseniz, gül gerçekten güzel ama basit bir başlangıç noktasıdır.

Marzipan Düzleştirici

Bir fincanı marzipan ve fondan geleneksel ve resmi bir şekilde kaplarken pürüzsüz bir yüzey elde etmek için bu ucuz araç çok değerlidir. Yapışmayan yüzey, buzlu kekinizin üstü ve yanlarında kayar, yüzeyi düzleştirir, kabarcıklar çıkarır ve herhangi bir kalkanı düzleştirir.

Muhteşem Pasta Dekorasyon Aletleri

pasta süsleme malzemeleri nerede satılır, pasta süsleme malzemeleri eminönü, pasta süsleme malzemeleri kapıda ödeme, pasta süsleme malzemeleri dr oetker, pasta süsleme aparatları, hazır pasta süsleri, pasta süsleme şekerleri, pasta aparatları

Muhteşem Pasta Dekorasyon Aletleri Özet Bilgiler

  • Muhteşem Pasta Dekorasyon Aletleri . Alışveriş.  Hele ki o pastaları kendi ellerimizle yaparsak, sevdiklerimiz ile çok daha muhteşem bir mutlu gün
  • Beyaz Eşya & Ev Aletleri . Bilgisayar, Tablet. Cep Telefonu ve Aksesuar.  Pasta Dekorasyon . aramanızda 2022 adet ürün bulundu. Filtrele (1).
  • İzle
  • Bu muhteşem 100 Parça Pasta Dekorasyon Seti ile harika pastalar yapacaksınız. %  bu set ile pasta yapmak kolay ve zevkli olacak 🙂 14. Adet.
  • Pasta Aparatları kategorisindeki ürünleri %60'e varan indirim, model alternatifleri ve cazip taksit  Tüm Dekorasyon Kampanyaları. Elektronik. Küçük Ev Aletleri .
  • pasta dekorasyon aletleri . 13,623 Sonuçlar Ürünler. Konum  26 Adet Pişirme & Pasta Araçları Kek nozullar seti kek dekorasyon araçları.
  • Bir pastanın lezzetli olması kadar görüntüsünün de göz doldurması gerekmektedir. Oyunumuzda üç katlı Muhteşem Pasta Dekorasyonu oyna, Pasta Oyunları için tıklayın.
  • Küçük Ev Aletleri . Saklama Kapları ve Ev Gereçleri. Ev Dekorasyon / Tekstil.  farklı şekillerde süslemeniz için muhteşem bir ürün; 100 Parça Pasta Süsleme Seti!
  • Pasta Süsleme Seti Cake Decorating Kit. 100 parça pasta dekorasyon seti.  Kolay talimatlarıyla birlikte hayal gücünüzü kullanarak, muhteşem etkileyici pastalar yapıp
  • Muhteşem Dekorasyon Örnekleri. Hepsi birbirinden harika kimleri lüks şık kombin  Magazin Makarna Tarifleri Meze Tarifleri Mobilya Moda Örgü El İşleri Pasta Tarifleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir