Muhsin Yazıcıoğlu’nun Hiç Görülmemiş Fotoğrafları

Muhsin Yazıcıoğlu’nun hiç görülmemiş fotoğrafları yayınlandı. Büyük Birlik Partisi’nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ölümünün 7. yılında rahmetle anılıyor. Merhum Yazıcıoğlu’nun sevenleri hem mezarı başında onu andı. Hem de sosyal medya da binlerce kişi Yazıcıoğlu için tweetler atarak sevgilerini ve saygılarını dile getirdiler.

Merhum lider Muhsin Yazıcıoğlu, 25 Mart 2009’da Kahramanmaraş’ta geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetmişti.

Aradan 7 yıl geçti. Ama hala Yazıcıoğlu’nun ölümüne dair sır perdesi aralanamadı. Kaza ile ilgili bir çok iddia ortaya atılırken, ailesi de bu konunun üstüne tam anlamıyla gidilmediği görüşünde.

Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 7. yıl dönümünde ilk olarak Taceddin Dergahı’ndaki kabri başında dualarla anıldı.

Yurdun dört bir tarafında Yazıcıoğlu’nu anmak adına resim sergileri açıldı. O segilerde Yazıcıoğlu’nun ilk kez görülen fotoğrafları da yer aldı. İşte Yazıcıoğlu’nun daha önce görülmemiş bazı fotoğrafları;


01_d

Twitter’da ise binlerce kullanıcı Yazıcıoğlu’na olan sevgilerini hasretlerini dile getirdiler. Yazıcıoğlu’nun sözlerini ve fotoğraflarını paylaştılar. Sosyal medyada  etiketi ile atılan bazı tweetler;

Twitter kullanıcılarının en çok paylaştıklarının arasında Muhsin Yazıcıoğlu’nun kendi sesi ile okuduğu Üşüyorum isimli şiiri de var.

İşte Muhsin Yazıcıoğlu’nun kendi sesi ile Üşüyorum Şiiri;

https://youtu.be/Dtabf4xnfaI

Muhsin Yazıcıoğlu’ , Türk siyasetçi, Ülkücü lider. Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı, 19., 20., ve 23. dönem TBMM Sivas milletvekili ve Büyük Birlik Partisi ‘nin kurucusu ve ilk genel başkanıdır. 25 Mart 2009 tarihinde helikopter kazasında Kahramanmaraş ‘ta şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

  • Giriş Tarihi: 25.03.2011 16:40 Güncelleme Tarihi: 07.03.2012 10:15. 1. 51. Muhsin Yazıcıoğlu ' nun görülmemiş fotoğrafları . facebook. twitter.
  • Muhsin Yazıcıoğlu ' nun görülmemiş fotoğrafları .
  • BBP’nin 6 yıl önce hayatını kaybeden merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu ’ nun ölüm yıldönümünde bugüne kadar görülmemiş fotoğrafları ortaya çıktı.
  • BBP'nin 6 yıl önce hayatını kaybeden lideri Muhsin Yazıcıoğlu ' nun ölüm yıldönümünde, bugüne kadar görülmemiş birçok fotoğrafları ortaya çıktı.
  • Muhsin Yazıcıoğlu ' nun Görülmemiş Fotoğrafları . 1 / 25 Sonraki. BBP eski Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu 'na ait hiç görülmemiş fotoğraflar .
  • Yazıcıoğlu ' nun Görülmemiş Fotoğrafları . Büyük Birlik Partisi’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu , ölümünün ikinci yılında anıldı.
  • Muhsin Yazıcıoğlu ' nun Görülmemiş Fotoğrafları . 24 Mart 2016, 22:03.
  • Yazıcıoğlu ' nun görülmemiş fotoğrafları . <br />BBP eski Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu 'na ait hiç görülmemiş fotoğraflar .
  • Muhsin Yazıcıoğlu ' nun görülmemiş fotoğrafları . Kategori: Haber 07 Mart 2012, 13:40.
  • Muhsin Yazıcıoğlu ' nun görülmemiş fotoğrafları . Semizotunun faydaları nelerdir? Pek çok yerde yetişebilme özelliğine sahip olan semizotu tam bir şifa deposu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir