Mühendis Ruhlu İnsanların Ortaya Çıkardığı Alternatif 23 Buluş

Hayran kalacağınız 23 alternatif buluşu görmeye hazır mısınız? Evinizde bir şeyler bozulur ya da kullandığınız eşyalar kırılabilir. Hem o anki sinir bozukluğu hem de para harcamak istemediğiniz için usta çağırmak yerine çözümü kendiniz arayabilirsiniz. Ve sonuçta ortaya öyle şeyler çıkar ki siz bile “vay be ben neymişim “diyebilirsiniz!

İşte insanoğlu’nun içindeki mühendis ruhunu ortaya çıkarak alternatif buluşlar;

Biraz iz bırakıyor ama olsun

Bahçıvan dediğin böyle olur

Yüzyılın buluşu! Artık Polis farlar yanmıyor diye ceza yazamaz 🙂

Dolap dediğin böyle olur 🙂

Aynasız yola çıkılmaz

Rahat olmayabilir ama koltuk koltuktur

Farklı ama işe yarar

O şişenin böyle bir işe yarayacağını hiç düşünmemiştim

Tek kelime ile muhteşem

Uzaktan kumanda!!!

Odun deyip geçme 🙂

Daha iyisi düşünülemezdi !!!

Hayaller ve gerçekler

Ee ne yapsın adam parmakları büyük…

Kadınlar neden erkeklerden daha çok yaşıyor sorusunun cevabı;

Mikser

Mikser 2

Kendini ev ortamında hissetmek için güzel fikir 🙂

Musluk yoksa pipet vardır…

Eee zaman durmaz…

İşe yarar mı bilmem ama müthiş fikir

Küçük ekran ve tek hoparlör yetmeyince

Elektrikler gitti diye çay da mı içmeyelim?


Not: Sizin de böyle çözümleriniz varsa resimleri bize göndermek için çekinmeyin!

Matematik
Matematiksel mantık
Matematiksel istatistik
Bilgisayar bilimi

Siemens tarafından konstrüksiyonu ve imalatı yapılan bir buhar türbininin birleştirilmesi.

Watt buhar motoru.

Türk Dil Kurumu ‘na göre mühendis, İnsanların her türlü ihtiyacını karşılamaya dayalı çeşitli yapılar yol , köprü , bina , peyzaj , çevre gibi şehircilik ve imar dışı alanların ilkeleri, bayındırlık; tarım , beslenme gibi gıda ; fizik , kimya , biyoloji , elektrik , elektronik gibi fen ; uçak , gemi , otomobil , motor , iş makineleri gibi teknik ve sosyal alanlarda uzmanlaşmış, belli bir eğitim görmüş kimsedir. Modern anlamda mühendis, bilim insanlarının ürettiği teorik bilgiyi tekniker ve teknisyenlerin uygulayabileceği pratik bilgiye dönüştüren kişidir. Arthur Mellen Wellington ‘a göre mühendislik, “Beceriksiz birinin iki dolara kötü yaptığı bir şeyi bir dolara iyi yapma sanatıdır.

  • bilimsel çalışmalar fantestik hayaller sonucu ortaya çıkmaktadır. ►İlginizi Çekebilir: Muhteşem Çocuklar | 7 İnanılmaz Buluş .  Üstün zekalı insanlar lider ruhlu insanlardır .
  • Mühendis Ruhlu İnsanların Ortaya Çıkardığı Alternatif 23 >> Okalip Toplantı Keyfi artık Ankaralıların da hizmetinde. Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen.
  • Merdiven kaydırmaz bant.
  • Hayatımızı Kolaylaştıran 10 Buluş . Alternatif Akım (AC). Mucit: Nikola Tesla.  Bell ve Watson sesin tel üzerinde iletildiğini ortaya çıkardı ancak ses hiç anlaşılmıyordu.
  • Sanatçı ruhlu insanların bir günü diğer gününü tutmaz.  Bu durum, konu eleştiri veya övgü olunca da ortaya çıkar .  1.8b7310 Şubat, 23 :26.
  • [] Hiç orospu ruhlu insan tanıdınız mı ? Erkek ya da kadın farketmez geçmiş tecrübelerinizden biraz bahseder misiniz ?  m e b ( 23 .08.14 11:18:47).
  • hasta ruhlu insanlar : sadece ruhları mı? sözleri de hastalıklıdır bunların . ruhu yara almış ruh hastası bazı insanlar çaresiz ve aciz insanların mutsuzluklarıyl.
  • Güneş, doğalgaza alternatif , elektriği bedava üreten cihazın kapasitesini 10 katına çıkarmak için devletten destek bekliyor.  Türk mühendis tarafından üretildiği ortaya çıktı.
  • Buluş gerçekleştiren insanların bazı ortak özellikleri vardır.
  • Lider ruhlu Koç burcu insanları , yönetimin kendi elinde olacağı iş sahalarında başarı kaydeder. Cesur ruhlu tavırları ile cesaret gerektiren her tür işin üstesinden gelir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir