MSXML 4.0 hatası ve çözümü

Bilgisayarınızda oyun oynarken karşınıza çıkan MSXML hatalarını gidermek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

1- “XMLHTTP Control Can Allow Access to Local Files” güvenlik bültenine uygun Windows Update eklentisini indirin ve bilgisayarınıza yükleyin. Eklentiyi bu adresten indirebilirsiniz.

Diğer Windows sürümleri:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=15697

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=19662

2- MSXML 4.0 kullanan veya Web ziyaret MSXML 4.0 çalışan bir istemci bilgisayarda yüklü olmasını gerektiren sayfası komut dosyası yan bilgisayarınıza önceden yüklenmiş olan, SDK içermeyen yeniden dağıtım seçenekleri kullanılabilir olmadan önce ayrıştırıcı yüklü olan bir program.

3- Windows Update bu düzeltme ekini yüklerken Windows Update tamamen ayrıştırıcısının sabitlenmemiş sürümünü kaldırır ve sonra sabit sürümünü yüklemek için tam MSXML 4.0 Windows Installer kurulum paketi kullanır.

4- Program Ekle/Kaldır’ı kullanarak MSXML 4. 0’ı ve onun SDK bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Bu Çözümleyici, SDK ve ilgili menü öğelerini kaldırır. Ancak, bunu yaparak, size ayrıca, bilgisayarınızda yüklü olan ve MSXML 4.0 kullanan diğer programlara kesintiye uğrayabilir.

Sonra Microsoft Windows Update’i çalıştırın, Başlat menüsünde Programlar’ın altında önceden varolmayan MSXML 4.0 ve Microsoft XML 4.0 ayrıştırıcısını Software Development Kit (SDK) menü öğeleri görebilirsiniz.

Bu davranış Güvenlik Bülteni MS02-008’de açıklanan MSXML 4.0 için güvenlik düzeltme ekini Windows Update yükler nedeniyle oluşur.

Bu güvenlik güncelleştirmesi, güvenlik düzeltmesi bulunan MSXML 4.0 sürümü ve Başlat menüsünde Programlar’ın altında bir menü öğesi için Microsoft XML 4.0 ayrıştırıcısını görünmesini SDK’yı neden SDK yükler MSXML 4.0 Windows Installer kurulum paketi kullanarak sabit MSXML 4.0 sürümünü yükler.

Sisteminizde bu davranış oluşursa, hiçbir şey yapmanız gerekmez. Microsoft, herhangi bir zorluk ya da yeni programın menü öğelerinin görünümünü neden olabilir dikkat dağıtıcı için özür diler. Windows Update nasıl bu düzeltme ekini yüklemek belirler hakkında bilgi için bu makalenin “Ek bilgi” bölümüne bakın.

  • Ana Sayfa Egitim MSXML 4 . 0 hatası ve çözümü . MSXML 4 . 0 hatası ve çözümü . Haber Böylesi Yok . 29/04/2016.
  • » Forumlar / Bilgisayar / Teknik Destek / MSXML 4 . 0 hatası ve çözümü .  MSXML 4 . 0 hatası ve çözümü MSXML 4 . 0 is not installed correctly. It is required to run the game.
  • Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız  MSXML dosya düzgün yüklü değil ve bir dosya eksik Msxml 4 . 0 doğru yüklenmedi ve oyun çalıştırmak için gereklidir.
  • ForumBu Bölümde Ara. MSXML 4 . 0 Hatası yadım!! Daha Fazla.  bu adresten MSXML 4 .
  • Gönderen Konu: Age Of Mythology MSXML 4 . 0 Sorunu (Okunma sayısı 7083 defa).  Önce next dedim. Ve ardından bu hatayı verdi çıldırdım.
  • Msxml file is not correctly installed and a file is missing Msxml 4 . 0 is not installed correctly and is required to run the game.  ‘bootmgr eksik’ Hatası ve Çözümü .
  • Genel Msxml .msi Hata İletileri. Windows tabanlı bir bilgisayarda ortaya çıkabilecek en yaygın msxml .msi hataları şunlardır: " Msxml .msi hatası ".

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir