Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiye araç sevgisi bir başkadır. Hatta bu sevgi bazıları için bir tutku haline gelmiştir. Son model modifiye tır resimlerini sizler için derledik. İşte birbirinden güzel modife tır resimlerinden oluşan galeri;

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

Modifiyeli Tır Resimleri

DAF, Hollandalı otomobil ve ticari taşıt üreticisi kuruluş. DAF sözcüğü, Van Doornes Automobilfabrieken ifadesinin kısaltılmış biçimidir.

1928 yılında, Hollanda’nın Eindhoven şehrinde Hub van Doorne tarafından “Hub van Doorne, Machinefabriek en Reparatie-inrichting” ismi ile kurulmuştur.

Başlangıçta kaynak ve metal işleme alanlarında hizmet veren firma, 1932 yılında ismini “Van Doornes Aanhangwagenfabriek” olarak değiştirmiş ve kamyonlar için metal kasalar üretmeye başlamıştır. 1936 yılında TIR konteynerleri üretmeye başlayan firma, bu alanda dünyada bir ilke imza atmıştır.

II. Dünya Savaşı yıllarında, askeri kullanım amaçlı, trenlere monte edilen ağır zırhlı taşıyıcıları üreten firma, 1949 yılında önceki çalışma alanlarının yanı sıra, İngiliz üretici Leyland tarafından üretilen motorlar ile kamyon , TIR ve otobüs üretmeye başlamıştır.

Sonraki yıllarda kendi lisansıyla motor tasarım ve üretimine, 1958 yılından itibaren de otomobil üretimine başlamıştır. 1975 yılına kadar kendi tasarımı Variomatic tam otomatik vites aktarma sistemli otomobiller üreten firma, daha sonra bu üretim tesislerini Volvo firmasına satarak bu alandan çekilmiştir. Variomatic aktarma sistemli otomobiller, Avrupa ‘da üretilen ilk tam otomatik vitesli otomobiller olma unvanını elde etmiştir.

DAF, yetmişli yıllarda Magirus – Deutz , Saviem , Volvo ile birlikte Avrupa dörtlüsü olarak adlandırılan zamanının en yaygın otomobil üreticileri arasında yer almıştır.

1987 yılında DAF İngiliz Rover Group’un Leyland Trucks bölümü ile birleşerek DAF NV adını almıştır. Zamanla finans sıkıntılarına giren firma, 1996 yılında bir ABD firması olan PACCAR tarafından satın alınmıştır.

  • Modifiyeli Araba Resimleri . 3 Temmuz 2012 Salı Etiketler: araba, araba resimleri , modifiyeli araba resimleri , orjinal modifiye resimleri 5 yorum.
  • Modifiyeli Arabalar Resimleri .
  • Muhteşem modifiyeli tırlar videosunu izlemek için tıklayınız.  Modifiye Tırlar Resim Fotoğraf Galerisi. Tır tutkunları buraya modifiye tırlar içerde.
  • tırları modifiyeli , aksesuarlı tırlar , modifiyeli tır resimleri , süslü tırlar .  suslu tırlar , modifiye tır bide türkler, modifiyeli tırlar , süslü tır , süslütırresmi, tır modıfıye aksesuar.
  • Modifiyeli Tofaş Arabaları , Doğan ve Şahin Resimleri .  Modifiyeli Araba Sitemize Hoş Geldiniz. Türkiye'de bulunan modifiyeli arabaların yeni adresi.
  • Modifiyeli araba resmi , Spor araba resimleri , Modifiyeli araç resimleri , En güzel modifiye arabalar, Modifiye otomobil, Tuning modifiye , Araba modifiyesi.
  • HD Kalitede Masaüstü Araba Resimleri , Modifiyeli Masaüstü HD Araba Resimleri .
  • 13 Modifiyeli Murat 131. 14 BMW Modifiye Ödüllü. 15 Modifiyeli BMW Hamann.  modifiye tır resimleri .
  • Son model modifiye tır resimlerini sizler için derledik. İşte birbirinden güzel modife tır resimlerinden oluşan galeri; 11 Modifiyeli Tır Resimleri .

Tags:,

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir