Milli Yıldız Emre Mor Hakkında Atılan Birbirinden Güzel Tweetler

EURO 2016 Türk milli takımı için belki hüsranla bitti ama Emre Mor gibi genç yıldıza kavuşmanın mutluluğunu da yaşadık. Milli takımımızın gururu Emre Mor hakkında atılan birbirinden güzel tweetleri sizler için bir araya getirdik.

Kesin Bilgi

Herkesin kaderi kendine 🙂

Güzel tavsiye 🙂

Dayı işi biliyor 🙂

https://twitter.com/illedeturan/status/745389625573662721?ref_src=twsrc%5Etfw

Bence Emre Mor 4.5 G reklamlarında oynatılsın!

Eyfel Kulesi ve Emre Mor 🙂

Gerçekten helal olsun

Kemal abiye katılıyorum. Yeter ki sen yorulma Emre

Çünkü artık o bizim göz bebeğimiz

https://twitter.com/jamaicalibeyaz/status/745336711249526788?ref_src=twsrc%5Etfw

Emre Mor is a Turkish professional footballer , who plays as a winger for German club Borussia Dortmund and the Turkey national team .

  • Milli takımımızın gururu Emre Mor hakkında atılan birbirinden güzel tweetleri sizler için bir araya getirdik.  Şu an bir yerlerde Emre Mor , hala sağ kanatta yardırıyordur.
  • Emre Mor ve Ötesi, Türk Messi, Genç Yetenek Emre Mor 'un Müthiş Çalımları.  "Üzdünüz Beyler" Kalıbıyla Atılmış Birbirinden Güzel Tweetler . 85.5b. 7 ay önce.
  • Milli gururumuz Emre Mor Çek Cumhuriyeti maçındaki performansı ile göz doldurdu. Emre Mor hakkında bu gece twitterda yazılanlara bakalım.
  • Milli takımımızın gururu Emre Mor hakkında atılan birbirinden güzel tweetleri sizler için bir araya getirdik. 9 Kesin Bilgi.
  • Emre Mor 1997 doğumlu Danimarka’da dünyaya gelmiştir.  Mor 'un babası ile görüşmüş ve babasının hapishane'de ıslak imzası alınarak Emre Mor milli takıma kazandırılmıştır.
  • Dilmen Türkiye A Milli Takım oyuncusu Emre Mor hakkında yorumlarda bulundu.
  • Yenilenen kadrosuyla ilk maçına Rusya karşısında çıkan A Milli Takım'da Emre Mor adından yine söz ettirdi.  ■ Sen bana bir adım at , ben sana Emre Mor .
  • A Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor , attığı çalımlar ve yaptığı güzel hareketlerle Ukrayna defansına zor anlar yaşattı.  Tweet . Yorum Yap.
  • sergileyen Emre Mor , Twitter 'da 'trend topic' oldu ve birbirinden ilginç tweetler atıldı .  "Türk Milli Takımı tarihi ikiye ayrılacak; Emre Mor ve öncesi, Emre Mor ve ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir