Milli Takım Capsleri Gülme krizine sokuyor!

Milli takım capsleri sosyal medyayı salladı. A milli takımımız Avusturya’yı deplasmanda 2-1 yendi. Euro 2016 öncesinde İsveç’ten sonra Avusturya’yı da yenen millilerimiz galibiyet serisine devam etti. Sosyal medyada da milli maçla ilgili binlerce tweet atılırken birbirinden komik capsler de havada uçuştu;

İşte sosyal medyada paylaşılan Milli takımın Avusturya maçı capsleri;

Hakan Çalhanoğlu rahatlığı

Anlamıyorsun Dedeee Anlamıyorsun

Kalede Recep İvedik mi vardı yoksa?

 

:)))

Nereden bakarsan bak Volkan’ın forması gibi

Oy Alaba Oy 

Alaba, Bi daha Türkiye maçında oynamayacakmış :))

Grönland Millî Futbol Takımı, Grönland ‘ı temsil eden ve Grönland Futbol Federasyonu tarafından yönetilen bir ulusal futbol takımı. Grönland ‘ın Danimarka Krallığı içindeki durumu Faroe Adaları ile aynı olmasına rağmen Grönland Millî Futbol Takımı FIFA ‘ya ya da herhangi bir kıta konfederasyonuna üye değildir ve dolayısıyla uluslararası turnuvalarda oynayamaz. Maçlarının çoğunu Faroe Adaları ve İzlanda ile yapmışlardır. Ayrıca takım kendisi gibi FIFA üyesi olmayan Tibet Millî Futbol Takımı ile de karşılaşmıştır.

Grönland Uluslararası Ada Oyunları Federasyonu üyesidir ve Ada Oyunları’nda futbol turnuvalarına katılmıştır. 13 Ekim 2005’den beri NF-Board üyesidir. 13 Ekim 2010’da FIFA başkanı Sepp Blatter adayı ziyaret ederek yeni yapılan stadyumun FIFA tarafından onaylandığını bildirmiştir.

  • Ana Sayfa Eğlence Milli Takım Capsleri Gülme krizine sokuyor !  Milli takım capsleri sosyal medyayı salladı. A milli takımımız Avusturya’yı deplasmanda 2 1 yendi.
  • Giriş Tarihi: 26.06.2015 16:06 Güncelleme Tarihi: 10.01.2016 15:28. 1. 45. İşte gülme krizine sokan düşünür caps 'leri. facebook. twitter.
  • Kullanıcıların kendileirinin hazırladığı bu capslerin bazıları gülme krizine sokabiliyor bazılarıda aptal aptal ekrana baktırıp bu ne demiş burada dedirten cinsten olabiliyor.
  • Futbolu seviyorsanız bu capslere bayılacaksınız. İşte sosyal medyanın en çok paylaşılan capsleri .  Futbolu seviyorsanız bu capslere bayılacaksınız.
  • Cumhurbaşkanlığı Caps 'leri gülme krizine sokuyor . Sosyal medya Cumhurbaşkanlığı seçimi ile adeta sallandı başrollerde tabi ki yeni capsler vardı.
  • Milli Takım . Türkiye Kupası. Dünyadan Futbol.  Futbolseverlerin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar gülme krizine soktu .
  • FUTBOL Süper Lig PTT 1. Lig Milli Takım Türkiye Kupası Avrupa'dan Futbol Dünya'dan  FOTO GALERİ Futbol Milli Takım Basketbol Otomobil Magazin Motor Sporları Tenis.
  • İşte gülme krizine sokan düşünür caps 'leri. 2 35.
  • Survivor Erdi'nin birbirinden komik capsleri .
  • Milli savaş uçağında dev işbirliği! CHP, Çankaya Köşkü'nü devlete sattı!  Foto Galeri. Bu Caps 'ler gülme krizine sokuyor . 1 / 38 Sonraki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir