Mevlüt Yüksel’i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

Mevlüt Yüksel’i bu hali ile görünce şaşıracaksınız! Türkiye günlerdir Alman ZDF kanalının önünde haber yapan Mevlüt Yüksel’i konuşuyor! Son günlerde sosyal medyada Yüksel hakkında binlerce tweet, yüzlerce caps gördünüz. Ama iddia ediyoruz. Yüksel’i daha önce hiç böyle görmediniz. İşte Mevlüt Yüksel’in çok konuşulacak görüntüleri!

Aldı eline mikrofonu, dayandı ZDF’nin kapısına ve geçti kamera karşısına…

Son günlerin en çok konuşulan ismi Mevlüt Yüksel. Takvim gazetesinin haber müdürü. A Haber’in muhabiri. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen Mevlüt Yüksel Alman Kanalı ZDF’nin önünde yaptığı haberle gündemde.

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret videosu yayınlayan ZDF’ye hesap sormak için Almanya’ya giden Yüksel, kanalın kapısının önünde şov yaptı. Yüksel’in kullandığı cümleler ve kanal yetkilileri hakkında söyledikleri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Buraya kadar olan kısmı hepiniz biliyorsunuz. Ama şimdi sıkı durun! Mevlüt Yüksel’in yıllar öncesine ait görüntülerini izleyeceksiniz.

Mevlüt Yüksel’in Flash Tv’nin efsane programlarından biri olan “Gerçek Kesit”in bölümlerinde figüran olarak oynadığı ortaya çıktı.

Gerçek kesit’in “Çocukluk Aşkı” isimli bölümünde rol alan Yüksel’in mesleği ise dikkat çekiyor. Flash Tv’de izleyici karşısına çıkan Mevlüt Yüksel, bir medya yayın grubunda yönetici olarak çalışıyor.

İşte Mevlüt Yüksel’in rol aldığı o dizi…

Yaptığı haberlerin etikliği tartışılan Mevlüt Yüksel’in figüran olarak rol aldığı dizide çalıştığı kurumun Gazetecilik Etik Kurulu’ndan ödül alması ise ilginç bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

NOT: Böylesiyok.com özel haberidir…

Takvim, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan günlük Türkçe gazete. Çok sayıda spor sayfası, magazin ve sağlık haberlerine ek olarak güncel politikanın yer aldığı gazete ortalama 24 sayfadır.

2007 yılında TMSF ‘ye devredilen ve ardından Turkuvaz Medya Grubu ‘na katılan gazete, genel yayın yönetmeni Ergün Diler yönetiminde Adalet ve Kalkınma Partisi ve Recep Tayyip Erdoğan yanlısı yayın politikası izlemekle eleştirilmektedir. Özellikle, muhabir Mevlüt Yüksel’in ünlü CNN International muhabiri Christiane Amanpour ‘la yaptığı gerçek dışı röportaj dünya çapında büyük tepki çekmiştir.

  • Mevlüt Yüksel ’ i bu hali ile görünce şaşıracaksınız!  Yüksel ’ i daha önce hiç böyle görmediniz .
  • Mevlüt Yüksel ' i daha önce hiç böyle görmediniz . Mevlüt Yüksel ' i daha önce hiç böyle görmediniz » Videoyu izle.
  • Mevlüt Yüksel ' i hiç böyle görmediniz ! Alman ZDF kanalının önünde haber yapan Mevlüt Yüksel ’ in daha önce Flash Tv'de figüran olarak oynadığı ortaya çıktı.
  • Mevlüt Yüksel ' i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz ! by Yakup Sağlam 10 months ago.  by Edip Yuksel 2 years ago.
  • söz ettiren A Haber muhabiri Mevlüt Yüksel ' in yıllar öncesinde FLASH TV'deki.  Mevlüt Yüksel ' i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz ! ставить Yakup Sağlam 14.
  • Mevlüt Yüksel ' i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz ! 9 months ago. 3, 897 views. 1 Likes 0 Dislikes.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir