Meteoroloji Uyardı; Yarından Sonrasına Dikkat!

Havalar ısınıyor! Meteoroloji verilerine göre Türkiye, yeni bir sıcak hava dalgasının etkisine girecek. İşte bölgelere göre hava durumu;

Afrika sıcaklıkları geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Yurdun batı bölgelerinin Kuzey Afrika üzerinden gelen sıcak hava dalgasının etkisinde kalacağını açıkladı.


Hava sıcaklıkları özellikle yarından itibaren batı bölgelerinden itibaren artmaya başlayacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sıcaklıkların önümüzdeki 1 hafta boyunca etkisini arttırarak, özellikle Marmara, Ege, Akdeniz, Batı Karadeniz ile İç Anadolu’nun batısında mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerinde, doğu bölgelerinde ise mevsim normalleri civarında seyredeceğinin beklendiğini açıkladı.

Hafta sonundan itibaren en yüksek hava sıcaklığı: Aydın’da 44, Denizli ve Manisa’da 42, İzmir’de 41,Adana ve Muğla’da 40, Balıkesir’de 39, Edirne ve Bursa’da 38, Antalya’da 37, Afyonkarahisar ve Uşak’da 34, Ankara ve İstanbul’da 33 dereceye ulaşmasının tahmin ediliyor.

Meteoroloji, sıcak hava dalgası sebebi ile meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.

  • Dikkat Meteoroloji Uyardı ! Facebook'ta Paylaş Tweetle Google+ Paylaş LinkedIn'de Paylaş.
  • Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre, Marmara, Ege, Karadeniz'de yağışların devam etmesi bekleniyor.  Daha Sonra .
  • Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Marmara Bölgesinde yaşayan vatandaşları aşırı kar yükünden dolayı çatı çökmeleri ve kar erimelerine karşı uyardı .
  • Çavuşoğlu uyardı : Birbirlerine silah satıyorlar! Yıldırım'dan ABD'ye tepki: Taahhüt ettiler ama   Dikkat ! Meteoroloji 'den hayati uyarı. Ana Sayfa» GÜNCEL.
  • 12 Ocak 2017 ( 10940 görüntülenme ). Dikkat !..
  • Meteoroloji Trakya'yı uyardı . Anadolu Ajansı. 20 Şubat 2017 Pazartesi Türkiye.  Meteoroloji Genel Müdürlüğünce Trakya'da kuvvetli sağanak beklendiği bildirildi.
  • Öğleden sonra görülecek yağışlar Muğla sahil şeridinde kuvvetli olacak, Bodrum Kaş arasında kuvvetli rüzgar bekleniyor.
  • öğrencileri AKUT buldu Fethiye ilçesinde doğa yürüyüşüne çıkan ve ormanda kaybolan üniversite öğrencilerine bir saatlik çalışma sonrası ulaşıldı.
  • Habertürk Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel'in aktardığı bilgilere göre bu haftaya sıcak bir  İç Anadolu'da Ankara bugün 28 derece. Yarından sonra 1 2 derece serinleyecek".
  • Kar yağışının öğleden sonra başlayacağı, akşama doğru şiddetleneceği belirtildi.  Yahoo kullanıcıları dikkat !  Meteoroloji uyardı : İstanbul'a kar geliyor13 Aralık 2016 Salı 10:03.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir