Mesut Yar Kurtlar Vadisi Pusu Setine Sızdı!

Mesut Yar Kurtlar Vadisi Pusu setinde ne arıyor? Kurtar Vadisi Pusu izleyicilerin dizinin en heyecanlı anında büyük bir şok yaşadılar. Asya’nın evinde Mesut Yar’ı gördüler. Ne olduğuna anlam veremeyen Asya ve izleyiciler olayın aslını daha sonra anladılar… İşte o ilginç anlar…


Ünlü sunucu Mesut Yar’ın ‘Burada Laf Çok’ programı ile Kanal D’ye transfer oldu. Yeni kanalında ne zaman yayına başlayacağı merak edilen ünlü isim suskunluğunu tanıtım reklamları ile bozdu.

Mesut Yar, geçen hafta ekip arkadaşları ile kameralar karşısına geçen ve program şarkısını onlarla birlikte söylemişti.

Mesut Yar ikinci tanıtım filminde ise çok şaşırttı. Kendini Kurtlar Vadisi setine atan Yar, Defne Samyeli yani dizideki adıyla Asya’nın evine gizlice girdi. Ve hem Asya’yı hem de izleyicileri şaşırttı.

Ama gerçek daha sonra ortaya çıktı. Asya ile pazarlık yapan Mesut Yar, Kanal D’ye transfer olduğunu programa Polat Alemdar’ı çıkartmasını istedi. Asya elinden geleni yapacağını söyledi ama bakalım başarılı olabilecek mi?

Mesut Yar’a ve Burada Laf Çok ekibine yeni kanallarında başarılar diliyoruz…

Kurtlar Vadisi Pusu, yapımcılığını Pana Film ‘in üstlendiği, daha önce 15 Ocak 2003 tarihinde yayına girip 97 bölüm sürmüş olan Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğindeki Türk , aksiyon , mafya ve derin devlet dizisi.

19 Nisan 2007’de Show TV ‘de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk , aksiyon , mafya ve derin devlet dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV ‘de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV ‘ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv ‘ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT ‘ye geçti. TNT kanalının kapanması sebebiyle 7. ve 8. sezonda atv ‘de yayınlandı. 9. ve 10. sezon Kanal D ‘de yayınlandı. Tekrar bölümleri 360 ‘ta yayınlanmaktadır.

Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi ‘nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanacağı günden bahsedilirken “Kendi gününde, kendi saatinde.” tabiri kullanılır.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Mesut Yar Kurtlar Vadisi Pusu Setine Sızdı !  Ünlü sunucu Mesut Yar ’ın ‘Burada Laf Çok’ programı ile Kanal D’ye transfer oldu.
  • Mesut Yar Sunar.  Kurtlar vadisi pusu .
  • Önceki günüm Hayat Şarkısı ve Kurtlar Vadisi Pusu ’nun (Kanal D) setinde geçti.  Hayat Şarkısı ve Vadi setinde ! Mesut Yar / Posta.
  • Bu sayfa Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili Mesut Yar tarafından yazılmış Sette katledecek adam kalmayacak yazısından, bilgilendirme amaçlı alıntı içerir.
  • Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Sevilen dizi Kurtlar Vadisi yeni sezonda TRT 1'de mi olacak? İşte çok konuşulan o iddia.
  • Yarim İstanbul.  Ekranların en uzun soluklu yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi Pusu 'nun gelecek sezon hangi kanalda yayınlanacağı belirsizliğini koruyor.
  • Mesut Yar Kurtlar Vadisi 'ne çattı. Ana Sayfa» KONYA MAGAZİN.  Kurtlar Vadisi Pusu ’nun (Star TV) şu Gladyo topundan bir an önce çıkması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir