Melo’ya Helal Olsun!

İtalya’da Inter’de forma giyen Galatasaray’ın eski oyuncusu Felipe Melo, Türkiye’deki terör olayları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Melo, Türkiye’den gitmek istediğini açıklayan Lukas Podolski’ye tepki gösterdi.


Galatasaray’ın Brezilyalı eski futbolcusu Felipe Melo, Türkiye’de artan terör olayları ile ilgili konuştu. Türkiye’nin her zaman kalbinde olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, dua ettiğini söyledi. İtalya Serie A’da Inter forması giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, Roma maçından sonra Türk gazetecilerin sorularını cevapladı.

Galatasaray’ın Alman golcüsü Lukas Podolski, “Türkiye’den ayrılmak istediğini” söylemişti. Melo, Podolski’yi eleştirdi. Ve gönüllerde taht kuran ve ders veren sözleri arka arakaya sıraladı.

“PODOLSKI ÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEMELİYDİ”

“Bence o bu konuda insanlara böyle bir mesaj vermemeli. Türkiye’de İstanbul’da yaşadım. Orada benim hoşuma giden pek çok şey var. Bu tarz şeyler, ne yazık ki orada, Paris’te, her yerde olabiliyor. Türkiye ve dünya için dua etmeliyim. Podolski, ‘Türkiye’den giderek kendimi kurtarırım’ diye düşünmemeli. “Ben orada çok güzel bir 4 yıl geçirdim. Türkiye kalbimde. Dua etmeliyiz. Bunu yapmalıyız.”

Felipe Melo de Carvalho , Brezilyalı futbolcu . Şu anda Brezilya ekibi Palmeiras ‘ta forma giymektedir.

  • Melo , Türkiye’den gitmek istediğini açıklayan Lukas Podolski’ye tepki gösterdi.  Melo , Podolski’yi eleştirdi. Ve gönüllerde taht kuran ve ders veren sözleri arka arakaya sıraladı.
  • Helal olsun melo . Futbol ülkemizde temiz oynanmıyor.  Biraz sert olacak ama ya düzenin parçası olursun ya da düzülen olursun bu coğrafyada.
  • Helal olsun Melo ! 20 Temmuz 2014 06:44.  Melo 'dan Filistin'e destekG.Saraylı Felipe Melo , İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama sessiz kalmadı.
  • Oyuncusu becerisi, takıma katkısı bakımından Melo ’nun çok önemli bir eleman olduğunu düşünenlerdenim. İstatistikleri oldum olması sevmem.
  • Helal olsun MELO ! Sana laf atan utansın! #Galatasaray.  Ege Demir(ArzuDemir) Bir beşiktaşlı olarak meloya saygı duyuyorum.
  • Galatasaray ile Trabzonspor arasında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 0 0 sonuçlanan maçta ilginç bir an yaşandı.
  • Sele rağmen kahvesini bırakamayan yaşlı adam sosyal medyanın son kurbanı oldu .  Helal Olsun Melo ! Podolski hakkında çarpıcı yorumlar yaptı. Yaşam 20.03.2016.
  • felipe melo ‏@_felipemelo_ 8m berkin senin icin dua edecegim..allah ailene sabir versin..  meloya helal olsun . samimiyetsiz dedim işte bunun empatisini yaptım.
  • Melo sana helal olsun ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir