Megastar Tarkan Evlendi Sosyal Medya Sallandı!

Ünlü sanatçı Tarkan Pınar Dilek ile evlendi. Cuma günü Tarabya’daki villada düzenlenen nikah töreninde çiftin aileleri yer aldı. Tarkan ve Dilek çifti sade bir törenle dünya evine girdi. Çiftin, önümüzdeki günlerde düğün töreni gerçekleştireceği öğrenildi.


Megastar Tarkan ve Dilek Pınar’ın yaz aylarında evlenmesi bekleniyordu. Ama ani bir kararla nikah tarihi erkene alındı.

Tarkan’ın Tarabya’daki villasında Cuma günü gerekleştirilen nikah töreninde sadece çiftin aileleri yer aldı.

40 kişinin katıldığı gecede, beş güvenlik görevlisi kuş uçurtmadı. Nikaha; şarkıcının annesi Neşe Tevetoğlu, ağabeyi Hakan Tevetoğlu, kardeşi Adnan Tevetoğlu ve aile üyeleri katıldı. Gelin Pınar Dilek’in ailesi de geceye katılmak için Almanya’dan İstanbul’a geldi.

TARKAN-PINAR DİLEK EVLİLİĞİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Tarkan ve Pınar Dilek’in evlienmesi sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu oldu. Evlilik Twitter’da TT oldu. Son bir saat içerisinde Tarkan’ın evliliği hakkında binlerce tweet atıldı…

PINAR DİLEK KİMDİR?

Doğum tarihi: 1986
Doğum yeri: Almanya (Duisburg)
Boyu: 1.57

Megastar Tarkan’ın büyük bir aşkla evliliğe yelken açtığı sevgilisi Pınar Dilek Almanya Duisburg doğumlu. 30 yaşındaki Dilek’in annesi Elazığ’lı, babası ise Şanlıurfa’lı.

Küçüklüğünden beri büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, beş yıl önce Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlık ile başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Tarkan Tevetoğlu , Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Batı Almanya ‘nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 1986’da ailesiyle beraber Türkiye’ye geldi ve müziğe çocukluk yıllarında başlayan ilgisi sonucunda, lise hayatına başladığı Karamürsel ‘de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı.

Tarkan, 1992’nin son aylarında ilk stüdyo albümü Yine Sensiz ‘i piyasaya sürdü ve albümdeki “Kıl Oldum” şarkısıyla çıkış yaptı. 1994’te yayımladığı ikinci stüdyo albümü Aacayipsin ve 1998’de yayımladığı üçüncü stüdyo albümü Ölürüm Sana ile ticari başarı yakaladı. Ölürüm Sana albümünden çıkan ” Şımarık ” single’ı, birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı. 1998’de Universal Music Group ile anlaşma imzaladı. 1999’da piyasaya sürdüğü toplama albümü Tarkan , çeşitli ülkelerden platin ve altın sertifikalar kazandı. 2001’de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma ‘daki ” Kuzu Kuzu , ” Hüp ” ve ” Verme ” şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan Dudu albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006’da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. ” Bounce ” ve ” Start the Fire “, albümden çıkan single’lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz ‘u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz dinleyiciyle buluştu ve Türkiye’de yılın en çok satan albümü oldu. 2016’da Tarkan, Türk Sanat Müziği albümü Ahde Vefa ‘yı piyasaya sürdü.

Müzikal projelerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Tarkan, Türk basını tarafından “Megastar”, dünya basını tarafından “Popun Prensi” ve “Boğazın Prensi” olarak anılmaktadır. Bugüne kadar 15 milyonun üzerinde albüm satmıştır ve ödülleri arasında , on dört Kral Müzik Ödülü , altı Altın Kelebek Ödülü ile bir Dünya Müzik Ödülü bulunmaktadır.

  • Milliyet .tr Tarkan 'ın evliliği sosyal medyayı salladı . Megastar Tarkan 'ın evlenmesi bugünün en flaş haberi olarak magazin gündemine düştü.
  • Megastar Tarkan , Pınar Dilek'le dünyaevine girdi. Çiftin nikahı sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu oldu.
  • Megastar Tarkan ve Dilek Pınar’ın yaz aylarında evlenmesi bekleniyordu.  Tarkan pınar dilek evliliği sosyal medyayı salladı .
  • Ünlü şarkıcı Tarkan , sürpriz bir törenle dünya evine girdi. Megastar Tarkan , Pınar Dilek’le hayatını birleştirdi.  Tarkan ’ın evlenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.
  • Megastar Tarkan 'ın büyük aşk yaşadığı sevgilisi Pınar Dilek'le evlenmesi sosyal medyayı salladı . Özellikle kadın hayranları, Tarkan 'ın gizli evliliğiyle ilgili çok sayıda yorum yaptı.
  • Tarkan ’ın evliliği sosyal medyayı salladı . Megastar Tarkan ’ın evlenmesi bugünün en flaş haberi olarak magazin gündemine düştü. İşte Tarka’ın evliliğiyle ilgili detaylar..
  • Tarkan 'ın evliliği sosyal medyayı salladı .
  • Megastar Tarkan Cuma günü sevgilisi Pınar Dilek ile Tarabya'daki villasında sade bir törenle evlendi .  Tarkan 'ın sürpriz bir kararla evlenmesi sosyal medyayı salladı .
  • Tarkan ’ın evliliği sosyal medyayı salladı . Megastar Tarkan ’ın evlenmesi bugünün en flaş haberi olarak magazin gündemine düştü. İşte Tarka’ın evliliğiyle ilgili detaylar..
  • Megastar Tarkan evlendi ! Ünlü şarkıcı Tarkan , sürpriz bir törenle dünya evine girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir