Marvel Sevenler İçin Yayında Olan 7 Muhteşem Dizi Önerisi

Marvel severler için yayında olan muhteşem 7 süper kahraman dizi önerisini sizler için yazdık.Şu anda hala devam eden macera içerikli muhteşem senaryolara sahip Marvel yapımı dizi tavsiyeleri.

Gotham


Buruno Heller tarafından yapımcılığı yapılan Gotham; başrollerinde Ben McKenzie, Donal Logue ve David Mazouz paylaşıyor. Dram ve Polisiye türünde olan dizi Batman’in şehri olarak bilinen Gotham’ın Batman’dan önceki halini anlatıyor.

Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek!

Arrow


Bir Andrew Kreisberg yapımı olan Arrow; dram, fantastik ve aksiyon türünde. Başrollerinde Stephen Amell, Willa Holland ve David Ramsey’in oynadığı dizide; geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar veren Oliver Queen ve kendisine yarattığı Arrow kişiliğinin maceralarını anlatıyor.

Marvel’s Agent Carter


Yıl 1946’da geçen Agent Carter; bir Stephen McFelly ve Christopher Markus yapımı. Casusluk ve aksiyon türündeki dizide Peggy Carter’ın ajanlık maceralarını anlatıyor.

Daredevil


New York Hell’s Kithcen bölgesinde geçen dizi Daredevil; yapımcılığını Drew Goddard yapıyor. Fantastik aksiyon türündeki dizide Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson üstlenmiş.

Supergirl


Supergirl; Allison Adler, Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti yapımcılığını üstlendiği dizide, bilimkurgu ve aksiyon ön planda. Melissa Benoist, Mehcad Brooks ve Calista Flockhart’ın başrollerini paylaştığı dizi Superman’in kuzeni olan Kara Zor-El’i ekranlara getirecek.Krypton gezegenindeki felaketten sonra dünyaya gelen kahramanımızın farklı bir kimlikle yaşadıklarını anlatan dizi merak uyandıracak.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.


Marvel’s Agent Of S.H.I.E.L.D. ; bir Joss Whedon dizisi. Clark Gregg ve Chloe Bennet başrolleri paylaşıyor.Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division isimli çok gizli devlet örgütünün maceralarında bakalım neler olacak.

The Flash


Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg’in yapımcılığını yaptığı The Flash dizisinde; Grant Gustin ve Candice Patton başrollerde rol alıyor.

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir!

Marvel Sevenler İçin Yayında Olan 7 Muhteşem Dizi Önerisi

Marvel Comics, ABD merkezli çizgi roman yayımcısı şirkettir. Yayımlamış olduğu çizgi romanlar arasında Fantastik Dörtlü , Örümcek Adam , Hulk , Demir Adam , Thor , Daredevil , Kaptan America , serileri vardır

1960 ‘lı yıllardan bu yana DC Comics ‘in yanında ABD ‘nin en büyük iki çizgiroman şirketinden biri olma özelliğini sürdürmüştür.

31 Ağustos 2009 tarihinde The Walt Disney Company tarafından 4.000.000.000 $’a satın alındığı duyurulmuştur.

Marvel Sevenler İçin Yayında Olan 7 Muhteşem Dizi Önerisi Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Magazin Marvel Sevenler İçin Yayında Olan 7 Muhteşem Dizi Önerisi .  Bir Andrew Kreisberg yapımı olan Arrow; dram, fantastik ve aksiyon türünde.
  • Marvel severler için yayında olan muhteşem 7 süper kahraman dizi önerisini sizler için yazdık.
  • 20 Dakikalık en iyi yabancı diziler , çerezlik dizi arayanlar uzun bölümlerden sıkılanlar veya kısa metraj komedi severler için izlenmesi gereken enleri bir araya getirdik.
  • Yabancı dizi önerileri ve tavsiyeleri konuları, açıklamaları, yapım yılları hakkında detaylı liste, yeni başlayanlar, profesyoneller, master yapanlar için.
  • Log in to copy items to your own lists. 1. Sherlock (2010 TV Series ).  “ Bir diziden daha fazlası ” ironadam. 2. Game of Thrones (2011 TV Series ).
  • Yayında Olan 60 Yabancı Dizi Listesi.  Noah Wyle‘ın oynadığı TV Filmleri “The Librarian” üçlemesinin devamı olan bir tv dizisi yapıldı.  Konusu: Daredevil bir Marvel karakteridir.
  • Marvel ’ın Netflix’le olan anlaşması gayet çiçek bir anlaşma. Bugüne kadar da büyük oranda çiçek işler sundu.  En yakın Marvel Netflix dizisi Luke Cage.
  • 2 Altın Globe ödülü olan dizi listedeki yerinden daha iyilerini hak ediyor ama üst sıradakiler de epey iddialı tabi..  İlk bölüm olan Pilot bölümü 22 Eylül 2004′de yayına girmiştir.
  • Muhteşem dizi önerisi , Yılmaz Özdil: Muhteşem dizi önerisi   Ayhan bey perişan olur , pişmandır, ancak, henüz ebesinin örekesini tam olarak görmemiştir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir