Magazin Dünyasında Geçen Hafta Yaşananlar

Magazin dünyasında geçtiğimiz hafta neler yaşandı? Kimler haftaya damgasını vurdu? İşte geçtiğimiz hafta en çok konuşulan 5 olay…

Şarkıcı İrem Derici ve eşi Rıza Esendemir’in ayrılık iddiası!


Geçtiğimiz günlerde eşi Rıza Esendemir’in bütün fotoğraflarını sosyal medya hesabından silen ve arkadaş listesinden çıkaran İrem Derici eşini tekrar takibe aldı. Ünlü şarkıcının bu hareketi ‘barıştılar’ yorumlarına sebep oldu.
Geçen gün de Bursa’da konser veren İrem Derici boşanacakları iddialarına ilk kez cevap vermişti; “Arkadaşlar sahip çıkacağız aşkımıza, sevgimize yalan değil. Kopamıyorsun, gidemiyorsun, kaçamıyorsun… Bir şey yapmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çiftler tartışır. Üç günlük dünyada böyle büyük aşk kolay bulunmuyor.” demişti.

Sinem Kobal’ın hayalindeki düğün

1185792_8df3ff2f423437b022404bbe80093d07_640x640

Nişan yüzüklerini parmaklarına takan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun düğünü Nisan ayında yapmaya karar verdikleri ortaya çıktı. Yılın aşkına imza atan Kobal ve İmirzalıoğlu’nun düğünüyle ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Çifte yakın çevreler iki ünlü yıldızın düğün için yazı beklemeyeceğini, Nisan ayında nikah masasına oturacaklarını belirtti. Güzel oyuncunun “Romantik bir düğün istiyorum” dediği öğrenilirken, çift düğün mekanı için araştırmalarını da hızlandırdı.

Barış Arduç’un Hastalığı!


Geçtiğimiz günlerde şiddetli gribal enfeksiyon hastalığı nedeniyle setlere 1 hafta ara veren yakışıklı oyuncu, sevenlerine güzel haberi sosyal medyadan verdi.

 

Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ın son bölümünde yer almayan Arduç, ‘Alkışlar iş arkadaşlarıma, teşekkürler herkese. Haftaya setteyim inşallah. Bir şey yok, geçti geçti’ tweeti ile iyileştiğini duyurdu.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un çocuk heyecanı

Evlendikleri günden beri en çok konuşulan çiftler arasında olan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, bebek planları yapmaya başladı. Almış oldukları evlilik kararından oldukça mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren ikiliden Dalkılıç, henüz ortada olmayan çocuğuna isim bile seçti. Ünlü şarkıcı, erkek bebekleri olursa adını Uzay koyacağını açıkladı.

ESRA EROL’A REKOR ÜCRET!

1184708_620x410

Esra Erol dudak uçuklatan anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Erol, bir makarna firmasıyla 3 milyon TL’lik reklam anlaşması yaptı. Dünyanın farklı ülkelerinin farklı kültürlerine uyarlanmış tarifleriyle makarna pişirdiği 45 saniyelik film için ünlü sunucuya 3 milyon TL ödendiği iddia edildi.

 

Çıkan haberler karşısında Esra Erol da sessizliğini bozdu. Bu rakamların ‘hayal ürünü’ olduğunu söyleyen ünlü sunucu sosyal medyadan “Bu kadar parayı kazanmak için Messi olmak lazım” dedi.

  • Magazin dünyasında geçtiğimiz hafta neler yaşandı ?  Ünlü şarkıcının bu hareketi ‘barıştılar’ yorumlarına sebep oldu.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Magazin Dünyasında Geçtiğimiz Hafta Yaşananlar .
  • Halit Ergenç yeni dizisinde eşiyle oynamak isitoyr. İddialarına sitem etti. Halil Sezai ile Melis Kar arasında aşkmı yaşanıyor .
  • Magazin dünyasının geçen hafta objektiflere yansıyan görüntüleri.
  • Magazin dünyasında geçtiğimiz hafta yaşananlar . 07 Temmuz 2014 Pazartesi 18:31.  Her geçen gün dövme sayısı artan şarkıcının vücudunda şu an 30 dövme var.
  • Magazin dünyasında geçen hafta neler yaşandıflv.
  • Magazin dünyasında bu hafta neler yaşandıflv.
  • Geçen hafta magazin dünyasında en çok Bülent Ersoy'un askerlik açıklaması oldu.  Yaşamıyorum dese de hemen her kadın yaşıyor . Ataerkil bir toplumdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir