Macera Denince Akla Gelen En Müthiş 7 Yabancı Dizi

Macera denince akla gelen en müthiş 7 yabancı diziyi sizlere özel araştırdık. Yabancı macera ve aksiyon dizisi izlemek istiyor ve hangi diziye başlasam diye düşünüyorsanız paylaşacağımız diziler tam size göre. İşte tüm zamanların en iyi macera dizileri…

Sherlock Holmes


Sherlock Holmes; en iyi macera dizileri arasında birinci sırada gösteriliyor. Başrollerini Beneditch Cumberbatch, Martin Freeman ve Amanda Abbington oyuncuların paylaştığı dizi BBC ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri.

Lost


Başrollerinde Matthew Fox, Evangeline Lilly ve Josh Holloway gibi oyuncuların oynadığı Lost;  uçağın adaya düşmesiyle yolcuların adada yaşadıklarını anlatan efsane bir macera ve dram dizisi. En İyi Televizyon Dizisi dalında Altın Küre ve Emmy Ödüllü Lost, 6 sezon boyunca televizyon seyircisini ekran başına kitlemeyi başaran, 2000’li yılların kendi fenomenini yaratamış, en çok izlenen dizilerinden biri.

Doctor Who (2005)


Macera türündeki bir başka popüler Doctor Who’da; Peter Capaldi, Pearl Mackie ve Matt Lukas başrolleri canlandırıyor. Rose Tyler adında bir kadının kendini doktor olarak tanıtan gizemli bir adamla tanışması ve hayatının tamamen değişmesi konu alınıyor.

Vikings


Bir Michael Hirst yapımı olan Vikings; tarih, dram ve macera türündeki efsane yapımlardan biri. Başrollerde ise Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Clive Standen paylaşıyor. Basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyan dizi 8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçiyor.

The 100


The 100; nükleere savaş dünyayı yok ettikten sonra 97 yıl geçmiş ve geride kalan 100 gencin yaşadıklarını analtıyor. Başrollerde ise Eliza Taylor, Paige Turco ve Bob Morley oynamakta.

Da Vinci’s Demons


2013 yılından beri yayın hayatına devam eden Da Vinci’s Demons; macera denince çoğu kişinin hafızasında canlanıyor. Da Vinci’nin çalkantılı hayatının, gençlik dönemine odaklanacak olan dizi, şimdiye kadar anlatılmamış öyküleri ekrana getiriyor.

DC’s Legends of Tomorrow


Andrew Kreisberg yapımı olan DC’s Legends of Tomorrow; macera ve bilimkurgu yönüyle ön plana çıkıyor. Başrollerinde ise Victor Garber, Brandon Routh ve Arthur Darvill paylaşıyor. Bu efsane olmaya aday macera dizisi; tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatıyor.

Macera Denince Akla Gelen En Müthiş 7 Yabancı Dizi

Macera, baştan geçen ilginç olay veya olaylar zinciri, serüven, sergüzeşt, avantür. Tehlikeli iş, risk, spekülasyon gibi anlamlara da gelebilir. Mecazi olarak da “olmayacakmış gibi görünen iş” anlamında kullanılmaktadır.

Macera ayrıca şu anlamlara gelebilir:

Macera Denince Akla Gelen En Müthiş 7 Yabancı Dizi Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Kültür Sanat Macera Denince Akla Gelen En Müthiş 7 Yabancı Dizi .  İşte tüm zamanların en iyi macera dizileri … 7 Sherlock Holmes.
  • Tavsiye film veya dizi ismine mi ihtiyacın var?En İyi Kore Dizileri Denince Akla Gelen 5 Dizi .  akla gelen en müthiş 7 yabancı diziyi . en iyi macera dizileri arasında birinci.
  • yedi Emmy'ye aday gösterildi, bir de En İyi Erkek Oyuncu ödülü kazandı.  haberi ile eve döner ve macera yeniden başlar..  yine de herkesin izlemesi gereken müthiş bir dizidir .
  • Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.  Yayında Olan 60 Yabancı Dizi Listesi.  56. The Librarians (2014). IMDB Puanı: 7 .2.
  • Amerikan televizyon dizisidir . Dizi macera , dram, gerilim türlerini bünyesinde barındırır.  Dizi en kalabalık oyuncu kadrosuna sahip olan 2. dizi olma özelliği de taşımaktadır.
  • Lost. Dizi türü Aksiyon / Dram / Macera .
  • Macera denince akla gelen en müthiş 7 yabancı diziyi sizlere özel araştırdık.
  • utanmasak en iyi yabancı diziler diyebileceğimiz bu listeyle sizi baş başa bırakıyoruz.  haricinde gözlerden sakınılası bir özenle seçilen dizi müzikleri ile de akıllardan çıkmıyor.
  • 4 Sezonda biten muhteşem bir macera dizisi .  2) F.R.İ.E.N.D.S : İzleyenler bilir ki komedi dizisi dendiğinde akla gelen ilk isim friends'dir.
  • karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7 ' den 70'e tüm  Yapım Yılı : 2004. Türü : Dram,Fantastik, Macera . IMDB Puanı : 8,4.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir