LG’ nin Üst Düzey Akıllı Telefonu LG V20’nin Fiyatını ve Özelliklerini İncelediniz mi ?

LG’nin yeni ürettiği V20 üst düzey akıllı telefonunu çok yakında Türkiye de satışa sunulacak. LG yetkilileri akıllı telefonu bekleyenler için müjdeli tarihi açıkladı.

Akıllı telefon üreticilerinden LG nin yeni akıllı telefonu LG V20 nin lansmanı dün gece yapıldı. Piyasaya halen sürülmeyen telefonun ülkemize gelmesi 2017 ocak aylarına doğru olacaktır. Telefonun fiyatıysa 2.999 TL olacaktır. Üç farklı renk seçeneğiyle farklı zevklere de hitap etmektedir. Telefonun renkleriyse titan, gümüş, pembe olacaktır.

Şimdi isterseniz LG V20 teknik ve donanım özelliklerine beraber bakalım. Daha öncede söylendiği gibi en son çıkan işletim sistemi olan Android 7.0 Nougat ile yüklü geleceği belirtilmişti ve beklentiyi karşıladı. Ekran 5.7 inç büyüklükte ve 1440*2560 px çözünürlüğe sahip. En güzel özelliklerinden biriyse tek ekranda birden fazla işlem yapılabilir olması. Bu ekran 2.1 inç büyüklüğe ve 160*1040 px çözünürlüğe sahip olup, buradan kısa yolları, bildirimleri, uygulamaları görmek mümkün. Ekran parlaklığı ve renk kalitesi de artırılmış kontrastı da yükseltilmiştir. Telefon 4 GB RAM kapasiteli ve 64 GB depolama alanına sahip.

Ayrıca mikrosd kart yuvası sayesinde isteğe bağlı hafızayı kuvvetlendirebilirsiniz.  3200 mAh pil gücüne sahip olan bu telefonun aynı vakitde hızlı şarj özelliği de bulunmaktadır.(Qualcomm’un Quick Charge). LG V10’dan farklı olarak ikili kamera sistemi arka tarafta bulunmakta, biri 16 mega piksel, f/1.8 öteki ise 8 mega px f/2.4  olan kameraların yanında  bir de selfie kamera sistemi  ön tarafta buysa 5 mega px olarak oldukça rahat çekim yapabilmenize imkân sağlıyor. G5 teki gibi geniş açılı çekim ve net yakınlaştırma özelliğine sahip. Video çekim kayıt özelliği beklenildiği gibi 4K olarak tasarlanmış olan LG V20 kaliteli videolar çekmemiz için mükemmel bir telefon olacaktır.

LG’ nin Üst Düzey Akıllı Telefonu LG V20’nin Fiyatını ve Özelliklerini İncelediniz mi ?

 

Lg’ Nin Üst Düzey Akıllı Telefonu Lg V20’nin Fiyatını Ve Özelliklerini İncelediniz Mi ? Özet Bilgiler

  • LG V 20 resmi olarak tanıtıldı.  LG V 20 Fiyat ve Çıkış Tarihi.  Titanyum, pembe ve gümüş renklerde satışa çıkacak LG V 20 ’ nin fiyatı ise henüz açıklanmış değil.
  • Teknoloji yazarları LG V 20 ’ nin bu sene çok yoğun ilgi göreceği konusunda hemfikir.  LG V 20 “Direct Reply” özelliği ile kullanıcıların akıllı telefon deneyimini zenginleştiriyor.
  • LG V 20 Türkiye fiyatı , LG V 20 özellikleri ve LG V 20 ön incelemesi haberimizde.  ghost screen botloop arızaları olmasa LG nin her telefonu alınır (g4 kullanıcısı).
  • LG ’ nin yeni ürettiği V 20 üst düzey akıllı telefonunu çok yakında Türkiye de satışa sunulacak. LG yetkilileri akıllı telefonu bekleyenler için müjdeli tarihi açıkladı.
  • O günden bugüne her şeyiyle ortaya çıkan LG V 20 ’ nin detaylı incelemesini yapalım. LG V 20 TASARIM. Tasarım, her akıllı telefonu vazgeçilmez kılan bir özelliktir .
  • LG ’ nin 2015 model üst düzey Android akıllı telefonu V10, bu yıl yerini V 20 ’ye bırakmaya hazırlanıyor.  LG V 20 , V10’un ünlenmesini sağlayan ek özellikleri de içerecek.
  • Dünyanın ilk Android 7.0 Nougat özelliğine sahip kuralları değiştiren telefon LG V 20 , 2016 Aralık ayı itibariyle yani bu ay sadece Turkcell ve Türk Telekom bayilerinde yerini aldı.
  • İlk bakıştaki en büyük fark olarak LG G5’te kullanılan modüler tasarımın yeni LG V 20 yer bulmadığını görüyoruz.  LG V 20 ’ nin grafik işlemcisi ise Adreno 530.
  • LG ‘ nin üst seviye akıllı telefonu LG V 20 ‘ nin satış fiyatı ve ön sipariş hediyesi belli oldu. Cihaz, iPhone 7 Plus ile aynı fiyattan alıcı buluyor.
  • LG V 20 , ülkemizde birçok hediyeyle birlikte satılıyor.  LG ‘ nin çift ekranlı, çift arka kameralı ve dikkat çekici diğer birçok detaya sahip yeni telefonu V 20 ‘yi inceliyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir