Lazerle Burun Estetiği Nedir? (Burun Kemeri, Kemik Eğriliği)

Lazer destekli burun estetiği ameliyatı; (Lazer Rinoplasti) nedir? Nasıl yapılır?

Hastaların düzeltilmesini istediği burun deformiteleri sıklıkla; burun kemeri, çöken burun kıkırdakları, burun ucu deformitesi, burun ucunun düşük olması, burun kanatlarının çok geniş olması ve burun kemiği açısının dar olmasıdır. Bu deformiteleri düzeltme metodları; açık/kapalı rinoplasti teknikleri ile birlikte son yıllarda lazer teknolojisinin gelişmesiyle birlikte ‘’Lazerle Burun Estetiği Tekniği’’ dir.

 

LAZERLE BURUN ESTETİĞİ’NİN AVANTAJLARI

1- Daha kısa bir iyileşme dönemini olması

2- Büyük-ciddi bir cerrahi operasyona ihtiyaç olmadan burnun yeniden şekillendirilebilmesi

3- Lokal anestezi ile gerçekleştirilmesi

4- Tampon gerekliliğinin olmaması

5- Hastane yatış süresinin kısa olması

6- Komplikasyon oranının düşük olması

7- Kalın cilt dokusu olan hastalarda çabuk iyileşme süreci

 

BURNUMUN ŞEKLİ NASIL OLACAK?

Burun estetiği operasyonu öncesinde doktorumuzla birlikte yapılan muayene ile Hastanın yüzüne en uygun burun, hem hastanın estetik kaygıları giderilecek şekilde hem de sağlık durumu ön planda tututularak, doğallık kaybedilmeden altın yüz orana göre doktorumuzun yönlendirilmesi ile yapılır.

 

AMELİYAT SONRASINDA YAPILMASI GEREKENLER?

Burun estetiği operasyonu sonrasında günümüzde artık teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kullandığımız“Tamponsuz Burun Estetiği” tekniği ile hastalarımızın günlük hayata dönüş süreleri de kısalmaktadır. Burun estetiği ameliyatı sonrasında tamponsuz burun estetiği ile hastaların eskiden tamponların çıkarılırken çektikleri ağrı sızı da yok olmaktadır. Bu nedenle ameliyat sonrasında günlük yaşamınıza dönüşünüz operasyonun türüne göre 4 -6 gün arasındadır. Tamponsuz burun estetiği ile kısa sürede günlük yaşamınıza adapte olabilirsiniz.

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Burun estetiği fiyatları yapılacak olan operasyonun türüne ve hastanın estetik kaygılarına göre farklılık göstermektedir. Bu konuyu ve detayları doktorunuza danışmanızı öneririz.

Rinoplasti, burna kalıcı şekil verme, estetik olarak burun şeklini değiştirme anlamını taşır. Tıp dilinde rinoplasti estetik burun ameliyatı anlamına gelir. Burun iskeleti ve yumuşak dokularının yeniden şekillenerek yüze göre uyumlu ve orantılı bir hale getirilmesi ameliyatıdır. Özellikle kişinin yüzüne göre planlanması gereken, kemik kıkırdak yumuşak dokular ve cilde şekil verilen bir ameliyattır. Son yıllarda aşırı kıkırdak ve kemik çıkarımı yapılan eski yöntemler bırakılmış ve “yapısal rinoplasti” konsepti hakim olmuştur.Burun estetiği ile Kulak Burun Boğaz uzmanları ve burun cerrahisi konusunda eğitim alan plastik cerrahlar ilgilenmektedir.Ameliyatın hem estetik hem de burun içi septumunun düzeltilmesini de içeren şekline Septorinoplasti denir.

 • Ana Sayfa Sağlık & Güzellik Lazerle Burun Estetiği Nedir ?  deformitesi, burun ucunun düşük olması, burun kanatlarının çok geniş olması ve burun kemiği açısının dar olmasıdır.
 • Konu Dışı Özel >> Lazerle Burun Ameliyatı ( Burun Kemeri , Kemik Eğriliği ).  Bu nedenle burun estetiği bu tarz durumlarda olan çoğu insan için umut ışığı olabiliyor.
 • ve morarma nerdeyse hic olmuyo ve ve burnun 100 de 90 modeli ilk ay belli oluyor.  Cevap verdiğiniz konu: Lazerle Burun Ameliyatı ( Burun Kemeri , Kemik Eğriliği ).
 • olması, burun kanatlarının çok geniş olması ve burun kemiği açısının dar olmasıdır.  Lazerle Burun Estetiğinin Avantajları: Daha kısa bir iyileşme dönemini olması.
 • Lazer destekli burun estetiği , burun estetiği ameliyatı yaptıran hastaları en çok memnun eden ameliyattır.  Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi. 444 85 60. Menu ≡.
 • Lazerle burun kemiği ameliyatı nasıl yapılır diye merak edenler için, ameliyat işlemlerini anlatalım.  Daha sonra hastanın şikâyetçi olduğu eğrilik , lazer yardımı ile düzleştirilir.
 • Burun estetiği yani rinoplasti ameliyatı burnumuzun tekrar şekillendirilmesi varsa eğrilik ya da kemer bunun ortadan kaldırılmasına verilen isimdir.
 • Dudak Estetiği . Aşırı Terleme ve Tedavisi. Lazer .  Burun Kemiği Eğriliği Ameliyat Öncesi. Doğal burun estetiği için öncesinde doktorunuzun önerilerine kulak vermelisiniz.
 • 9) Lazerle Burun Ameliyatı ( Burun Kemeri , Kemik Eğriliği ) Donanım …  8 Eki 2013 2 dakika Op. Dr Mustafa Ali Yanık Lazerle Burun Estetiği ni Anlatıyor.
 • Burun Ucu Estetiği .
 • Kemer fırsatlarından yararlanın! Karşılaştırıp öyle karar verin.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir