Küçük Çocukların Whatsapp Mesajları Güldürüyor!

7’den 70’e herkesin elinde telefon var. Gencinden yaşlısına herkes hayatının en önenmli noktasına akıllı telefonları yerleştirmiş durumda. Özellikle küçük çocuklar akıllı telefona sahip olmayı dört gözle bekliyor. Telefona kavuşanlar ise hiç bir şeyden eksik kalmıyor. İşte küçük çocukların komik whatsapp konuşmaları 🙂

Hızlı bir giriş 🙂

Daha dur… Bunlar başlangıç 🙂

Çocuk resmen savaş ilan etmiş

Eee okul başkanı olmak kolay değil 🙂

Hayal ötesi 🙂

Tehlike geliyorum demez 🙂

Ama çok özlü bir söz 🙂

Nazar etme ne olur çalış senin de olur 🙂

Çıkarımın kralı 🙂

Kime çekti acaba 🙂

Sen de okulları tatil etsen senin resmini de koyar 🙂

Çok belli 🙂

Alıntı diyelim 🙂

:))

13 yaşında nasıl olur acaba 🙂

Çok şekerler 🙂

Komik aile 🙂

 

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 2G , 3G , 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video,ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği Ağustos 2012’den Ocak 2013’e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500’e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

Facebook tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.

Küçük Çocukların Whatsapp Mesajları Güldürüyor! Özet Bilgiler

  • Özellikle küçük çocuklar akıllı telefona sahip olmayı dört gözle bekliyor.  İşte küçük çocukların komik whatsapp konuşmaları ?.
  • Sosyal medya üzerinden küçük çocukları taciz edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.
  • Beğendiğiniz komik Whatsapp durum mesajlarını rehberinizdeki kişilere göstermek için acele edin.  Artık her çocuk ZAMane çocuğu . Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.
  • Küçük Kardeşlerimizin Whatsapp Maceralarını Gösterirken Güldüren 23 Ekran Görüntüsü.  22 çocuğun küçük kız kardeşiyle küfür ederek konuşması doğru değil.
  • Bu sayfamızda Whatsapp Mesajları yer alır.  Küçük meselelerde akla güven, büyüklerde kalbe.
  • 10 yaşındaki bir kız çocuğunu mesajlarıyla taciz eden ve kendisini ‘Hasan’ olarak tanıtan kişi; yazdıkları mesajları annesine göstermemesi için küçük kızı uyardı.
  • Arada whatsapp değil de komik mesajlar da var kızmayın, daha fazla gülün diye ?. Komik Whatsapp Mesajları .  Küçük yaşta 3.3K. SAĞLIK.
  • Kendisini ‘Hasan’ ismiyle tanıtan kişi 10 yaşındaki kız çocuğunu Whatsapp yoluyla taciz etti.  ekipleri, küçük yaştaki kıza cinsel içerikli mesaj gönderen Hasan D.’yi gözaltına aldı.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir