Kötü Geçen Bir Günü Güzelleştirecek 10 Öneri

Duş alın


Temiz olduğunuzda hayatı daha farklı hissedersiniz. Duş almak, azalmakta olan enerjinizin birden yükselmesini sağlar. Saçlarınızı yıkayın ve başınıza masaj yapın.

Yatağınızı düzeltin


Moraliniz bozuksa ve yapacak çok işiniz varsa, yatağınızı düzeltmek ilk adım için güzel fikir. Yatağınızın düzenli olması, bir daha ona geri dönme hissini de azaltacaktır.

Bir bardak su için


Susuz kalmış olabilirsiniz. Vücudunuzun suya ihtiyacı var! Meyve suyu veya soda değil, sadece koca bir bardak su doldurun ve hepsini için.

Bir şeyler atıştırın- zararlı yiyecekler değil tabi!


Bugün yeterince doyurdunuz mu karnınızı? Kendiniz kötü hissettiğinizde, bir şeyler yeme fikri çok güzel değil mi? Akşam yemeği istemedi mi canınız, bir parça meyve yiyin, enerjinizin nasıl yükseldiğini göreceksiniz.

Bulunduğunuz ortamı değiştirin.


Sürekli aynı yerde durmak canınızı daha fazla sıkacaktır. İşinizi yapabileceğiniz başka bir yer var mı? Hemen oraya gidin.

Yürüyüş yapın


Belki de temiz havaya ihtiyacınız vardır. Bedeninize doğal ışık verin, farklı bir hava soluyun, bacaklarınızı çalıştırın, beş dakika bile olsa bunu yapın.

Bir hayvana sarılın

Woman and dog sleeping in bed

Evcil bir hayvanınız yok mu? Sokaktan geçen bir köpeğe veya kediye sarılmak, hem sizi hem o hayvanı mutlu edecektir!

Biriyle herhangi bir konuda sohbet edin


Bu sohbet illa sorunlarınızla alakalı olmayabilir. Hiç konuşmadığınız bir konu açın, karşınızdaki kişiden farklı şeyler öğrenin, kafanız dağılacaktır.

Kıyafetlerinizi değiştirin


Evden dışarı çıkmayacaksanız bile, ev kıyafetlerinizi çıkartın. Veya kıyafetleriniz yeterince rahat değilse, pijama giyin.

Saçma olduğunu düşündüğünüz bir şarkı eşliğinde dans edin


Bir şartla; şarkının enerjisi çok yüksek olacak! Bir rock starı gibi delice dans edin. Vücudunuzdaki kan da sizinle birlikte dans edecektir.

Kötü Geçen Bir Günü Güzelleştirecek 10 Öneri

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi’ye hoş geldiniz.


Vikipedi projesinin, 2003’te hayata geçen Türkçe koludur. Kurulduğu günden itibaren , internetin en geniş kaynak sitesi olma yönünde ilerlemektedir. Vikipedi, içeriği dünyanın her köşesinden gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan açık kodlu, özgür, kâr amacı gütmeyen ücretsiz bir ansiklopedidir. Bu site viki teknolojisini kullanır, yani dünya üzerinde internete bağlı bilgisayarı olan herhangi bir kişi, -çok az sayıdaki korumalı sayfa dışındaki- tüm sayfalarda ekleme, çıkartma, düzenleme yapabilir. Yapılması gereken tek şey sayfanın üstünde bulunan “Değiştir” veya “Kaynağı değiştir” düğmelerinden birine basmaktır. Bu düğmeler, sayfayı değiştirmenizi ya da sayfaya ekleme yapmanızı sağlar.

Türkçe Vikipedi, diğer tüm dillerdeki Vikipedilerle birlikte, kâr amacı gütmeyen Wikimedia Vakfı ‘nın tescilli markasıdır. Vakfa ait Vikipedi’ye kardeş projeler de mevcuttur. Vikipedi’de ve kardeş projelerde, cesur olup sayfalara katkıda bulunmanız teşvik edilmekte ve istenmektedir. Siz de bilginizi bu ortaklaşa çalışma ortamında paylaşın.

Her maddede bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere ve ek bilgilere yönlendirecektir. Vikipedi’nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi’yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer Vikipedistler hemen size tavsiyede bulunacaklar veya gerekiyorsa bariz hataları düzelteceklerdir. Ayrıca, Vikipedi Ansiklopedi Yazılımı “MediaWiki”, editör kaynaklı hataların kolayca geri alınabilmesini sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Vikipedi, esas olarak herkesin katkıda bulunabileceği sürekli genişleyen bir site olduğu için, nitelik olarak basılı başvuru kaynaklarından önemli şekilde ayrılır. Özellikle eski maddelerin daha anlaşılır ve dengeli olmasına karşın yenileri eksik, hatalı, ansiklopedik olmayan bilgilerle veya katkıda bulunmuş olan kişinin öznel yargılarıyla oluşturulmuş olabilir. Kullanıcılar, doğru bilgiye ulaşmak ve hatalı bilgilerin farkına varmak için bunu göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Vikipedi dinamiktir ve sürekli günceldir. İçeriğinin hazırlanması ve güncellenmesi sadece dakikalar veya saatler alır. Bütün bu hazırlama ve güncelleme işlemleri basılı ansiklopedilerde olduğu gibi aylar, hatta yıllar sürmez.

Eğer henüz yapmadıysanız, sizin birkaç dakikanızı ayırarak Vikipedi nedir, ne değildir sayfasını okumaya davet ediyoruz. Böylece Vikipedi’yi nasıl kullanacağınızı veya katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz. Ana konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar!

Ayrıca bakınız: Vikipedi:Hoş geldiniz

Vikipedi ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinebileceğiniz Vikipedi maddesi.
Yardım ile ilgili sayfaların ve iletişim yollarının bulunduğu içindekiler sayfası.
Site hakkında duyurular için duyurular sayfası.

Kötü Geçen Bir Günü Güzelleştirecek 10 Öneri Özet Bilgiler

  • Kötü Geçen Bir Günü Güzelleştirecek 10 Öneri Duş alın. Temiz olduğunuzda hayatı daha farklı hissedersiniz. Duş almak, azalmakta olan enerjinizin birden yükselmesini sağlar.
  • Evet farklı olarak canınız sıkkın iken ne yapmak sizi rahatlatır? Kötü Geçen bir günü güzelleştirecek 10 öneri .
  • El Bileği Sendromu: Klavyeyi ve fareyi kullanırken yapılan küçük hareketlerde el bileğinden geçen median sinir  Kötü Geçen Bir Günü Güzelleştirecek 10 Öneri . 29/12/2016.
  • Yaşamı zorlaştıran unsurlar konusunda hepimiz konunun uzmanı olduğumuz için sayısız farklı şeyden bahsedebiliriz. Peki, şu soruya cevap verin o zaman.
  • İşte kötü uyandığınız bir günü daha güzel kılacak o 6 şey! "Ya ben kilo mu aldım?"  Kötü başlayan bir günü güzelleştirecek yegane şey kendinizi iyi ve güzel hissetmenizdir.
  • adem özbay eğlenceli şeyler gününüzü güzelleştirecek öneriler kişisel gelişim ve günü güzel yaşama.  Güzel anıları yad edin birlikte. 10 : Evrene bir gülücük borç ver
  • Eğer siz de evde sakince geçireceğiniz bir gün planlıyorsanız işte size evde geçireceğiniz günü güzelleştirecek , dinlenirken keyif almanızı sağlayacak 8 öneri …
  • Ne yazık ki, sayıları her geçen gün azalıyor.” İbrahim Tenekeci.  Yazar Olmak İsteyenlere 10 Öneri . Halk Edebiyatımızdan 10 Güzel Türkü.
  • Çok kötü resim de çiziyor olabilirsiniz. Hiç mühim değil.  Tabi bunu pencereden gelip geçen kalabalığın üzerinde de deneyebilirsin.  10 : Evrene bir gülücük borç ver
  • Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz. Sosyal Hayatınızı Güzelleştirecek 19 Güzel Öneri . Ana Sayfa > Yaşam . 2 Şubat, 17:23'te eklendi, 6 Şubat, 14:05'te

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir