Komşularınızı Dahi Hayran Bırakacak Salon Perde Modelleri

Son moda perde modelleri ve komşularınızı dahi hayran bırakacak salon perde modelleri haberimizde olacak. En şık perde modelleri ve salon dekorasyonunuza uygun en sade ve güzel perde tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Mor fon ve beyaz zebra

 

Mor ve beyazın şık uyumuyla tasarlanmış koltuklarınıza eşlik edecek güzellikte tasarlanmış mor fon ve beyaz zebra salonuzu çok şık gösterecek. İçerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz ve komşularınızı hayran bırakacak muhteşem bir perde modeli.

Hardal rengi perde

 

Hardal renginin efsanevi ve asaletli duruşuyla salonlarında sade ve şıklığı bir arada severler için harika bir tasarım. Ayrıca perdeler koltuk takımı ve avizelerin muhteşem uyumuyla huzurlu bir hava katıyor.

Gri fon ve beyaz tül

 

Koyu renkli tonlarda fonlar açık renkli ve mini desenli tüllerin uyumu harika oluyor. Gri tonlu fonla minik desenleri olan beyaz tül salonunuzu oldukça geniş ve ferah gösterecektir.

Sütlü Kahve Tonu Perde

 

Duvar rengine ve yemek odası takımınıza uyum sağlayacak güzellikte tasarlanmış sütlü kahve tonlu perde evinize nostaljik bir hava katacak.

Japon tarzı perde

 

Gösterişi ve dikkat çekmeyi sevenler için özel olarak tasarlanmış Japon perde modelleri ışıklandırmalarıyla salonunuza renk katacak ve misafirlerinizi hayran bırakacak.

Pembe Beyaz Salon Perdesi

 

Krem ve pembenin muhteşem uyumuyla salonunuz için huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Yorucu bir iş gününden sonra sizi rahatlatacak bir atmosfere ihtiyacınız olacaktır.

Sade ve Şık Severler İçin

Sadeliği ve şıklığı bir arada sevenler için kahverengi mobilyalarla harika uyumlu görünecek bu güzel perde salonunuzda harika duracak ve rahatlatıcı bir atmosfer sunacaktır.

Kırmızı Perde

Kırmızının göz alıcılı güzelliğiyle salonunuza kırmızı perdelerle canlı bir hava katabilir ve enerjinizi yükseltebilirisiniz. Ahşap rengi mobilyalarla harika uyum sağlayacak kırmızı perdeler gösteriş ve şıkllık severler için tasarlanmış.

Kar Kadar Beyaz

 

Beyazın huzur veren ve aydınlık ortamını sevenler için tasarlanmış beyaz salon perdeleri yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak şekilde üretilmiş. Evinizin ışık almasını engellemeyen ve aynı zamanda güzel gösterecek bu şık beyaz salon perdesi sadelikten yana olanların tercihi.

Komşularınızı Dahi Hayran Bırakacak Salon Perde Modelleri

Komşularınızı Dahi Hayran Bırakacak Salon Perde Modelleri Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Alışveriş Komşularınızı Dahi Hayran Bırakacak Salon Perde Modelleri .  rahat hissedeceğiniz ve komşularınızı hayran bırakacak muhteşem bir perde modeli .
  • Son moda perde modelleri ve komşularınızı dahi hayran bırakacak salon perde modelleri haberimizde olacak.  Çiçekli Stor Perde 12.
  • Aynı zamanda oldukça zengin gösteren taç salon perde modeli krem rengi dokusu ile de görenleri hayran bırakacak .
  • en çok tercih edilen modellerin yerine modern salon perde modelleri seçilmektedir.
  • 2017 yılının yeni perde modellerini Birillanthome inci Perde 'de bulacaksınız.Yeniliklerin öncüsü Birillant marksının gücü eşliğinde inci perde olarak 2017 yılına yeniliklerle girdik.
  • Mobilyaların rengi veya düzeni, duvar rengi ya da perde modeli ve renk uyumu . . .  Özellikle yeni sezon fon perde modellerine hayran kalacaksınız.
  • Yeni Moda Salon Perdesi Modelleri ağır ve zengin duruşları ile evinizin şıklığının.  fon perdeler ve göz alıcı tülleri ile görenleri kendine hayran bırakacak türden diyebiliriz .
  • Salon tül modelleri konusunda dikkat edilecek olan unsurlar içinde  Modern salon tül perde modelleri tarzı sadelik ve kısalıktan yana bir eğilim sergilemektedir.
  • Uygun Fiyatlarla, Hemen Kapınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir