Kolay para bulma ve En Hızlı Yoldan Zengin Olmak için tavsiyeler

Kolay para bulmak ve hızlı zengin olmak için eski Google çalışanı Chris Sacca’nın önerilerine gözatalım.

Eski Google çalışanı şimdilerin ise yatırımcı yıldızı olan Chris Sacca, Twitter, Uber, Instagram ve Kickstarter gibi firmalar yeni kurulurken yaptığı akıllı yatırımlarıyla tanıyoruz. Neredeyse Silikon Vadisinde başarılı olan her projeye daha ilk zamanlarda yaptığı yatırımlarla ne kadar iyi bir yatırımcı olduğunu kanıtlamış.

Bu kadar zeki yatırımlar yapıp çok büyük geri dönüş alan böyle bir insana herkes aynı soruyu sormak istiyor: “Nasıl zengin olunur?”.

Chris Sacca bu soruya: “Benim bu konudaki tavsiyem paranızın hiçbir kısmını harcamayın böylece ihtiyacınız olandan fazlasına sahip olacaksınız. İnsanlar bütün paralarını hatta çoğu zaman borç edinerek arzularına harcıyor. Ama eğer gerçekten basit yaşamayı öğrenirsen inanılmaz derecede zengin olduğunu hissedersin. Zengin hissettiğin zaman ise yeni birşeye başlamak için özgür hissedersin, sevmediğin veya ilgi duymadığın bir işi kolayca bırakırsın. Sadece paranızı harcamayı bırakarak milyarder olma yolunda ilerlersiniz.” şeklinde cevap veriyor.

Sacca bu felsefesini eskiden kapı kapı dolaşıp bıçak satan şimdi ise Uber’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Travis Kalanick’i örnek vererek destekiyor.

https://twitter.com/travisk/status/744626350632230912/photo/1

Sacca: “Travis, Southwest havayollarına ait bir uçakta ekonomi sınıfında Babalar Günü için seyahat ediyor. Bu adamın 11 milyar dolar serveti var ve hala otobüse bile biniyor. Açıkçası gösterişin başarı getirdiğine inanmıyorum.” diye de ekliyor.

Kolay para bulma ve En Hızlı Yoldan Zengin Olmak için tavsiyeler

Kitle kaynak , bir sorunun çözümünün hazırı yoksa, kendi çalışanlarından veya piyasadaki seçme profesyonel danışman ya da uzmanlardan değil de, kitlelerden, yani becerebilen herhangi birisinden sağlanması sürecine verilen isim ya da sıfattır.

Diyelim ki bir teşkilatın/kurumun bir sorunu var. Kurum bu sorunu dört yoldan çözmeye çalışabilir. En ucuzu ve en kolayı hazır almaktır. Hazır yoksa sorunun önce kendi çalışanları tarafından çözülmesi yolunu deneyecektir. O da olmazsa fiyat ve diğer olanaklar el verdiği kadarıyla piyasadaki seçme profesyonel danışman ya da uzmanlardan faydalanma yolunu deneyecektir. O da mümkün değilse yapılabilecek tek şey kalmıştır: Gereksinimi ilan etmek ve tahmin edilemeyen bir örgüt ya da kişinin olası çözümünü beklemek.

Kolay Para Bulma Ve En Hızlı Yoldan Zengin Olmak Için Tavsiyeler Özet Bilgiler

 • Ana Sayfa Ekonomi Kolay para bulma ve En Hızlı Yoldan Zengin Olmak için tavsiyeler .  böyle bir insana herkes aynı soruyu sormak istiyor: “Nasıl zengin olunur ?”.
 • Para nasıl kazanılır, nasıl zengin olunur diye diye adamları zengin ettiniz ☺️.  Bende denedim ve en kolay ve eğlenceli para kazanma yolunu buldum diyebilirim.
 • 8 Neden zengin olmak istiyorsunuz?  Bu tür paraları olanların paralarına para katarak zengin olmak en kolay yollardan biri .
 • Çoğu kişi kısa yoldan zengin olmak için piyango, kumar veya borsa gibi şansa dayalı tercihler yapar.
 • Ancak herkes zengin olamaz . Bilindiği üzere zengin olmak için çok çalışmak gerekir. Ancak bilinenin aksine kolay para kazanmanın ve zengin olmanın yolları da vardır.
 • 28 Haziran 2012 Perşembe. kısa yoldan zengin olmanın 10 farklı yöntemi.  1. Zengin ve yaşlı bir dul bulun ve evlendikten sonra kalp krizi geçirip ölmesi için tüm ateşinizi ona verin.
 • Kolay para kazanma sanatı.  riske girecek kadar büyük sermayemz yoksa, veya size miras bırakacak zengin bir akrabanız yoksa bir anda zengin olmak sadece bir hayaldir.
 • Herkes kolay yoldan para kazanmak ve kendini yormadan zengin olmak ister.  Posted on Kas. 10th, 2014 by Aylin. Hızlı Para Kazandıran 6 Yol .
 • Hızlı Para Kazanma Yolları . Hızlı yoldan zengin olmak ve kolay para kazanmak hepimizin hayalidir.
 • Bu yolla zengin olan çok insan vardır.  biriyle evlenmek zengin olmanın en garanti ve en kolay yollarındandır.  Zengin koca bulma konusudan detaylı bilgi almak için .
 • ISO 9001 22000 14001 OHSAS 27001 TSE CE.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir