Köksal Baba Photoshopları Gülme Krizine Sokuyor!

Köksal bektaşoğlu, Nam-ı diğer Köksal baba… O bir internet fenomeni. Üstelik Köksal babanın şöhreti her geçen gün artmaya devam ediyor. Trabzonlu babayı çevre illerden hatta ülkelerden bile görmeye gelenler oluyor. Durum böyle olunca Köksal babanın hayranları onun için birbirinden eğlenceli Photoshop’lar yapıyorlar.

 

1975 Trabzon doğumlu olan Köksal Baba, son zamanların yeni fenomeni. İnternetteki videoları milyonlarca kez izlenen Köksal Baba biraz atarlı ama çok da sevimli…

Trabzon spor taraftarının da gözdesi olan Köksal babanın şöhreti sadece Trabzon ile kısıtlı değil. Bütün Türkiye’ye, hatta bütün dünyaya yayılan popülerliğiyle artık herkes tarafından bilinen ve Köksal Baba, bu yıl 41. doğum gününü kutladı.

Kendine has hareketleriyle kısa sürede sosyal medyada fenomen olmayı başaran ve takipçi sayısı ile bir çok ünlü siyasetçi, sanatçı ve futbolcuyu geride bırakan ‘Köksal Baba’ ile ilgili her gün binlerce tweet atılıyor. Hayranları Köksal babayı her gördüğü yerde onuna fotoğraf çekiliyor. Bu günler de ise sosyal medyada Köksal Baba ile ilgili yapılan Photoshoplar büyük ilgi görüyor.

İşte o birbirinden komik 10 Köksal Baba Photoshop’u  • Ana Sayfa Eğlence Köksal Baba Photoshopları Gülme Krizine Sokuyor !  Bu günler de ise sosyal medyada Köksal Baba ile ilgili yapılan Photoshoplar büyük ilgi görüyor.
  • Köksal Baba Trailer. 00:24 Bu hafta hangi yatırım aracı kazandırdı?  boylesiyok / koksal baba photoshoplari gulme krizine sokuyor .
  • Babaya eve kız attım şakası ! (fail+dayak).  fenomeni Köksal Baba izleyenleri gülme krizine sokuyor !ABONE olmak için: goo.
  • Mustafa Karadeniz Köksal Baba 'yı çıldırttı.  fenomeni Köksal Baba izleyenleri gülme krizine sokuyor !ABONE olmak için: goo.gl/k5J2c4.
  • Köksal Baba Gülme Krizine Girdi Köksal Baba Kimdir? Köksal Bektaşoğlu namı değer ( Köksal Baba ) 10.02.1975 Trabzon Arsin Doğumlu.
  • canlı yayını esnasında muhabiri trolleyen, ve tuhaf hareketler yapan kadın stüdyoda ki sunucuyu gülme krizine sokuyor .  Köksal Baba Herkese Gider 5.973 izlenme.
  • İki küçük çocuğunun yoğurt savaşını cep telefonu ile kaydeden baba gülme krizine girdi.
  • Köksal Baba ile büyük kapışma! Pınar Dikmen Kıymetlim. Tümünü Gör.  Favorilerime Ekle Listeme Ekle.
  • 11 İzlenme. 02:08. Köksal Baba adem köksal adem üçlü sohbet.  Yaramaz Çocuklar Babalarını Gülme Krizine Soktu .
  • Baba ile oğlunun komik ve eğlenceli oyunu herkesi gülme krizine soktu . En çok izlenen videolar. Bugün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir