Kişisel gelişimcilerin izlemesi gereken 10 Motivasyon videosu

Hayatını motivasyon ve kişisel gelişim (NLP) programlarına katılarak geçiren ve bazı şeyleri değiştirmek isteyenler için izlenesi bir video listesi yaptık.

Kişisel gelişim kategorisinde yapılmış birçok filmi bilirsiniz. Kimlik, İçimdeki Deniz, Siyah Kuğu, Guguk Kuşu, Umudunu Kaybetme, Truman Show, 3 Idiots, Esaretin Bedeli.. ya da diğerlerini.

Bu filmleri de izlemediyseniz ayrıca izlemenizi öneriyorum. Bunun yanında kişisel gelişim ve motivasyon için Youtube’dan sizler için derlediğim listeyi de beğeneceğinizi umuyorum.

 

 

Nasıl konuşalım ki insanlar bizi dinlemek istesin – Julian Treasure

Bilinçaltı Yönlendirme Örneği – Hakan Mengüç

Dünyada Zekice Kullanılan Manipülasyon Teknikleri

National Geographic Sürü Psikolojisi

Arkadaşlarımız Kaderimizi mi Belirliyor?

5 Maymun ( Kısa Hikaye )

Hayallerinden Vazgeçmek İçin Aldığın İlk Maaşın Ne Kadardı?

Düşüncelerini Değiştir, Dünyan Değişsin!

Fakir Olma Algısından Kurtul – İnancın Gücü – Randy Gage

Devam Et – Brian Tracy

https://www.youtube.com/watch?v=Sk9UPsMHuX0

Kişisel gelişim, Kapitalist modern dünya ekonomilerinin geliştiği toplumlarda bireylerin ekonomik, sosyal veya psikolojik sorunlarına kendi başlarına çözüm üretmelerini sağlamaya dönük ortaya çıkan kültürel hareket ve onun uzantısı ürünlerin tümünü kapsayan bir ifadedir.

  • Güzellik Kişisel Gelişim Kişisel gelişimcilerin izlemesi gereken 10 Motivasyon videosu .  10 Nasıl konuşalım ki insanlar bizi dinlemek istesin Julian Treasure.
  • Ana Sayfa Eğlence Kişisel gelişimcilerin izlemesi gereken 10 Motivasyon videosu .
  • Kişisel gelişimcilerin izlemesi gereken 10 motivasyon videosu . hayatını motivasyon ve kişisel şeyleri değiştirmek isteyenler için izlenesi bir video .
  • Ana Sayfa/ Blog / Her Girişimcinin İzlemesi Gereken 10 Videosu .  hazırlanan ve oldukça önemli ipuçları içeren video serisi izlenmesi gerekenlerin başında yer alıyor.
  • kendilerini kişisel gelişimci olarak görüyor olsa da biz  10 . Her Şey Beyinde Başlar.  yoğun ilgi üzerine eserleri birbirini izledi .  okunması gereken kişisel gelişim yazarları.
  • Kişisel gelişim kitaplarının sayısı gün geçtikçe artıyor.  10 . İnsan Olma Yolculuğu Osho. Osho yirminci yüzyılın en ilham veren spiritüel öğretmenlerinden biridir.
  • İşte pazarlamayla ilgilenen herkesin keyifle izleyeceğini düşündüğüm ilk 10 ’um.  Anasayfa / Geliştiren Videolar / Her Pazarlamacının İzlemesi Gereken 10 TED Konuşması.
  • Kişisel Gelişim,Akademik Gelişim ve Eğitim,Diksiyon,Kariyer, Motivasyon ,Bilinçaltı,Gelişim Testleri,İş Hayatı, v.b Haber ve linkler.  14. 10 .02.2017.
  • Geçtiğimiz haftanın en çok izlenilen , tartışılan ve dikkat çeken videoları karşınızda.  9. Motivasyona İhtiyaç Duyan Bünyelerin Harekete Geçmesini Sağlayacak 10 Video .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir