Kirli ve Eskimiş Ayakkabılarınızı Yenilemek Sizin Elinizde

Basit yöntemlerle kirli ayakkabılarınızı beyazlatabilirsiniz! Nasıl mı? Cevabı ve püf noktalarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni bile alsanız günlük hayattaki koşturmacada ayakkabılarınız kir içinde kalıyor ve rengi her geçen gün soluyor.

 

Sizin için özellikle beyaz spor tarz ayakkabılarınızı yeni bir görünüme kavuşturmanız için basit bir yöntem araştırdık. Yapmanız gerekenler çok basit;

İhtiyacınız olanlar;
1/2 su bardağı Sirke
1/4 su bardağı Kabartma tozu
Bir plastik ya da cam kase
Diş fırçası
Nasıl yapılır?

İlk olarak, temizleme bileşiğini hazırlayın. Bunun için, bir kapta kabartma tozu ve sirkeyi karıştırın. Bu birleşim, güvenli ve etkili olmakla birlikte aynı zamanda antibakteriyel ve antifungal özelliklere sahiptir. Daha sonra dikkatle kirli noktaları özel bir dikkatle, bir diş fırçası ile ayakkabı üzerine karışımı sürün. Beyaz kısımları temizlemek için, bir sünger ya da yumuşak bir bez kullanın. Karışımı her noktaya sürdükten sonra yarım saat böyle ayakkabıları beklemeye bırakın ve daha sonra da musluk altında iyice yıkayın. Ayakkabılarınızı açık alanda kurumaya bırakın ve sonucun tadını çıkarın…

  • Ana Sayfa Giyim Kirli ve Eskimiş Ayakkabılarınızı Yenilemek Sizin Elinizde .
  • Ayakkabı Yenileme . Eski ayakkabıları atmadan önce bir daha düşünün.  Ayakkabı beyaz olduğu için sürekli kirlenmekte ve ne yaparsam yapayım hep kirli görünmekteydi.
  • sakın olaki atmayın daha uzun zaman kullanabilirsiniz küçük bir bütçe ve el emeği ile.
  • Bugün daha çok eskiyen bayan ayakkabılarını yenilemeye veya zevkimize uygun ayakkabı modelleri ucuz yollu yapmak için bazı fikirleri inceleyeceğiz.
  • 24 Mart 2013 Pazar. Eski ayakkabi nasil yenilenir ? Eski ayakkabilari yenileme yöntemleri.
  • Anasayfa » El İşi Süslemeleri » Topuklu Ayakkabı Yenileme Fikirleri.  ya da eski topuklu ayakkabılarınızı yeniden tasarlayarak yenilemek istiyorsanız bu haberimiz tam size göre.
  • Ayakkabı Süsleme Şekilleri. Eskiyen ayakkabılarınızı yenilemek sizin elinizde . Ya da ayakkabınızdan sıkıldıysanız biraz renklendirip boncuklarla süsleyebilirsiniz.
  • Eski moda ayakkabılarımızı yeniliyoruz . Eylül 4, 2014.  Tutkal iyice kuruduktan sonra üzerinde fazladan kalan simleri hafifçe, elinizle temizlemeniz yeterli.
  • Anasayfa » Burada Herşey Var » Ayakkabı Yenileme .
  • 14 Kas 2015. Eski ayakkabıları yenileme .  taş ile canlandı .. yenilendi .. sizi duyar gibiyim ..a benim de bu ayakkabıdan var.o zaman kalkın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir