Kırıp Geçiren Uefa Avrupa Ligi Capsleri

Sosyal medyada Uefa Avrupa Ligi capsleri paylaşılıyor. Son 32 takımın kaldığı Uefa Avrupa Ligi’nde final yoluna bir adım daha yaklaşıldı. Ülkemizi temsil eden Fenerbahçe ve Galatasaray Moskova ve Lazıo ile karşılaştı. Fenerbahçe son 16 turuna kalırken Galatasaray ise elendi. Mizah severler ise bu durumu capslere döktü.

İşte birbirinden komik 9 caps;

Adını Kremline yazdım yarim


Lazıo-Galatasaray Maç özeti


Avrupa Ligi’nde yalnız Fenerbahçe…


Şu an Fenerbahçe Taraftarı


Aslan tesellisi…


Avrupa yolunda Galatasaray


Bu sene Galatasaray taraftarı

Demek elendik ha…


Son maçlardan sonra Galatasaray taraftarı

UEFA Avrupa Ligi 1971 yılından beri UEFA tarafından organize edilen, Avrupa’nın kulüpler bazında UEFA Şampiyonlar Ligi ‘nden sonraki en önemli futbol turnuvasıdır. Takımlar, ulusal lig ve kupa maçlarında gösterdikleri performans ile bu kupaya katılmaya hak kazanırlar. Avrupa’nın, UEFA Şampiyonlar Ligi’nden sonraki en önemli kulüp turnuvası olduğundan dolayı Kupa 2 olarak da bilinir.

Haziran 2009’da eski adı UEFA Kupası olan kupada, turnuvanın UŞL standartlarına erişmesi için köklü bir takım statü değişikliklerine gidilmiş, bununla birlikte de 2009-10 sezonundan itibaren şimdiki ismiyle düzenlenmeye başlanmıştır. Bu değişiklikler sonucunda UEFA Avrupa Ligi, UEFA Kupası’nın devamı olarak kabul edilmiştir.

1955 yılında düzenlenmeye başlanan Fuar Şehirleri Kupası , UEFA Kupası’nın öncülüdür. 1971 yılında Fuar Şehirleri Kupası’nın ismi UEFA Kupası olarak değiştirilmiştir. 1999 yılında ise UEFA Kupa Galipleri Kupası kaldırılarak UEFA Kupası ile birleştirilmiştir. 2004-05 sezonu öncesi grup aşamalarında bazı statü değişiklikleri yapılan kupa 2009 yılındaki son düzenleme ile şimdiki halini almıştır. Son düzenlemelerdeki isim ve statü yenilenmesinin yanı sıra kupa UEFA Intertoto Kupası ile de birleştirilmiştir.

Kupanın ilk şampiyonu 1972 UEFA Kupası Finali ‘nde rakibini deviren Tottenham Hotspur ‘dur. İsim değişikliği sonrasında ilk şampiyonluğu kazanan takım ise 2010 UEFA Avrupa Ligi Finali ‘nde Fulham ‘ı, 2-1 deviren Atlético Madrid ‘dir. Kupayı en çok kazanan takım ise beş kez şampiyonluğa uzanan Sevilla ‘dır.

  • Ana Sayfa Eğlence Kırıp Geçiren Uefa Avrupa Ligi Capsleri .  Son 32 takımın kaldığı Uefa Avrupa Ligi ’nde final yoluna bir adım daha yaklaşıldı.
  • Temsilcilerimizin UEFA Avrupa Ligi maçlarından sonra sosyal medyada paylaşılan capsler kırdı geçirdi .
  • “Türkiye’de örnek olacak bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyoruz”.  Temsilcilerimizin UEFA Avrupa Ligi maçlarından sonra sosyal medyada paylaşılan capsler kırdı geçirdi .
  • UEFA Avrupa Ligi capsleri kırdı geçirdi ! İşte Advocaat' ın istediği Krasnodarlı. Model Ana Cheri'nin fotoğrafları yüzbinlerce beğeni alıyor.
  • Avrupa Ligi . BASKETBOL.
  • UEFA Avrupa Ligi . Milli Takım. Canlı Skor.  Seçim capsleri kırıp geçirdi ! Giriş Tarihi: 01.11.2015 20:52 Güncelleme Tarihi: 02.11.2015 11:45.
  • Sevilla Karşılaşmasında Sevilla Liverpool’u 3 1 mağlup ederek UEFA Avrupa Ligi ’nin Şampiyonu Oldu.
  • UEFA Avrupa Ligi .  El Clasico capsleri kırıp geçirdi . 8 sa. Beşiktaş Akhisar Belediyespor maçından kareler.
  • Geçtiğimiz yıl içerisinde sosyal medyada herkesi gülmekten kırıp geçirmiş futbol capsleri .
  • Beşiktaş capsleri kırıp geçirdi . UEFA Avrupa Ligi 'nde mücadele eden Beşiktaş' ın sergilediği mükemmel performans sosyal medyada gündeme bomba gibi oturdu. 120.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir