Kim Pırlanta takı sevmez?

Büyüdüğümde düğün günümü  ve doğum günlerimde hangi tür takıları hediye alabileceğimi hayal ederdim. O zamanlar bir elmas yüzüğün ışıltısını sevdim. Dürüst olmak gerekirse, parmaklarımın üzerinde muhteşem bir elmas veya pırlanta yüzüğün görünümünü hep müthiş bir arzuyla istedim.

pirlanta

Hayatım boyunca, muhteşem görünümlü mücevher parçaları almaya bayıldım. Elmas küpenin yüzümün parıltılı olmasını sağlamak için biraz pahalı bir yol olsa da güzel bir yol olduğuna inandım. Kulaklarımda daha büyük bir elmas küpesi olduğunda, kulağımın odak noktası olması benim için hiç bir zaman sorun olmadı.

Çok yakın bir arkadaşımın, kuyumculuk yapan,  son derece cömert bir kocası var. Doğum gününde, yıl dönümlerinde ya da özel günlerinde ona yeni bir yüzük veya küpe takımı ya da elmas bir kolye satın aldı. Bu türden bir hediyenin kalbinden bir armağan olarak görüldüğü için yenilik onun için hiç bitmedi, ayrıca bu döngü sonsuza kadar sürecek. Romantik bir şey, değil mi? Kim pırlanta takı istemez ki?

kızım için küçük bir elmas bilezik aldım ve büyüdükçe kullanmaya devam ediyor. Pırlantalı bir hediye, sadece yetişkinler için değil, herkesin beğeneceği ve mutlu olacağı bir şey.

Bazı kültürler, genç erkekleri için tek bir elmas küpe hediye vermeyi gururlandırır. Bence bu çok şık bir görünüm ve bu gençlere biraz parlaklık ve güzellik kazandırıyor. Bazı kültürlerde bebeğin kulakları elmas takılarla daha önce yaşamına delik açılır.

Aradığınız elmas parçası ne olursa olsun, alışveriş yaparken birçok farklı şekil, boyut, stil ve kesim bakmalı ve kararınızı sonra vermelisiniz. Bu modellerin hepsi herkese uygun olmayacaktır. Örneğin uzun boyunlu insanlara elmas damla küpeleri daha çok yakışacaktır. Uzun parmakları olan insanlar daha büyük elmaslar isteyebilir. Şahsen, çıkıntı yapmayan elmaslar fazla göze çarpmıyor, bu yüzden biraz abartı elmas ve pırlanta takılar daha çok hoşuma gidiyor. Elbette bu tamamen tercih meselesidir.

Elmas takılarını giyme konusunda orta yaşlı bir bayan olarak, çoğu batılı kadının elmas takılara sahip olmayı çok sevdiğini biliyorum. Onların temiz tutulması, bu günlerde daha kolay olamazdı çünkü pek çok çevrimiçi satış mağazası makul maliyetlerle kuyumcu temizleyicileri öneriyor. Artık onları temizlemek için özel mücevher mağazasına götürmek zorunda kalmadan, bunu kendi evinizin rahatlığında yapabilirsiniz.

Umarız en güzel pırlanta ve elmas takılarla güzelliğinize güzellik katar, en güzel hediyeleri alırsınız…

Kim Pırlanta takı sevmez?

Elmas, bilinen en sert maddelerden biridir ve değerli bir taştır. Karbon elementinin bir modifikasyonu grafit , diğeri ise elmastır.

Elmasın saf karbon olduğu ilk olarak Fransız kimyacı Lavoisier tarafından keşfedilmiştir. Lavoisier, elması yakmış ve yanma gazının sadece karbondioksit olduğunu görünce elmasın karbon olduğu hükmüne varmıştır.

diamond pırlanta, blue diamond pırlanta, blue diamond alyans, blue diamond pırlanta yorum, blue diamond mağazaları, blue diamond şikayet, blue diamond ekşi, blue diamond sertifika

Kim Pırlanta Takı Sevmez? Özet Bilgiler

 • Bir kadını mutlu etmek, küçücük bir pırlanta takı ile çok kolay.  Tüm bu takı çeşitleri, sevdiğiniz kadına hediye edebileceğiniz en özel hediye seçenekleri arasında yer almakta.
 • Biz pırlanta ve internet severler Türk Tüketicisine buradan Türkiye'nin güvenilir pırlanta firmalarını sizlere tanıtacağız.  Pırlanta takı alırken sertifikalı ürün almaya özen gösterin.
 • Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el emlak, vasıta, giyim, elektronik vb. ürünlerin satışı. Ürünlerin resimleri, açıklamaları ve fiyatları. Şehre, fiyata ve özelliklere göre ürün arama. Online mağaza açma imkanı.
 • Takı tasarımıyla ilgili kurslara katıldım ve pırlanta takılara karşı özel bir tutkum var.  Hediyeleri kim sevmez ! Her kadının hayalini süsleyen bir pırlantalı takı muhakkak vardır.
 • Pırlantayı kim sevmez ya da altını..  İşin tuhafı çok güzel duruyor ışıltıdan hoşlanan ama ağır da bulan gençler için harika esprili bir takı .
 • Kadınlar neden pırlanta sever sorusunun bir diğer cevabı ise doğada eşsiz bulunan bu taşa çok fazla anlam yüklenmiş olmasıdır. Bulunduğu takıyı bir üst seviyeye taşıyan bu
 • Büyüleyici bir ışıltıya sahip olan pırlanta kadınların tutkuyla sevdiği ve kullanmaktan haz olduğu bir takı . Pırlanta takım ve setleri ise kusursuz şıklık için ideal.
 • Pırlanta Takıların Etkileri ve Anlamları Etkileyici, göz alıcı ve zarif görsellikleri kadar her kadın için takı ve aksesuar ürünlerinin kendisine has anlamları bulunuyor.
 • Bu kez hemen hemen tüm kadınların ilgisini çekecek bir mağazayı geziyorum. Hepimiz takı takmayı seviyoruz , hele ki bu takılar değerli taşlardan yapılmışsa daha çok seviyoruz .
 • hepsinin neredeyse çok sevdiği pırlanta takılar pahalı olması dolayısıyla kimi zaman imkânlar nispetinde tercih edilemese de her kadının hayalinde pırlanta takılar yatar.
 • Tektaş Yüzükler Zen Pırlanta 'da. Türkiye'de Pırlanta Zen'dir. İletişim bilgileri +90 (212) 520 00 41 Pzt Cum 10:00 18:00
 • Pırlanta tektaş yüzükler %40 indirimle AryaPirlanta 'da. İletişim bilgileri +90 (212) 5202019 Pzt Cum 9:30 18:00, Cmt 9:00 14:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir