Kerimcan Durmaz’ı Hiç Böyle Görmediniz!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın estetiksiz hali şaşırttı! Sosyal medyada adını Periscope ve Snapchat uygulamaları ile duyuran Kerimcan Durmaz’ın estetik öncesi fotoğrafları ortaya çıktı.

Ergenlikten geçiş dönemine ait olan fotoğraflarda Kerimcan Durmaz’ın estetiksiz hali objektiflere yansıdı.

İşte Kerimcan Durmaz’ın estetiksiz hali…

Fotoğraflar sosyal medyaya yansıması ile çok paylaşılanlar arasın girdi.

Kerimcan Durmaz’ın estetik olmadan önceki fotoğrafları

Peki Kerimcan Durmaz Kimdir?

İnternet aleminin yeni fenomeni Kerimcan Durmaz, ismini kısa süre içinde duyurdu. Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu

Henüz 22 yaşında!

 Kerimcan, snapchat ve periscope videoları ile ön plana çıkıyor. Ne iş yapıyor sorusuna gelince cevabımız, Dj olarak çalışmakta. Kerimcan Durmaz, ayrıca başarılı da bir “Make-Up Artist”tir.

Ünlülerle de arası iyi

Kerimcan, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.

Yeni Planları var!

Yeni projeleri ve  farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.

Kerimcan Durmaz , Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat ‘te yaptığı paylaşımlarla Türkiye’de ün kazanarak bir internet ünlüsü hâline geldi.

  • Kerimcan Durmaz ’ ı Hiç Böyle Görmediniz ! Haber Böylesi Yok . 26/05/2016. 30.
  • Kerimcan Durmaz ' ı Hiç Böyle Görmediniz Gerçekten Durmuyor . Favori Mehmet.  Kerimcan Durmaz Samet Liçina İle Dans Ediyor (Heryerden Bir Parça).
  • Kerimcan Durmaz ' ı hiç böyle görmediniz videosu ve daha binlerce Yaşam&Sağlık ile ilgili video Mynet TV'de.
  • Kerimcan Durmaz İfşa Hiç Böyle Görmediniz mp4.
  • Kerimcan Durmaz İfşa Hiç Böyle Görmediniz 1 week ago. 54 views.  dalga geçtiğimiz izlerken keyif alacağınıza inandığım saçma bir video kerimcan durmazın en.
  • Kerimcan Durmaz İfşa Hiç Böyle Görmediniz . author Aylin Ece 2 weeks ago.  dalga geçtiğimiz izlerken keyif alacağınıza inandığım saçma bir video kerimcan durmazın en.
  • Kerimcan Durmaz İfşa Hiç Böyle Görmediniz Watch Video Online Kerimcan Durmaza Yeşilçam ın ünlülerinin cevapları Dizilerden seçme cevaplar kerimcan durmaz �.
  • dalga geçtiğimiz izlerken keyif alacağınıza inandığım saçma bir video kerimcan durmazın en.  Kerimcan Durmaz Vur Banayı Söylüyor. (1 min ) 14 October 2016.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir