Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programının Yeni Jürisi Oldu

Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programını Yeni Jürisi Oldu

Yayından kaldırılan Ne Giysem Yakışır programının ekranlara veda etmesinin ardından, Tv8’de yayınlanacak yeni sezon İşte Benim Stilim jürileri belli olmaya başladı. Adı Survivor ile anılan ve Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim jüri üyesi oldu.

Kerimcan Durmaz kimdir?

İlk olarak Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, sosyal medya paylaşımları ve ünlülerle olan yakın ilişkisiyle sık sık gündeme geliyor. Peki kısa sürede binlerce kişi tarafından sevilen, paylaşımları rekor kıran Kerimcan Durmaz kimdir? Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir Erdek’te doğdu. Verdiği bir röportajda geleneksel bir aile büyüdüğü ve üç kardeş oldukları bilgisini veren sosyal medya fenomeni DJ’lik yapıyor ancak en büyük hayali tasarımcı olmak.

Kısa sürede internet fenomeni olan Kerimcan Durmaz, ismini tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı. Periscope yayınlarıyla kendine özgü hal ve hareketleri ile yüzbinlerce gencin takibine girdi. Periscope denilince akla gelen Kerimcan Durmaz, 22 yaşındadır. 1994 doğumlu fenomen akrep burcudur. Dj’lik yapmakta olan fenomen isim uzun yıllar ses getirecek gibi gözüküyor. Sadece paylaşımları ile tanınmış olmasına rağmen aslında başarılı bir Make-Up Artist’tir.

 

Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programının Yeni Jürisi Oldu

Kerimcan Durmaz , Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat ‘te yaptığı paylaşımlarla Türkiye’de ün kazanarak bir internet ünlüsü hâline geldi.

Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programının Yeni Jürisi Oldu Özet Bilgiler

  • yeniden izleyicileriyle buluşacak olan programın kadrosunda Kerimcan Durmaz da var mı?  hafta içi her gün ekrana gelecek olan İşte Benim Stilim ’in jüri üyeleri de belli oldu.
  • Benim Stilim 'de artık Kerimcan Durmaz da var   Ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim 'de artık Kerimcan Durmaz da var   yeni sezona sürprizlerle geliyor.
  • Kerimcan Durmaz Juri Üyesi mi?  "İşte Benim Stilim " programının gözde jürisi Nur Yerlitaş, programın yeni sezon tanıtım videosunu Instagram hesabından paylaştı.
  • Programın ünlü jüri ekibine sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz da dahil oldu. Dün başlayan İşte Benim Stilim 7. sezonu ilk bölümü sezona bomba gibi girdi.
  • Kerimcan Durmaz İşte Bu Benim Stilim 'de Çıkıyor Süre: 2:30.  Esra Erol, Zuhal Topal'ın Programından Gelen Gelin Adayını Kovdu ( YENİ ) Süre: 14:41.
  • Yeni sezon tanıtımlarında yer almasa da ilerleyen zamanda programda yerini alacağı  hesabından paylaştığı fotoğrafta Kerimcan Durmaz , İşte Benim Stilim jüri koltuğundaydı.
  • İşte Benim Stilim programına haftanın finalinde jüri üyesi olarak katılan ünlü Dj ve  Kerimcan Durmaz ’ın İşte Benim Stilim ’den ayrılması ile ilgili resmi açıklama geldi.
  • Kerimcan Durmaz kimdir? Son zamanlarda adı sıkça magazin gündemine gelen Kerimcan Durmaz , İşte Benim Stilim jürisi olarak artık TV8 ekranlarında.
  • olan Kerimcan Durmaz ' işte Benim Stilim 'yarışmasında jüri oldu .  Kemal Doğulu'nun da geri dönmesiyle İşte Benim Stilimin efsane jüri kadrosu yeniden bir araya geldi.
  • Jüri üyeliğini bırakacağı öne sürüldü. İşte Benim Stilim 'in gala gecelerinde konuk jüri üyesi olarak yer alan Kerimcan Durmaz ile ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir