Kenan Işık’ın En Unutulmaz Şiirleri!

Kenan Işık’ın en unutulmaz şiirleri hangisi? Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık’ın hayatını kaybettiği iddiası milyonları hüzne boğdu. Sosyal medyada ünlü sanatçı ile ilgili binlerce mesaj atıldı. En çok da ünlü sanatçının gülen yüzü ve muhteşem sesi ile okuduğu şiirler paylaşıldı.


İşte Kenan Işık’ın en unutulmaz 10 şiiri;

Vazgeçtim Dünyadan

Etme

Amber

Unutamıyorum

Veda

Bekle

Hikaye

Aşk

Sevgilerle

Senede Bir Gün

İki yıldır komada olan Kenan Işık hayatını kaybetti. 21 Mart 2014’te saunadan çıkarken düşüp beyin kanaması geçiren Işık, evinde hayata gözlerini yumdu. Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık, yaklaşık 2 yıldır komadaydı. Işık, 21 Mart 2014’te saunadan çıktıktan sonra düşerek beyin kanaması geçirmişti. O tarihten bu yana komada olan sanatçı, Türkiye’deki tedavisinden sonra Almanya’da özel bir kliniğe sevk edilmişti. Almanya’daki tedaviye de olumlu cevap veremeyen Işık, yakın zamanda Türkiye’ye geri getirilmişti. Kendisine söylenenleri duyan ancak tepki veremeyen Kenan Işık’a o günden beri evinde eşi Beril Işık tarafından bakılıyordu. Ancak usta oyuncu hayata daha fazla tutunamadı. Ve 28 Şubat pazar sabaha karşı vefat etti.

 

Yusuf Kenan Işık , Türk oyuncu , sunucu , eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu. Özellikle Kim Milyoner Olmak İster adlı televizyon programı ile tanınmaktadır.

  • Kenan Işık ’ ın en unutulmaz şiirleri hangisi? Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık ’ ın hayatını kaybettiği iddiası milyonları hüzne boğdu.
  • Zafer Ergin’in sunduğu sırada sesli soru şeklinde çıkan Kenan Işık ’ ın seslendirdiği Bekle Beni şiiri de izleyen herkesi derinden etkiledi.  Unutmak zamanı geldiğini.
  • Kenan Işık ”Unutamıyorum” Şiiri . ”Unutamıyorum” Şiir Sözleri.
  • Kenan Işık ’ ın en unutulmaz şiirleri hangisi? Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık ’ ın hayatını kaybettiği iddiası milyonları hüzne boğdu.
  • Üye Ol Şifremi Unuttum .  alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.  Recep Şahbaz. 8. Kenan ışık .
  • Şiir , Kenan Işık / Zerrin Özer / Veda.  yüreğinin şarkısını söyle bana.gerçekten hiç unutulmayacak harika bir düet Kenan isik konuş sevdiğim Suruçlu tayfun.
  • Türk Tiyatrosu'nun büyük ismi Kenan Işık , yüzlerce sanatsevere keyifli ve unutulmaz bir gün yaşattı.  ve düşünür Kenan Işık , kendisini dinlemeye gelen şiir severleri mest etti.
  • Şair Mehmet Nalbant'e ait 66.SONE ( Kenan Işık yorumuyla) adlı şiiri okumak için tıklayınız.  SHAKESPEARE Türkçesi:CAN YÜCEL Yorum: KENAN IŞIK .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir