Kenan İmirzalıoğlu Düğün İçin Kesenin Ağzını Açtı!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem kobal çiftinin 14 Mayıs’ta yapacakları düğününün bütçesi ortaya çıktı. Her ne kadar ünlü oyuncu sıkı pazarlık yapsa da ufak çaplı bir serveti gözden çıkardı.


Çiftin düğünü 14 Mayıs’ta Cunda’daki Ortunç Otel’de gerçekleşecek. Evlenecek olan Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin düğün töreniyle ilgili ayrıntılar belli olmaya devam ediyor.

Kulislerde dolaşan iddialara göre İmirzalıoğlu, otelin sahibi Onur Tunç’la sıkı bir pazarlık yaptı. İmirzalıoğlu, kendisine verilen fiyatın neredeyse yarısına anlaştı. Hafta sonu için oteli kapatan İmirzalıoğlu, 280 bin lira ödeyecek.

Acil masraf için 20 bin TL ayırdı
Onur Tunç’un uzun pazarlıklar sonucu son olarak verdiği 300 bin liralık teklif karşısında da pazarlığa devam eden ünlü oyuncu, “300 bin son limitim. 280 bin veriyorum. 20 bin de acil çıkacak masraflara kalsın” dedi. Düğünün kusursuz geçmesi için geçen hafta otele gidip ayrıntıları konuşan ünlü oyuncu, yemekler için de otelin aşçısıyla görüştü.

Kenan İmirzalıoğlu , Türk oyuncu ve eski modeldir .

  • Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal nikah tarihi için 21 Mayıs’ı belirlemişti. Ama aynı gün Beraat Kandili olduğu için aile büyüklerinin uyarısıyla tarihi öne çekildi.
  • Aralık 2014’te aşk yaşamaya başlayan ve 1.5 ay önce de nişanlanan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, düğün için gün sayıyor.
  • 800 bin TL'yi gözden çıkardı. Kenan İmirzalıoğlu 2016'ya damga vurması beklenen düğün için sponsorlardan gelen teklifleri reddetti, kesenin ağzını açtı .
  • 800 bin yl’yi gözden çıkardı. Kenan İmirzalıoğlu 2016’ya mühür vurması muhtemel dernek üzere sponsorlardan gelen teklifleri reddetti, kesenin ağzını açtı .
  • Kenan İmirzalıoğlu 2016’ya damga vurması beklenen düğün için sponsorlardan gelen teklifleri reddetti, kesenin ağzını açtı .
  • Evlilik için kesenin ağzını açtı . Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu , nişanlısı oyuncu Sinem Kobal'la evleneceği düğün için kesenin ağzını açtı .
  • Bir yıldır birlikte olduğu Sinem Kobal’la Cunda Adası’nda dünyaevine girmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu , düğün için 350 bin TL’yi gözden çıkardı.
  • Ana Sayfa Magazin Kenan İmirzalıoğlu Düğün İçin Kesenin Ağzını Açtı !  Hafta sonu için oteli kapatan İmirzalıoğlu , 280 bin lira ödeyecek.
  • 1 kez okundu. Bir yıldır birlikte olduğu Sinem Kobal’la Cunda Adası’nda dünyaevine girmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu , düğün için 350 bin TL’yi gözden çıkardı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir