Karısına Şaka Yapmak İstedi: Karısının Yüzünü Yaktı

ABD’de bir adam karısına şaka yapmak istedi ve saç kurutma makinesinin içini pudrayla doldurdu. Ancak şakanın sonu kötü oldu. Kurutma makinesi aniden yanmaya başladı ve şaka tatsız bitti.

ABD’de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu.

Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı.

Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi.

Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı.

O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu.

Şaka, karşıdakini güldürmek amacıyla söylenen söz ve yapılan hareket.

  • Aldattığı karısına yatak odalarında yakalanan adam, 10 gün sonra karısını silahla vurarak öldürdü. Kadını korumaya çalışan bacanak ise ağır yaralandı.
  • Şaka yapmak istemiş . Bir gazetecinin “Neden yaptın?” sorusuna “Sana mı soracağım çakal” diye yanıtlayan Hasan K. ifadesi alınmak üzere Işıkkent Polis Merkezine getirildi.
  • Sonra karısına döndü.  olduğunda onu sakinleştirmek için bir şeyler yapıyorsa, aynısını Luciano’ya da yapmak istiyordu .
  • karısına çektirdiği krediyle silah aldı.  Antalya’ya kaçan karısı Cemile’yi işte o silahla vurdu.  Video hakemliği David Villa’yı yaktı .  Öztürk’ün şakası Soyman’ı sinirlendirdi.
  • Neville. konuşmak için izin ister gibi karısına baktı.  Koşarak ön tarafa gitti, salonun ışığını yaktı .  Saçmalama, dedi, O bir şakaydı . Hayır, değildi.
  • sayesinde tanıdım. .'nin ailesi gelince .. .. birkaç gün bende kalmak istedi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir