İçtiğiniz Kahve Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatıyor

Kahve, bazıları için güne başlarken olmazsa olmazlardandır. Sabah gözümüzü açar açmaz hepimizin içiyor olması ortak noktamız olabilir. Ancak kahvenizi nasıl aldığınız kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor. Nasıl mı? İsterseniz test edebilirsiniz…

Sade Filtre Kahve


Bunu size söylemek zorunda kalan biz olmak istemezdik ancak psikopat olabilirsiniz. Ya da sadece biran önce ayılıp gününüzü en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Los Angeles’lı psikolog R.Durvasula’nın 1000 kişi üzerinde gerçekleştirdiği testler, sade filtre kahve içicilerinin aksi ve kararlı olduğunu gösterdi.

Klasik Latte: Sütlü ve şekerli


Konforunuza düşkün olduğunuz kadar başkalarını da mutlu etmeyi önemsiyorsunuz. R.Durvasula’ya göre Latte düşkünleri aynı zamanda alçak gönüllü ve güvenilir insanlar. Kahveniz bir klasik, basit, ancak asla sıkıcı değil.

Şeker istiyorsanız


Siz de kahveniz kadar tatlı bir insansınız. Hayatı çok ciddiye almıyor, spontane hareketler yapmayı seviyorsunuz. Seçici değilsiniz. Her yerden bulabileceğiniz bir küp şeker ile her şeyi keyifli hale çevirebileceğinizi biliyorsunuz.

Ekstra sıcak


Bonkör ve sıcakkanlısınız. Nasıl mı biliyoruz? Yale Üniversitesi’ndeki psikologların yaptığı araştırmalara göre sıcak bir bardak içecek tutan insanlar, soğuk içecek tutan insanlara kıyasla daha verici, daha anlayışlı ve daha sevecen. Tahminimize göre sabah içtiğiniz sıcak kahve size fazladan birkaç tatlı hareket yaptırıyor.

Krema Ekliyorsanız


Minimalistsiniz. Sek kahvenin tadını sevmediğiniz için biraz kremayla renklendiriyorsunuz. Böylesi çok daha basit ve keyifli. Kremayı yanına istiyorsanız biraz da kontrol meraklısı olduğunuzu söyleyebiliriz. Hiçbir şey damak tadınıza kendi ayarladığınız kadar yakışamaz.

Kafeinsiz kahve


Sağlığınıza düşkünsünüz. Yeterli miktar kafein alarak (decaf kahvelerde bile 2 ml kafein bulunmakta) kahvenin zararlarını es geçip, faydalarından yararlanıyorsunuz. Hemen hemen her gün “Kafeinsiz nasıl yaşıyorsun?” sorusuyla karşılaşıyorsunuz. Öhöm, gördüğünüz üzere gayet fit yaşıyoruz!

Bol Buzlu Kahve


Son zamanların modasının buzlu kahveler ve çeşitli frappeler olduğunu düşünürsek, sen de bir trend takipçisi olarak yaz kış dinlemeden buzlu kahvenden vazgeçmiyorsun. Biraz da özgür ruhlusun. Güne seni ferahlatan bir bardak kahveyle uyanıp susuzluğunu gideriyorsun.

 

Kocaman Bir Bardak


İçinde ne olduğu önemli değil, yeter ki gözünü doyursun! Arkadaşların senin bu kadar şeyle nasıl başa çıktığını bilmiyorlar. Hem çok çalışıyor, hem gezip sosyalleşiyor, hem spor ve hobilerin için kendine zaman buluyorsun. Biraz kıskanılıyorsun bile denebilir!

Soya Sütlü Kahve


Siparişinizi vermek zaten 10 dakikanızı alıyor, bir de beş dakika doğru yapıp yapmadıklarını kontrol ediyorsunuz. Söylememiz lazım ki siz bir mükemmelliyetçisiniz. Biraz kahve züppesi de denebilir. Ama damak tadınıza uyan mükemmel kahveyi bulmuşken neden standardları aşağı çekesiniz ki? Verdiğiniz tüm çabaya değer!

Starbucks , ABD ‘li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle , Washington ‘dadır. Starbucks, adını Moby Dick ‘teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır .

  • Ana Sayfa Gurme İçtiğiniz Kahve Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatıyor .  Tahminimize göre sabah içtiğiniz sıcak kahve size fazladan birkaç tatlı hareket yaptırıyor.
  • içtiğiniz kahve kişiliğiniz hakkında ne söylüyor. şükela: tümü | bugün.  bir karakteriniz var. mocha eğlenceyi seven ve yaratıcı birisiniz. kahvenin tadını pek sevmiyorsunuz.
  • Hayattaki tüm seçimlerimiz hepimizin karakteri hakkında bir şeyler söyler. 'Peki buna kahve seçimleri de dâhil mi' diye soruyorsanız, cevabı 'Evet'.
  • Daha fazlası için !..
  • İçtiğiniz kahve kişiliğiniz hakkında ne söylüyor. »Ana Sayfa»Yaşam.
  • Double espresso Siz pratik ve çok çalışan birisiniz. Tek bir shot kahvenin sizin için yeterli olmayacağını çok iyi biliyorsunuz.  İçtiğiniz kahveler yüzünden 90’laran beri uyanıksınız.
  • İçtiğiniz kahve kişiliğiniz hakkında ne söylüyor. October 01, 2013 10:01 AM.
  • İçtiğiniz kahve kişiliğinizi ele veriyor.
  • Gurur onlar için vazgeçilmez bir kavramdır.
  • Içtiğiniz kahve kişiliğiniz hakkında ne söylüyor? ve beslenme & diyet ile ilgili tüm yazılar Hürriyet Aile'de!  Tek bir shot kahvenin sizin için yeterli olmayacağını çok iyi biliyorsunuz.

Tags:,

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir