Kadir Mısıroğlu Capsleri Sosyal Medyayı Salladı!

Sosyal medya Kadir Mısıroğlu’nun Shakespeare açıklamalarını konuşuyor. Shakespeare’in Aslında İngiliz değil ve Müslüman olduğunu söyleyen Mısıroğlu sosyal medyada alay konusu oldu. Binlerce Twitter kullanıcısı caps yaparak Mısıroğlu’nun açıklamaların hedef aldı.

Beyaz TV’de yayınlanan “Ramazan Sohbetleri” programında konuşan Mısıroğlu’nun Shakespeare ile ilgili iddiaları sosyal medyayı salladı.

1268169

“Shakespeare 500 sene önce yaşamıştır. Shakespeare İngiliz değildir.“Ne önce, ne de sonra; İngiltere’ye Shakespeare adında bir adam gelmemiştir. Shakespeare’in aslı Şeyh Pir’dir. Gizli müslümandır.”

Mısıroğlu’nun bu açıklamaları ile birlikte Twitter’da gündem Shakespeare oldu Mısıroğlu ile dalga geçen kullanıcılar hazırladıkları capsleri paylaşarak konunun gün boyu Trend listesinde kalmasını sağladılar. İşte o çok güldüren capsler;

Vay be Shakira’ya bak :))

1268151

Yok canım sen de :))

1268156

Bu daha mantıklı 🙂

1268159

Çok karışık çok

1268165

Ben de diyorum Ronaldo’yu niye çok seviyorum 🙂

1268168

Biz yine de öyle demeyelim

1268175

Bari Sivas’ı bu işe karıştırmasaydınız 🙂

1268191

Çok güldüm :))

1268211

Bu kadar saçma bir iddiaya tabi bayılır :))

1268227

Yalnız Capsi yazan da yanlış yazmış… Edilson değil Edison :))

1268238

Yuh artık 🙂

1268247

Yiyosa Obama’yı da açıklasana

1268149

Kadir Mısıroğlu Capsleri Sosyal Medyayı Salladı!

Kadir Mısıroğlu Capsleri Sosyal Medyayı Salladı! Özet Bilgiler

  • Sosyal medya Kadir Mısıroğlu ’nun Shakespeare açıklamalarını konuşuyor.  Binlerce Twitter kullanıcısı caps yaparak Mısıroğlu ’nun açıklamaların hedef aldı.
  • Salladı ! Sosyal medya Kadir Mısıroğlu ’nun Shakespeare açıklamalarını konuşuyor.  Binlerce Twitter kullanıcısı caps yaparak Mısıroğlu ’nun açıklamaların hedef aldı.
  • Yaptığı aykırı açıklamalarla birçok kez gündem olan ve kendisini Tarihçi olarak tanıtan Kadir Mısıroğlu en son yaptığı "Shekspare'in gerçek adı Şeyh Pir'dir ve.
  • Sosyal medya Kadir Mısıroğlu ’nun Shakespeare açıklamalarını konuşuyor.  Binlerce Twitter kullanıcısı caps yaparak Mısıroğlu ’nun açıklamaların hedef aldı.
  • Bir TV kanalından William Shakespeare'in adının aslında Şeyh Pir olduğunu iddia eden Kadir Mısıroğlu 'nun caps 'leri kısa sürede sosyal medyada yayıldı.
  • Kadir Mısıroğlu Capsleri Sosyal Medyayı Salladı ! Melih Gökçek'in kanalı Beyaz TV'de yaptığı açıklama( Caps değildir, canlı yayından alıntıdır). Kadir Mısıroğlu inci caps .
  • Magazin. Spor Medyası . Galatasaray Kayserispor maçının capsleri sosyal medyayı salladı .
  • www .boylesiyok. com / kadir misiroglu capsleri sosyal medyayi salladi /.  Sosyal medya Kadir Mısıroğlu ’nun Shakespeare açıklamalarını konuşuyor.
  • Tarihçi Kadir Mısıroğlu 'nun sözleri sosyal medyayı salladı .  Mısıroğlu , "Shakespeare İngiliz değildi. Shakespeare'in aslı Şeyh Pir'dir, üstad, ihtiyar.
  • Tarihçi Kadir Mısıroğlu , William Shakespeare'in gizli Müslüman olduğunu, adının Şeyh Pir olduğunu iddia etti.  Tarihçi Kadir Mısıroğlu 'nun sözleri sosyal medyayı salladı .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir