Kadınlar İçin Yazılmış En Güzel 17 şarkı

Kadınlar için yazılmış en güzel şarkılar hangileri? Yürekten kağıda dökülen sözler bir kadına yazıldıysa eğer daha da anlam kazanır. Bazen bir şiir, bazen bir yazı bazen de şarkı… Biz de 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel, kadınlara yazılmış en güzel şarkıları derledik.


İşte kadınlara ithafen yazılmış en güzel 17 şarkı;

Tanju Okan – Kadınım

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=rZGvlTExR48

Mazhar Alanson – Yandım

Ayna – Kadınım

Cem Karaca – Hoşgeldin Kadınım

Volkan Konak – Tahir ile Zühre

https://www.youtube.com/watch?v=yFbTbPWh6RM

Hakan Peker – Kadınım

Teoman – 1 Kadın Ve 1 Erkek

Yeni Türkü – Destina

https://www.youtube.com/watch?v=3GsYn8CCqw4

Ulaş – Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın

Can Gox & Gülce Duru – My Woman

Feridun Düzağaç – Lavinia

Levent Yüksel – Kadınım

Müzeyyen Senar – Huysuz ve Tatlı Kadın

Yavuz Çetin – Sadece Senin Olmak

Alpay – Fabrika Kızı

Zuhal Olcay – Adım Kadın

Sezen Aksu – Ünzile

Dünya kadınlar günü sosyal medyada da gündem oldu.  Binlerce kullanıcı twitter’da #8MartKadınlarGünüMesajım başlığı altında tweetler attı. Mesajların ortak noktası kadınlara yönelik şiddetti. Şiddet hayır diyen kullanıcılar, mesajları ile kadınlar gününü kutladılar.

İşte en dikkat çekici Kadınlar günü tweetleri;

https://twitter.com/Okur_yaza/status/706963790483628032

https://twitter.com/ozguruzzn/status/706963793511903232

  • Biz de 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel, kadınlara yazılmış en güzel şarkıları derledik.  17 Tanju Okan Kadınım. 16Mazhar Alanson Yandım.
  • bir kadına yazılmış en güzel şiir: içimde biriktirdiğim mısralardır. bir akabilsem gözlerimden yeşil gözlerine anlatacağım. bir an gelebilsek göz göze, yalvaracağım. ha.
  • Raviş Güzel Kadın Sözleri. ŞARKI SÖZÜ. Yazdır.
  • Çoğu şarkı zaten kadınlara yazılmıştır , çoğu şiir, çoğu yazı, çoğu söz gibi   9. Ulaş Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın.  54b54221 Şubat, 18: 17 .
  • Kadınlar İçin Yazılmış En Güzel Şiir. Kültür ve sanat. 0,0. 15.04.2014 17 :13:13.  Çoğu kadın katılımcının başı çektiği bu grev "Ekmek ve Güller Grevi" olarak anıldı.
  • yüksek lisans mülakatında dikkat edilecek hususlar 17 .  bir diğer konu da bu; (bkz: erkekler için yazılmış şarkılar ).  en güzel örneği sibel alaş adam'dır.
  • Bursa Kent Konseyi BKK Türk Sanat Müziği Çalışma Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle en güzel şarkıları kadınlar için seslendirdi.  17 :56•.
  • Bu önemli günde kadını konu alan en güzel şarkıları sizler için derledik.  Ünlü şairin bu şiiri eşi için yazdığı söylenir.  17 . duman senden daha güzel .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir